در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
291

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مهر 1389 12:35

آرشيو سپاس: 882 مرتبه در 234 پست

Re: هاشمي مي آيد

توسط saeid 7 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:02

aaa10 نوشته است:
Erratic نوشته است:احمدینژاد اسطوره؟
حقیقتا که درفشش سیاه استو خفتان سیاه

بجای شعر خوانی  اگر به سخنتان اعتقا دارید نتیجه انتخابات را پیشبینی کنید اگرچه میدانم خود بهتر از هر کسی از شکست خورده بودنتون و پیروزی قاطع اصولگرایان اگاهید.
saeid 7 نوشته است:من اخرین بار که رای گیری شد رای ندادم و رای هم نخواهم داد.
ولی درباره انتخابات قبلی دوست ندارم بحث کنم. چون خیلی از افراد بهشون توهین شد وحالا هم مثل نقل ونبات میگن فتنه.شک نکید اصلاحات در این انتخابات شرکت نخواهد کرد.و همینطور شک نکنید کاندیدای دولت ببخشید جریان انحرافی انتخاب نخواهد شد. و همین طور اقای هاشمی شرکت نخواهد کرد.
تنها چیزی که میبینم عده ای هست که دارند بین مملکت نفاق می اندازند که به نظر از ضعف تجربشون هست. اگر این روند اصلاح نشه آخرش کار به جنگ میکشه.
و البته شما طوری به نظر میرسی که هیچوقت شکست نمیخوری اگر طرف کاندیدای دولت رو میخوای بگیری راحت بهت میگم رد صلاحیت میشه.اگر هم نشه تعداد اراش به یک میلیون نمیرسه.

خب اگر رای نمی دی پس حرفت چیه؟فرق من با کسی که به خودش زحمت رای دادن نمیده چیه؟من رای میدهم و خواهم داد پس اظهار نظر میکنم.ضمنا در مورد کاندیدا اتفاقا اصلاحات طلبان که فرقه های مختلفی دارند درانتخابات شرکت میکنن و البته شکست میخورند.از چند ماه پیش امثال عارف و...دارن زمینه سازی میکنن برای حضور.در انتخابات  گذشته هم که دم از تحریم میزدن بعد از شکست خوردن  و بی توجهی اکثریت ملت  خاتمی بصورت مخفی در دماوند رفت پای صندوق رای داد.تا هم شانس اینده طیفش از بین نره و هم خیلی عمومی نشه که البته تصاویرش پخش شد و بعد از تکذیب مجبور به تائید ان شدند.میبینید که اونقدر به حرفم ایمان دارم که علنی بیان کنم.بالاخره چند ماه بیشتر تا انتخابات نمانده و اگر خلافش ثابت بشه اعتباری برای بیان کنندش نمیمونه.در مورد کاندیدا ما چیزی به نام دولت و غیر دولت نداریم.ما یک  تفکرهستیم به نام اصولگرا که مثل همه گروهها طیف های مختلف داریم.مثلا خاتمی و رفسنجانی هم  الان با هم همراه هستند ولی دلیلی نداره در همه موارد عین هم فکر کنن.ولی جزءیک تفکر بحساب میان و این تفکر کاندیداهایی معرفی میکنن و مطمئینا فقط علاقمندان به این طیف به یکی از کاندیداهای انها رای میدن.من که نمیرم به کاندیداهای این تفکر رای بدهم.اصولگراها هم نفرات مختلفی خواهند داشت.الان فرضا لاریجانی و ولایتی ایا اینها در همه موارد عین هم فکر میکنن و کپی هم هستند؟واضح است که جواب منفی است ولی در یک چیز مشترک هستند و ان اصولگرایی است پس هیچ وقت  طرفدار اصلاح طلب به اونها رای نمیده. من هم مثل هر شهروندی تصمیم میگیرم به یکی رای بدهم ولی در اصل قضیه که حامی این طیف هستم تعقییری حاصل نمیشه.پس اگر یکی از کاندیداهای این تفکر را اکثریت بهش رای داد پس نشان میده تفکر غالب جامعه به اون سو رفته. بنابراین یک اصولگرا رای خواهد اورد.اینکه کدام شخص اون دیگه بستگی به نظر اکثریت داره و هر کی بود باید بقیه تبعیت کنن.خواه رای بدهند خواه ندهند.خواه کاندیدشون رای بیاره خواه نیاره.اسم این را هم میگذارند قانون مداری و احترام به نظر اکثریت.برخلاف رفتار زشتی که اصلاح طلبان در 4 سال پیش انجام دادن و هیچ تفکر مترقی و قانون مندی ان را تایید نمیکنه.

