در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
53

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1391 14:41

آرشيو سپاس: 66 مرتبه در 32 پست

Re: هاشمي مي آيد

توسط خراد » چهارشنبه 16 اسفند 1391 18:55

بسم الله الرحمن الرحيم
منبع خبر: سايت رسمي آيت الله هاشمي رفسنجاني (البته نه با صراحت 100 در 100)
كساني كه مي گويند بايد خاتمي بياد. ميشه بگيد چه گلي به سرمون زده بود.
دوستي كه گفته بودند فقط به فكر سير كردن شكم مردم بودند. حضرت علي (ع) مي فرمايند: وقتي كه فقر از در خانه اي داخل شود ايمان از در ديگر خارج مي شود.
و در جاي ديگري مي فرمايند: يك مرد سه چيز مي خواهد؛ مركب راهوار، خانه، زن خوب.
آيا حضرت علي كه اين صحبت ها رو كردند نعوذ بالله زياده خواه بودند.
دست برداريد. متاسفانه عده اي فقط از سر شكم سيري حرف مي زنند.
گوشت كلو 30 هزار تومان مي دانيد يعني چه؟
سر گشنه زمين گذاشتن مي دانيد يعني چه؟
آخه شما صنعت مي خواين بخورين؟
تكنولوژي مي خواين نوش جان كنين؟
با بابام رفتم خريد ساعت 6 بعد از ظهر بابام پول رو حساب كرد فروشنده ي بيچاره توي اون ساعت گفت دشت اولمه.
ساعت 6 بعد از ظهر دشت اولمه مي دونيد يعني چه؟ :-?  :-?  :-?  :-?

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب خراد تشکر کرده اند:
apple2009

Major II

Major II

نماد کاربر
276

تاريخ عضويت

شنبه 30 مرداد 1389 11:44

تهران

آرشيو سپاس: 1331 مرتبه در 200 پست

توسط !MOS » چهارشنبه 16 اسفند 1391 19:18

شما بابات میره خرید؟!
ما خودمون می ریم!
هاشمی نیاد ...مملکت نیاز به انرژی داره...نه فسیل!

[SIZE=4=]
از کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند،تنها آنانکه چتری همراه می برند به کار خود ایمان دارند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب !MOS تشکر کرده اند:
babak1985, Freedom Fighter, Present, scientist66

Major I

Major I

نماد کاربر
320

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:44

آرشيو سپاس: 1694 مرتبه در 292 پست

توسط SHAHABESAGEB » چهارشنبه 16 اسفند 1391 19:37

همین مونده که خودمونو با کله بندازیم تو چاه!

برای خرید خونه و ماشین و ازدواج نیاز به پول هست و با داشتن تکنولوژی و صنعت و کشاورزی میشه به پول رسید !

حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.  
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHABESAGEB تشکر کرده اند:
scientist66

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 16 اسفند 1391 21:20

مطمئناً احمدی نژاد در کار آیفون 5 و ... نبوده و نیست، بحث هم دفاع از عملکرد پر عیب و اشکال ایشان نیست.

اما، یک سوال مطرح است:

در کشور ما خط فقر روی چه درآمدی در ماه می باشد؟

و حالا ایا افراد زیر خط فقر ما در منزل LCD و تلفن های همراه میلیون تومانی ندارد ؟  بنده که خدا را شکر بالای خط فقر هست وضعیت پدرم، و خودم هم مثلا شاغل هنوز وضع خرید یکیش را نداشتم (برادر بنده فروشنده تلفن همراه است و خودم در کار کالاهای دیجیتال مثل تبلت و لپ تاپ)

در کشور ایران (به قول خودتان جهان سومی) کسی که زیر خط فقر است چطور باید زندگی کند؟  

شاید در بهترین حالت یک تلوزیون 14 اینچ را باید براش متصور بشیم و در حالت حقیقت بینانه یک رادیو را ... این چه خط فقریست که افراد زیرش کفش پایشان هم قیمت کل لباس عید بنده است؟

خط فقر ما کشک است .... ما فقر فرهنگی داریم بیشتر از فقر مادی ...  احمدی نژاد با تفکراتش (نه اقداماتش) یک تحول در جامعه به وجود آورد که اگر جامعه ما کمی - فقط کمی - مردم فهمیده تر و البته خوب تری داشت شاید نه اون به بیراهه میرفت و نه جامعه اینطور به فنا ...

