يك افتتاح جالب با 20 خبرنگار در متروی تهران! (+عکس)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10127 بار

يك افتتاح جالب با 20 خبرنگار در متروی تهران! (+عکس)

پست توسط typhoon » یک شنبه 13 اسفند 1391, 2:22 pm

شركت بهره برداري مترو تهران در واكنش به خبر منتشر شده در روزنامه ايران مبني بر اينكه مديران مترو در اتاق خود جكوزي نصب كرده اند با حضور 20 خبرنگار مراسم رونمايي و افتتاح از دستشويي روابط عمومي را برگزار كرد.

به گزارش مهر ساعت 11 صبح روز يكشنبه 13 اسفندماه است؛ خبرنگاران باخبر شدند كه يك مراسم افتتاحيه در شركت بهره برداري متروي تهران آفيش شده است. هر چند در نمابر شركت مترو اشاره ای به جزئیات افتتاحيه نشده بود ولي اهميت آن آنقدر بالا بود كه از مترو چندين بار تاكيد كردند خبرنگاران با عكاسان حتما حضور داشته باشند.

از ساعت 11 تا ساعت افتتاح يكي يكي خبرنگاران و عكاسان وارد شركت بهره برداري مترو شدند.

تصویر

جلوي درب ورودي چند حوله حمام و دمپايي پلاستيكي سفيد رنگ بود. يك ميز هم براي پذيرايي ويژه خبرنگاران حاوي تي تاپ و سانديس و ميوه قرار داده بودند. خبرنگاران منتظر بودند تا يكي از مسئولان عالي رتبه مترو يا شهرداري تهران در جمعشان حاضر شود و در مورد موضوع افتتاح مصاحبه كند. البته قلي ها مدير بهره برداري مترو يك سري زد و رفت ولي تابلوي بنر كه در دفتر روابط عمومي نصب شده بود به تمامي حرف و سخن ها پايان داد. روي تابلو خبر روزنامه ايران با تيتر بزرگ " ساخت جكوزي اختصاصي با بودجه مترو" چاپ شده بود.

خبرنگاران روزنامه ها و خبرگزاريها و حتي واحد مركزي خبر، راديو تهران و باشگاه خبرنگاران جوان با حيرت مضوع افتتاحيه را پيگيري مي كردند.

در همين هنگام مقدم روابط عمومي شركت بهره برداري مترو اعلام كرد اين تصوير و تيتري كه روزنامه ايران از ساخت جكوزي منتشر كرده همين سرويس بهداشتي در اتاق روابط عمومي است! خبرنگار روزنامه ايران گزارشي منتشر كرده كه مديران مترو تهران در حالي كه شهروندان در تراكم مترو سوناي بخار مي گيرند در اتاق خود جكوزي مي سازند. شما مشاهده كنيد اين جكوزي است يا سرويس بهداشتي. روابط عمومي سرويس بهداشتي نداشت براي همين مجبور شديم بخشي از اتاق را براي اين منظور در نظر بگيريم!

تصویر

خبرنگاران خبرگزاريها انگشت به دهان بودند ولي خبرنگاران صدا و سيما سوژه خوبي را به دست آورده و از زواياي مختلف تصوير برداري مي كردند. عكاسان هم لبخند به لب شاتر مي زدند و مي گفتند آيا اين عكسها منتشر مي شود؟ افتتاحيه بدون صلوات و با دست زدن انجام شد و بعد خبرنگاران داخل همان دستشويي 4 متري در جمع مصاحبه كردند! تجمع كارمندان مترو و ديدن چهره و واكنش خبرنگاران جاي تامل داشت. برخي از خبرنگاران دستانشان را روي صورت گذاشته و محل برنامه را ترك كردند. اين خبرنگاران مي گفتند: در دوران کاری این اولين بار است چنين برنامه اي را پوشش داده ايم.
Old soldiers never die.They just fade away

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 938 بار

Re: يك افتتاح جالب با 20 خبرنگار در متروی تهران! (+عکس)

پست توسط vahid_kh » یک شنبه 13 اسفند 1391, 2:58 pm

خوش بحالمان با همچین مسئولین فعالی که داریم.!!!!!!!!!!!!!!!! ::sa
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2412 بار
سپاس‌های دریافتی: 1563 بار

پست توسط onbekende » یک شنبه 13 اسفند 1391, 3:45 pm

سلام.

لعنت خداوند بر بعضی ها...
نمیدونم آدم باید چقدر عقب افتاده باشه که با حضور خبرنگار این کارهارو بکنه...
رونمایی...
تازه ! مردم تهران هر روز باید همدیگر رو له کنند تا بتونن سوار مترو بشن و بعد از اون هم باید سر پا وایسن ، اونوقت برای مدیران جکوزی ساخته میشه با بودجه مترو...

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

پست توسط pckho0r » یک شنبه 13 اسفند 1391, 4:16 pm

onbekende نوشته شده:سلام.