فرق من هم با تو اینه از حالا برای انتخابات پیش بینی نمیکنم و در انتصابات شرکت نمیکنم ولی حق دارم از رییسجمهوری که مملکت رو به فنا برد انتقاد کنم تو هم برای اینکه انتقاد کردم اومدی غوغا درست کنی اگه شما حقید منطقی بحث کن برو هر چی گفتم با دلیل جواب بده.
الان اصولگراه هم 2 گروهند.گروه احمدی نزاد و مشایی و گروه دوم بقیه شما جز کدومید؟
برای بقیه کسانی که میخونند میگم اصولگراها همشون شبیه احمدی نژاد فکر میکنند اگر مدر کشون هم نگاه کنید یا فلسفه هست یا مکتبی.بجز اقای رضایی و عده ای محدود
من چندتا سوال داخل تاپیک کردم لطفا جواب بدید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeid 7 تشکر کرده اند:
sand_fighter, samsun

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:07

ولی در بعد اقتصادی دولت ایشون به اندازه نصف درآمد 70 ساله گذشته کشور نفت و گاز و ... فروخته

به این کار میگن سفسطه گری!

پدر شما هم تو 4 سال گذشته به اندازه تمام عمرش تا قبل این 4 سال حقوق گرفته پس شما الان باید میلیاردر باشین!!!

Major

Major

نماد کاربر
291

تاريخ عضويت

توسط saeid 7 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:09

pckho0r نوشته است:
ولی در بعد اقتصادی دولت ایشون به اندازه نصف درآمد 70 ساله گذشته کشور نفت و گاز و ... فروخته

پدر شما هم تو 4 سال گذشته به اندازه تمام عمرش تا قبل این 4 سال حقوق گرفته پس شما الان باید میلیاردر باشین!!!