این خوبش بود و این شد حاصلش  حالا حسابش را بکنید حاکم شهر که مرغابی ...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Cloor Master, pckho0r, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » چهارشنبه 16 اسفند 1391 21:30

جواب دوستان رو ندادم چون نخواستم بحث سیاسی راه بیفته و در نهایت تاپیک قفل بشه. در ثانی بنده اصلآ از طرفدارای متعصب دکتر نیستم فقط مثل شما با بی انصافی محض به قضایا نگاه نمی کنم بله ایشون اشتباهاتی داشتن و البته کم هم نبوده ولی هیچکس نمیتونه سازندگی های دوره ایشون رو انکار کنه با تمام ایراداتی که دولتش داشته تو این 8 سال چندین برابر دوره 16 ساله اصلاحات ، کشور پیشرفت کرده ، شنیدین که میگن هر که بامش بیش برفش بیشتر! هرچی اقتصاد ما بزرگتر شد مشکلات اقتصادی هم بیشتر خودشو نشون میده. با وجود همه این گرانی های افسارگسیخته وضع معیشتی مردم باز هم نسبت به سالهای پیش بسیار بهتره. برخی طوری سیاه نمایی می کنند که انگار تو کشور قحطی اومده و شدیم مثل مردم سومالی!!!

بنده هم مثل شما برای مدیریت کشورم به دنبال فردی میگردم که دیدگاه های جدید داشته باشه و صدالبته وابسته نباشه! ولی برگشت به گذشته و انتخاب افرادی که امتحان خودشونو پس دادن یا از روی نااگاهی است یا اینکه منافع شخصی خودشو در گرو انتخاب این افراد می بینه!!!

نمیخواستم این حرفو بزنم ولی به قول دوستمون مردم ما بیشتر زیر خط فقر فرهنگی قرار دارند تا خط فقر اقتصادی ، چه بسیار افرادی رو می بینم که میزان درامدشون در حد همین مقدار خط فقر تعیین شده است! ولی گوشی های موبایل چند میلیونی تو جیبشونه و هر فصل یک دست لباس جدید میپوشن و بیشتر وقتشون رو علاف پرسه زدن تو خیابون ها هستند. وقتی به منزلشون سر میزنی شاید یخچالشون خالی باشه ولی مبل های شیک و تمیز با تلویزیون های چند ده اینچ خودنمایی میکنه !!! واقعآ شما چه احتیاجی به گوشی یک میلیون و پانصدهزارتومنی داری وقتی ماهی یه بار لب به گوشت میزنی؟! به جای اینهمه خرج های اضافه و تجملاتی که بسیاری از اونها به خاطر چشم و همچشمی خریداری میشن کمی به خورد و خوراک خودتون برسین تا بندگان خدا گردانندگان بی بی سی و Voa از نگرانی دربیان!
آخرين ويرايش توسط pckho0r در چهارشنبه 16 اسفند 1391 21:52, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
Cloor Master, babak1985, !MOS, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 16 اسفند 1391 21:51

من هرجور با خودم کلنجار میرم تو کتم نمی ره که همه ی این مشکلات به خاطر احمدی نژاده !! خودمون به کنار که برا جلو بودن تو صف مرغ با هم دعوا داشتیم یا این در اون در می زدیم تا پول پراید ۲۰ میلیونیمون جور شد!! یا با تمام،کمال پز می دادیم که ها ما زودی n تومان سکه خریدیم قبل اینکه کمی گرون شود!! یا درسته که نمی دونم دلار چیه ولی باید بخرمش! اینا همه به کنار،  یعنی همه ی این گرونی ها به خاطر بی لیاقتی احمدی نژاده! ۶ سال بدون مشگل خاصی مملکت را اداره کرده  اما تا نزدیک انتخابات شد یکه و تنها گند زد به ۷۵ میلیون ادم ! برادران لاریجانی و دلال ها و... و... هم که همیشه خیرخواه این مملکت بودند! تو این جریان بحران هیچ دخالتی نداشتند مخصوصا لاریجانی ها  . اگه اشتباه می گم بگید اشتباه می گی ، کسانی که خودمون ، مافیا، لاریجانی ها را ، دلال ها را ، تحریم ها را (که فکر نکنم زیاد تاثیر داشتند) را فاکتور گرفتند، صرفا احمدی نژاد  را گذاشتند زیر رادیکال

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
pckho0r, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

توسط pckho0r » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:08

اینکه به این شکل زمین و زمان دارن احمدی نژادو میکوبن نه به خاطر شخص خود دکتر باشه ، ایشون الان سمبل و نماد دشمنی با غرب خصوصآ صهیونیست هاست و شخصیت و تفکراتش و عقیده اش برای همه اشکاره حالا اگه فردا روزی کسی با این تفکرات و عقیده بخواد پا در میدان بگذاره با این تبلیغات وسیعی که صورت گرفته مردم شرطی شده ما یاد این مشکلات می افتن و دست رد به سینه اون فرد میزنن! این چیزیه که رسانه های غربی میخوان تا نشون بدن که مقاومت و ایستادگی = فقر و بدبختی !

