خلبانی که به طور ناگهانی از بالگرد سقوط کرد +عکس

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 2616 بار
سپاس‌های دریافتی: 4840 بار

Re: خلبانی که به طور ناگهانی از بالگرد سقوط کرد +عکس

پست توسط shafagh 2 » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:30 pm

از عكس گرفته شده و جسد ان سرباز عربستاني كه سالم مانده بنظر مي رسد فاصله هليكوپتر تا زمين خيلي زياد نبوده شايد تقريبا 50 الي صد مترو باوجود ثبات هليكوپتر كه در عكس مشاهده مي شود احتمالا گردباد پروانه تعادل او را بهم زده و باعث سقوطش شده است

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 401 بار
سپاس‌های دریافتی: 479 بار

پست توسط aaa10 » سه شنبه 15 اسفند 1391, 12:25 pm

shadro نوشته شده:دوست خوبم آقایaaa10تحویل بگیر دیدی هیچکی با شما موافق نیست؟؟

دوست عزیز در همان صفحه با ارائه سند واقعیت را بهت نشون دادم.حالا سند شما جیه؟ از کجا کشف کردید هیچکی با من موافق نیست خدا عالمه؟؟ای کاش بجای زدن چند دکمه برای تکیه بر یک حرف بی اساس مثل من چند تا ادرس سایت قرار میدادید تا با مطالعه ان من هم متوجه شوم عربستانی ها و مصریها در موارد مشابه رفتاری دوستانه دارند تا ما هم رفتاری مناسب در پیش بگیریم و از اشتباه خارج شویم.وگرنه برای کسی که سابقه حضور طولانی مدت در میان این تفکرات را دارد بدون انکه تحقیق و مطالعه کنی بر اساس یک خیال پردازی سخن گفتن پایه منطقی ندارد.فقط تکیه بر یک حرف غلط است.که از کلمه هیچکی میشه ان را درک کرد.پس لطفا کمی مطالعه کن و سند خودت را ارائه بده.
بزار یک سند دیگر برات رو کنم .از سایتهایی که شیلتر هستند که هرگز نمی گذارم.از سایت های معمول و بقول خودمون مسلمونشون که نظام محدودیتی براش قائل نشده و در دسترس همه است.لطفا کسانیکه همچنان از دیدن این تصاویر ناراحت هستند فقط نگاه کنن و بقیه دوستان هرگز وارد ان نشوند.از همه دوستان از عربستان--مصر--تونس و...هم اکانت گذاشتن.جمع دوستان جمعه.
(نبرد فاو) بقول خودشون قادسیه دوم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
دیگه سند از این قویتر میخواهید.پس شما هم سندی ضد ان را برای من قرار بدهید تا از اشتباه خارج بشم.در نهایت این اخرین پست من در این باره است و بهتر است قضاوت را بگذاریم به عهده خوانندگان و از خودمون امار درست نکنیم.تصویرتصویر

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2412 بار
سپاس‌های دریافتی: 1563 بار

پست توسط onbekende » سه شنبه 15 اسفند 1391, 1:17 pm

سلام.

البته اگه قرار باشه در مقابل رفتار نامناسب ما هم رفتار نا مناسب داشته باشیم که سنگ رو سنگ بند نمیشه ! باید در مقابل رفتار نامناسب یک فرد رفتار درست و به جایی داشته باشیم تا طرف خودش بفهمه که اشتباه کرده.یک روزی امام حسن رفته بودن یه جایی یک فردی یقه ایشون رو میگیره و بهشون فوحش و بد و بیراه میگه ! موقع نهار هم بوده.امام حسن(ع)در مقابل میگن:سلام،خوبی؟نهار خوردی؟! و فرد فوحش دهنده خودش خجالت میکشه و شرمنده میشه...(این روایت دقیق یادم نبود،اگه جاییش اشتاه بود اصلاح کنید)الگوی ما مسلمان های شیعه امام ها و پیامبرمون هستن.یک مسلمان باید چنین رفتاری داشته باشه...
موفق باشید :razz:
یا علی...

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”