در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

صدا سیما بنا را مسخره کرد

توسط Cloor Master » پنج شنبه 10 اسفند 1391 21:41

سلام
صدا و سیما! می دونم که همتون باهاش اشنایی کامل دارید ، می دونم که نظر همتون دربارش چیه!  . اما امروز این شخص!! یا اشخاص کاری کردند کارستون! . بنا را هم که می شناسید، کسی که تو المپیک قهرمانمان کرد، کسی که مدال شجاعت گرفت(حقیقتش من نمی دونستم که تو ایران عنوان های قهرمان، شجاعتو.... و... هست) . خادم هم که می شناسید کسی که تو کشتی ازاد قهرمان جهانمان کرد . کسی که تو المپیک،، تیمش با بدشانسی های زیاد بازهم برایمان مدال اورد ، ولی چه کنیم که خیلی ها مسخره اش کردند! خادم را!قضیه بنا و تیمش که قهر کردند را هم می دونید! حالا طرف مخالف بنا  انقدر با صدا سیما  رفیق هستند که این دو مربی زحمت کش را روبه رو هم قرار دهند! طوری که صدا سیما و برنامه صرفا جهت اطلاع بیاییند و خادم را فردی دلسوز و زحمت کش بی ادعا و دانا (که البته هست) معرفی کندو بگوید مثل بعضی ها قهرو و پر مدعا، جلو دوربین بیا و نرخ زیاد کن!!! ( صرفا  بنا) نیست! بله دیگه بنا و تیمش شدند سربار جامعه و  چه خوب شد زودتر رفتند! بنده خدا این خادم که الکی کشیدندش وسط     من خودم متاسف شدم که از نظر صدا و سیما قهرمان ملی به خاطر شکم بعضی ها ....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
mogtaba-pilot, behrad90, ASHKAN95, Ghost Rider, Present, FARSHAD.ADL, Mohammad.Jafar, ali 313, hermes_PERSIAN, RAHVAR, امام قلي خان, nima-rad

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: صدا سیما بنا را مسخره کرد

توسط RAHVAR » جمعه 11 اسفند 1391 00:00

سدا ثیما مدتیه عوض شده...
نمیتونن خط قرمز رد کنن حرفای زرد میزنن...مردم خودشون بهتر میدونن بنا چرا رفت...و تیم ملی غذاش شده بود سیب زمینی و بادمجون سرخ کرده...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Present, امام قلي خان

Major

Major

نماد کاربر
276

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1391 22:02

آرشيو سپاس: 1280 مرتبه در 228 پست

Re: صدا سیما بنا را مسخره کرد

توسط 144 » جمعه 11 اسفند 1391 00:11

بسیار کار بد و نا معقولی انجام گرفته، بنا هر چی نباشه یه بار بهترین مربی جهان شده ، اما نمیشه فقط به صدا و سیما گیرداد ،اونا خیلیط
قرمز دارن
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر" اوج احترام به حکمت خداوند است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 144 تشکر کرده اند:
mogtaba-pilot, Present, hermes_PERSIAN