اما خدارو صدهزار مرتبه شاکرم که یک دنیا (+ مزدوران داخلیشون) کمر همت به زمین زدن کشورم بسته ولی من هنوز هم در ارامش دارم زندگیمو می کنم و با وجود همه مشکلات نسبت به اینده خوشبین هستم. با این وضعیت یا به قول برخی امدادهای غیبی کشورم رو حفظ کرده و یا این دولت کارشو خیلی خوب انجام داده و یا هر دو وگرنه نصف مشکلات مارو شوروی هم نداشت ولی در عرض چند سال متلاشی شد!

babak1985, Present

Major I

Major I

نماد کاربر
320

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:44

آرشيو سپاس: 1694 مرتبه در 292 پست

توسط SHAHABESAGEB » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:13

در ضمن هاشمی بهتره اول بره به خانوادشو کنترل کنه و بعد بیاد کاندید ریاست جمهوری  بشه!

حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.  
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHABESAGEB تشکر کرده اند:
AGeNiS1, babak1985, Freedom Fighter, victory67, Present, scientist66

Major

Major

نماد کاربر
291

تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مهر 1389 12:35

آرشيو سپاس: 882 مرتبه در 234 پست

توسط saeid 7 » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:19

klavdia_kalugina نوشته است:من هرجور با خودم کلنجار میرم تو کتم نمی ره که همه ی این مشکلات به خاطر احمدی نژاده !! خودمون به کنار که برا جلو بودن تو صف مرغ با هم دعوا داشتیم یا این در اون در می زدیم تا پول پراید ۲۰ میلیونیمون جور شد!! یا با تمام،کمال پز می دادیم که ها ما زودی n تومان سکه خریدیم قبل اینکه کمی گرون شود!! یا درسته که نمی دونم دلار چیه ولی باید بخرمش! اینا همه به کنار،  یعنی همه ی این گرونی ها به خاطر بی لیاقتی احمدی نژاده! ۶ سال بدون مشگل خاصی مملکت را اداره کرده  اما تا نزدیک انتخابات شد یکه و تنها گند زد به ۷۵ میلیون ادم ! برادران لاریجانی و دلال ها و... و... هم که همیشه خیرخواه این مملکت بودند! تو این جریان بحران هیچ دخالتی نداشتند مخصوصا لاریجانی ها  . اگه اشتباه می گم بگید اشتباه می گی ، کسانی که خودمون ، مافیا، لاریجانی ها را ، دلال ها را ، تحریم ها را (که فکر نکنم زیاد تاثیر داشتند) را فاکتور گرفتند، صرفا احمدی نژاد  را گذاشتند زیر رادیکال

وقتی داشت ذخایر ارزی کشور رو که در دوره خاتمی به هزار زحمت جمع شده بود خرج میکرد همه پیشرفتها که مال دولت خدمتگذار بود. حالا گندش در اومده شده تقصیر مردم.
چرا اینقدر میگه (بگم بگم ) بعد نمیگه.
چون یه چیزی هم از خودش دارن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeid 7 تشکر کرده اند:
sand_fighter, Ghost Rider, FARSHAD.ADL

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:27

بعضی از دوستان جوری صحبت می کنند که انگار خدایی نکرده ملت قبل از دوره احمدی نژاد مثل انسان های نخستین تو ایران زندگی می کردند .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
saeid 7, samsun, Ghost Rider, FARSHAD.ADL