فرقش اینه ارزش دلاری که احمدی نژاد گرفته پایین نیومده ول ارزش ریال تا دلت بخواد

sand_fighter, Ghost Rider

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

شنبه 4 شهریور 1385 10:39

آرشيو سپاس: 93 مرتبه در 30 پست

توسط padeshah » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:11

با درود
بلا تشبیه این دفاعی که بعضی دوستان از محمود احمدی نژاد می کنند اگر محمد بن عبدالله ( ص ) از علی بن ابی طالب ( ع ) می کرد ابوبکر و عمر و عثمان عمرا به خلافت می رسیدند برادران من می ترسم آش اینقدر شور شود که صدای آشپز هم بر آید
مگر رئیس جمهور های ما ( هاشمی خاتمی احمدی نژاد ) کلا رو هم چه شق القمری کرده اند که حالا بر سر میزان سهم هر یک در این ایجاز دعواست خوبه که اگر بخواهیم معدل نظام توجه کنید نظام نه دولت که به طبع همه می دانند نظام در قیاس با دولت محموعه بزرگتر محسوب می شد و باز باید تاکید کنم معدل به معنایی ارزشیابی تمام شئون حکومت داری نه تنها در یک زمینه  ( مثلا تلاش برای دست یابی به انرژی هسته ای ) اگر زیر 10 نباشد همچین هم بالای 12 نیست ( البته وجود همه مشکلات از جمله جنگ و تحریم وکارشکنی و ...  را قبول دارم ) یک نفر به من بگوید بعد از 34 سال از انقلاب اسلامی 57 کدامیک از اهداف انقلاب تحقق یافته
1_ما به استقلال کامل رسیدیم؟ ( منظورم تنها استقلال سیاسی نیست چرا که کیست که نداند استقلال سیاسی بدون استقلال اقتصادی و پشتبانی اجتماعی پایدار نخواهد بود )
2_ ما به آزادی رسیدیم ؟
3_ مردم ما از سال 57 دیندارترند ؟ ( میزان و سن مصرف مواد مخدر و شروبات الکلی و فحشا  اگر بخواهم مشکلات اخلاقی مثل دروغگویی و غیبت و تهمت و ... هم اضاف کنم که مثنوی هفتاد من کاغذ خواهد شد )
4 _ ما به تحصیل و درمان رایگان رسیدیم ؟
5_ ما به رشد اقتصادی و تکنولوژیک رسیدیم؟ ( پیکان در آخرین سال تولیدش هنوز 98% ساخت داخل بود )
6_ آیا فقر از جامعه ما رخت بربست ؟
7_ آیا ما دیگر زندانی سیاسی نداریم ؟ همه با هم برادر و برابریم در پیش چشم قانون ؟
8_ آیا میزان نارضایتی مردم از حکومت کم است ؟
9_ آیا امروز در کشور ما زن و مرد که هیچ اقلیت های مذهبی هم که هیچ ( هنوز ما توی تهران یک مسجد برای برادران اهل سنت نداریم ) گونه های مختلف قومی مثل کرد لر و بلوچ و ... از حقوق برابر بر خوردارند ؟
و هزاران هزار پرسش دیگری که می توان پرسید
وجدانا ما ( منظورم مردم است ) به چند در صد اهداف انفلابشون رسیدند ؟
البته من همان طور که گفتم منکر مشکلات عدیده و سخت و همچنین کار ها و زحمات و تلاش های خالصانه ای که برای همه این اهداف صورت گرفته نیستم اما اگر بخواهیم کلاه خود را قاضی کنیم با وجود همه زحمات شبانه روزی که انجام شده و می شود ما امروز به کدامیک از اهداف رسیده ایم ؟
به جای این بحث های پوچ و گاها تعصب آمیز و بعضا احمقانه بیایید برای امروز و فردا و برای آبادانی و آزادی و دیگر اهداف انقلاب به جای حرافی تلاش کنیم شاید که نتیجه ای  آبرومندانه تر از آنچه امروز داریم بدست آوریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب padeshah تشکر کرده اند:
saeid 7, Ghost Rider, RAHVAR, sand_fighter, ABHP, خراد, RaAmIiN, Reza6662

Captain II

Captain II

نماد کاربر
705

تشکر کرده: 95 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:19

اكثر اين بحث ها قبلا در همين انجمن مطرح شده و از تو گنده تراش - جيره بگيراش هم شركت داشتند. گندي كه دكتر به كل كشور زد هيچ حاكم و حكمي تا قبل از اين به مملكت نزده بود. به نظر من اصولگراها در انتخابات جاري تنها مهره هاي سوخته هستند و عملا پشتيبان لازم براي جمع كرد ارا را ندارند. تمامي بحث ها در ارشيو سايت موجود هستند. من هم طرفدار هيچ حزب و گروي نيستم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
saeid 7, Ghost Rider

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:47

بلا تشبیه این دفاعی که بعضی دوستان از محمود احمدی نژاد می کنند اگر محمد بن عبدالله ( ص ) از علی بن ابی طالب ( ع ) می کرد ابوبکر و عمر و عثمان عمرا به خلافت می رسیدند

این سیاه نمایی که شما بر علیه احمدی نژاد می کنید اگه شیطان بر علیه ادم کرده بود هیچ فرشته ای بهش سجده نمی کرد ، کلهم اجمعین از بهشت رانده میشدند!