لعنت خداوند بر بعضی ها...
نمیدونم آدم باید چقدر عقب افتاده باشه که با حضور خبرنگار این کارهارو بکنه...
رونمایی...
تازه ! مردم تهران هر روز باید همدیگر رو له کنند تا بتونن سوار مترو بشن و بعد از اون هم باید سر پا وایسن ، اونوقت برای مدیران جکوزی ساخته میشه با بودجه مترو...

شما یه بار دیگه مطلبو بخون ، هنوز نیفتاده!

روزنامه ها تیتر زده بودن که مدیران مترو با بودجه دولتی برای مصارف شخصی خودشون جکوزی ساختن حالا مسئولین مترو هم اعلامیه پخش کردن که بفرمائید از مراسم افتتاحیه جکوزی ما بازدید کنید! خبرنگارها هم رفتن و با یه توالت 4*4 روبرو شدن!!! هیچ جکوزی در کار نبوده بلکه روزنامه ها حالا با چه قصد و نیتی این مطالب رو نوشته بودن مشخص نیست.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2412 بار
سپاس‌های دریافتی: 1563 بار

پست توسط onbekende » یک شنبه 13 اسفند 1391, 5:34 pm

من مطلب رو خوب گرفتم ، شما پست من رو خوب نخوندین جناب pckho0r

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

پست توسط دموکراسی » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:01 pm

یحتمل این مسولین فکر میکردند توالت فرنگی نام دیگرش جکوزی می باشد

یا شاید هم مخزن توالت فرنگی را تغییر کاربری داده و با یک ابتکار و نوآوری از این مخزن به جای جکوزی استفاده می کنند

فقط مشکلی که وجود داره اینه که فقط سرِ افراد داخل این جکوزی جا میشه البته مسولین قول مساعد دادند این مشکل را به زودی حل کنند

گفته میشه نمامی مراحل طراحی و ساخت این نیوجکوزی در داخل کشور انجام گرفته

=)))))))))
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1194 بار

پست توسط 144 » یک شنبه 13 اسفند 1391, 6:08 pm

یکی از سوالات ذهن من هدف بعضی روزنامه ها از سیاه نمایی و به قول خنده بازار زرد بازیه-من تیتر یه روزنامه رو خونده بودم نوشته بود:
دلار نفروشید4000توما می شود ، سکه تا 2ملیون تومان هم می رود
[SIZE=150]صادر کنندگان، ارز را به مر کز مبادلات نبرید![SIZE=85]و...  هدفشون چیه

در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8233 بار
سپاس‌های دریافتی: 12931 بار

پست توسط Java » یک شنبه 13 اسفند 1391, 7:02 pm

مطلب خیلی روشنه....

البته برای من اهمیتی نداره .... و مهم نیست ولی خب صرفا" جهت اطلاع:

طبق آخرین نظر سنجی ها قالیباف شهردار تهران تا این لحظه بیشترین بخت رو برای تصاحب ریاست جمهوری در سال 92 داره( البته این نظر سنجی بدون در نظر گرفتن نامزدهای اطلاح طلب انجام شده) و خب روزنامه هایی که با پول بیت المال اداره میشن و توسط دولت خدمتگذار مدیریت میشن وظیفه سنگینی رو در دروغ پراکنی علیه جناب شهردار عهده دار شده اند. واقعا" هم عاقلانه است چرا انرژی صرف خراب کردن افراد بی ارزش بشه. باید دید گندشون کیه!!!!!!!!!!

باز هم جهت اطلاع ...نمیدونم چرا آدم بی اختیار یاد رویدادهای سال 76 میافته که همه میخواستن خاتمی رو خراب کنن...اما......... ویا سال 84 همین رویداد برای خود دکتر احمدی نژاد اتفاق افتاد و مخالفان هرچه در چنته داشتند رو کردند... ولی خوب نشد!

حال از قول من دکتر جان! هرچه بیشتر تقلا کنی بیشتر فرو میروی....
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12409 بار
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 13 اسفند 1391, 9:34 pm

راستش ماجرا این مترو هیچ کدام از این جریانات که دوستان گفتند نیست.

بنده از قدیم در جریان مشکلات مربوط و درگیری های مدیران مترو تهران با برخی / هستم.

هدف بحث سیاسی نیست اما . بودجه دولت بدجور حیف و میل شد شر قضایای این مترو - اون هم توسط طرفین دعوا .

لازم به ذکر است اصلا موضوع ربطی به قالبیاف نداره دوست عزیز :-) - قالیباف جزو طرفین این دعوا نیست.

در مورد نظر سنجی هم جای تعجب داره، قالباف در قیاس با کدام افراد بیشترین بخت را به دست آورده است ؟ من این روزها در جریانات نیستم اما حداقل به خاطر وجود ابهام فراوان از بودجه چند پروژه بزرگ تهران که فقط جهت رکورد شکستن (رکورد شهردار قبلی) و با وجود نداشتن ضرورت انجام شده است، و از طرفی به شکل کاملا زیر سیبیلی مناقصه هاش انجام پذیرفته من فکر کنم حتی قالیباف کاندید هم نشود تا اون بحث ها به میان کشیده نشود ... :-) این یک نظر شخصی است - باید دید اما من فکر نکنم قالیباف جزو کاندیداتورهای ریاست جمهوری باشد. :P
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”