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 16 اسفند 1391 23:04

saied7 وsand_faghter    سلام     دوستان نه ما قبل احمدی نژاد تو غار بودیم نه حالا ولی اینکه همه مشگلات را بندازیم گردن احمدی نژاد  ،اصل کاری ها را  رها کنیم این درست نیست ( سنگ را ببندیم و سگ را رها ) . در ضمن اقا سعید ، نکند لو دادن لاریجانی را یادتون رفت  ، فیلمش را گذاشت تو یوتوب ولی اگر خوب نگاه می کردی می دیدی که حریف احمدی نژاد انقدر قلدر هست که کلا چنین چیزی را از فکرمردم بیرون کرد. اگر خوب نگاه می کردید می دیدید چطور خبرگزاری های چون فارس تابناک مشرق افکار نیوز  و.... دقیقا جملاتشون  واو به واو علیه دولت یکی بود چطور کل قضیه را سانسور کردند و فیلم را یک تهمت! و بی کیفیت دانستند و اسمش را گذاشتند  یک شنبه سیاه ! خب اینجا یک مشگل هست خبرگزاری اصول گرا علیه دولت اصول گرا  خبرگزاری هایی که اصلاح طلبان و بخشی از مردم را اجنوی سینه چاک فتنه می دونند! یکهو جملاتشون علیه دولت واو به واو یکی می شد  کلی از قضایا را سانسور می کنند شکایت می کنند که چرا احمدی نژاد  رئیساشون را لو داد! ولی حالا می گند  که چرا احمدی نژاد اگر خودش مشگلی ندارد چرا لو نمی دهد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
saeid 7, Solver, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

توسط pckho0r » چهارشنبه 16 اسفند 1391 23:08

saeid 7 نوشته است:
klavdia_kalugina نوشته است:من هرجور با خودم کلنجار میرم تو کتم نمی ره که همه ی این مشکلات به خاطر احمدی نژاده !! خودمون به کنار که برا جلو بودن تو صف مرغ با هم دعوا داشتیم یا این در اون در می زدیم تا پول پراید ۲۰ میلیونیمون جور شد!! یا با تمام،کمال پز می دادیم که ها ما زودی n تومان سکه خریدیم قبل اینکه کمی گرون شود!! یا درسته که نمی دونم دلار چیه ولی باید بخرمش! اینا همه به کنار،  یعنی همه ی این گرونی ها به خاطر بی لیاقتی احمدی نژاده! ۶ سال بدون مشگل خاصی مملکت را اداره کرده  اما تا نزدیک انتخابات شد یکه و تنها گند زد به ۷۵ میلیون ادم ! برادران لاریجانی و دلال ها و... و... هم که همیشه خیرخواه این مملکت بودند! تو این جریان بحران هیچ دخالتی نداشتند مخصوصا لاریجانی ها  . اگه اشتباه می گم بگید اشتباه می گی ، کسانی که خودمون ، مافیا، لاریجانی ها را ، دلال ها را ، تحریم ها را (که فکر نکنم زیاد تاثیر داشتند) را فاکتور گرفتند، صرفا احمدی نژاد  را گذاشتند زیر رادیکال

وقتی داشت ذخایر ارزی کشور رو که در دوره خاتمی به هزار زحمت جمع شده بود خرج میکرد همه پیشرفتها که مال دولت خدمتگذار بود. حالا گندش در اومده شده تقصیر مردم.
چرا اینقدر میگه (بگم بگم ) بعد نمیگه.
چون یه چیزی هم از خودش دارن.

جوک میگی خود خاتمی همچین ادعایی نکرده که شما میکنی!
کدوم ذخایر ارزی تو دوران خاتمی ما تجارتمون تراز منفی داشت ، کشور بده کار بود ولی در دوران احمدی نژاد برای اولین بار تراز تجاری مون مثبت شد و برای اولین بار بدهی خارجی کشور به صفر رسید در دوره دوم ریاست جمهوری ایشون برای اولین بار صندوق ذخیره ارزی از مرز 100 میلیارد گذشت و ...

اینارو به کسی بگو که از چیزی خبر نداشته باشه!

بعد گفتی پیشرفت های دوران خاتمی حاضرم باهات بحث کنم که دولت خاتمی به لحاظ فاکتورهای اقتصادی و تجاری اصلآ قایل مقایسه با دولت احمدی نژاد نیست تنها دست اویزشون برای تبلیغات فقط نرخ تورم بوده است و بس اگه این دوره 7-8 ماهه رو فاکتور بگیریم به لحاظ میانگین شاخص تورم در حد چند درصد (زیر 5 درصد) بالاتر از دوره خاتمی قرار میگیره.

این دولت انقدر در بحث سازندگی خوب کار کرد که مخالفینش نتونستن تو این زمینه بحث های رقابتی راه بندازند و چسبیدن به بحث ازادی های مدنی و اجتماعی در دوره قبلی و یا مطالبی مثل روابط خارجی و سیاسی و ...

Present

قبليبعدي