ارزش دلار پایین نیومده که اومده  ولی ارزش همه چیز رفته بالا !!!! بنزینی که لیتری 20 سنت میخریدی امروز 2 دلار باید بدی ، اهن ، فولاد ، فلزات گرانبها ، مواد غذایی ، ماشین الات و مواد خام و ... همه چیز رو شما گرونتر از دولت های قبلی میخری ، تحریم هم که هستی باید با چندین واسطه بخری باز برات گرونتر تموم میشه.
این اخرین جواب من به شما هست چون هیچی از اقتصاد حالیت نیست فقط داری حرفایی که تو بی بی سی و فیسبوک خوندی می نویسی برادر من ارزش دلارو با طلا میسنجن نه با ریال شما برو ببین تو این سالها ارزش جهانی طلا چقدر نوسان داشته بعد بیا درباره درامد دولت و ارزش دلار و ... با هم بحث می کنیم.

Major

Major

نماد کاربر
291

تاريخ عضويت

توسط saeid 7 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 14:56

pckho0r نوشته است:
بلا تشبیه این دفاعی که بعضی دوستان از محمود احمدی نژاد می کنند اگر محمد بن عبدالله ( ص ) از علی بن ابی طالب ( ع ) می کرد ابوبکر و عمر و عثمان عمرا به خلافت می رسیدند

این سیاه نمایی که شما بر علیه احمدی نژاد می کنید اگه شیطان بر علیه ادم کرده بود هیچ فرشته ای بهش سجده نمی کرد ، کلهم اجمعین از بهشت رانده میشدند!

ارزش دلار پایین نیومده که اومده  ولی ارزش همه چیز رفته بالا !!!! بنزینی که لیتری 20 سنت میخریدی امروز 2 دلار باید بدی ، اهن ، فولاد ، فلزات گرانبها ، مواد غذایی ، ماشین الات و مواد خام و ... همه چیز رو شما گرونتر از دولت های قبلی میخری ، تحریم هم که هستی باید با چندین واسطه بخری باز برات گرونتر تموم میشه.
این اخرین جواب من به شما هست چون هیچی از اقتصاد حالیت نیست فقط داری حرفایی که تو بی بی سی و فیسبوک خوندی می نویسی برادر من ارزش دلارو با طلا میسنجن نه با ریال شما برو ببین تو این سالها ارزش جهانی طلا چقدر نوسان داشته بعد بیا درباره درامد دولت و ارزش دلار و ... با هم بحث می کنیم.

هر کشوری تورم داره اما تورم امریکا الان حدود 2-3 % است اما تورم ایران همین امسال حدود 120 %
اگه بانک مرکزی هم بخوایم حساب کنیم که به هیچ عنوان معتبر نیست.35%
ببین کاهش ارزش پول ما امسال چقدر بود.اویل سال دلار از1000تومن تا 8000 تومان رفت یعنی همه جای دنیا دلار گرون شد؟ نه عزیز فقط ارزش ریال ما اومد پایین.نتیجش این میشه پولی که من وشما میگیریم کاهش شدید خواهد داشت بدون اینکه اسما حقوقمون کم بشه. و یه خارجی که به ایران بیاد با حقوق یک سالش میلیارد هست.اخبار نگاه کرده باشی جدیدا تهران ارزانترین شهر دنیا شده این بخاطر سیاست های اقای احمدی نژاد نبود.فقط بخاطر کاهش شدید ارزش پولی ریال بود.
متاسفانه طرح یارانه ها هم مزید بر علت شده تا ارز دست مردم بیاد و این خودش باعث کاهش بیشتر ارزش پولی ما شده.و البته یک خبر خوب اینه که این پدیده باعث میشه کسانی که وام گرفتن سود کنند.چند سال دیگه که پفک نمکی شد یک ملیون میتونید برید وام یک میلیون و نیم ازدواجتون رو پس بدید.
حالا میفهمید چرا من با طرح دوم یارانه ها مخالفم.اینم آخرین پست من بود فقط اگر سوال کردید جواب میدم.

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
237

تاريخ عضويت

شنبه 4 شهریور 1385 10:39

آرشيو سپاس: 93 مرتبه در 30 پست

توسط padeshah » پنج شنبه 17 اسفند 1391 15:15

با درود
بنده به شخصه هیچ سیاه نمایی علیه احمدی نژاد نکردم هر جا هم انتقاد کردم به همه انتقاد کردم بگذریم

اما متاسفانه باز دوستان دارن همان بحث بی فایده رو ادامه می دهند لطفا یک نفر پاسخ پرسش های منو بده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب padeshah تشکر کرده اند:

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » پنج شنبه 17 اسفند 1391 15:18

هاشمی دوبار اومد واسه هفت پشتمون بسه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 17:36

سلام دوستان
بسياري از اعضاي تيم مديريت انجمن عقيده دارند بحث‌هاي سياسي در هر شکلي بايد به طور کلي ممنوع اعلام بشه، با توجه به برخي بد اخلاقي‌هايي که در همين تاپيک هم موجود هست. همچنين برخي بي انصافي‌هايي که در مورد اشخاص مختلف صورت گرفته، اين پست به عنوان آخرين تذکر به همه‌ي دوستاني که در اين مباحث شرکت و اصول ادب و تعامل، اخلاق و انصاف رو رعايت نميکنند بوده در صورتي که اين روال به رفتاري در چارچوبي که توضيح داده شد مبدل نشه، قانون ممنوع بودن کامل هر گونه فعاليت سياسي اعمال خواهد شد.

فعلا اين تاپيک قفل نخواهد شد، اميدوارم از اين بعد اصول اوليه بحث در پست‌ها لحاظ گردد

موفق باشيد  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, Ghost Rider, oweiys, scientist66, pckho0r, CAPTAIN PILOT, esijoon, SHAHABESAGEB, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » پنج شنبه 17 اسفند 1391 18:36

Mahdi1944 نوشته است:سلام دوستان
بسياري از اعضاي تيم مديريت انجمن عقيده دارند بحث‌هاي سياسي در هر شکلي بايد به طور کلي ممنوع اعلام بشه، با توجه به برخي بد اخلاقي‌هايي که در همين تاپيک هم موجود هست. همچنين برخي بي انصافي‌هايي که در مورد اشخاص مختلف صورت گرفته، اين پست به عنوان آخرين تذکر به همه‌ي دوستاني که در اين مباحث شرکت و اصول ادب و تعامل، اخلاق و انصاف رو رعايت نميکنند بوده در صورتي که اين روال به رفتاري در چارچوبي که توضيح داده شد مبدل نشه، قانون ممنوع بودن کامل هر گونه فعاليت سياسي اعمال خواهد شد.

فعلا اين تاپيک قفل نخواهد شد، اميدوارم از اين بعد اصول اوليه بحث در پست‌ها لحاظ گردد

موفق باشيد  :razz:

نه با این شدت ولی با حرف آقا مهدی موافقم.....

برخی دوستان چهارچوب ها و خط قرمز ها رو رعایت نمیکنند که میتونه برا انجمن مشکل ساز باشه

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » پنج شنبه 17 اسفند 1391 18:47

pckho0r نوشته است:

ابتدا نظرتون رو در مورد این سفسطه گری ها اعلام بفرمایید!!!
http://www.tabnak.ir/pages/?cid=4285
http://hamshahrionline.ir/details/196466
http://www.afkarnews.ir/vdcaean6a49nyo1.k5k4.html
http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=47102

اصلاح می کنم نیمی از درآمد 100 سال گذشته!!!
سفسطه گری؟! یاللعجب !! این آمار رو که من اعلام نکردم و سری پیش نیست یه سر بزن تو اینترنت
خداییش الان میلیاردیم و داریم ممیریم از خوشی !! قیمتها هم که مثل چهار سال ببخشید 8 سال پیشه و هیچ فرقی نکرده
بعد از کلی پس اندازه و بدبختی 9 میلیون جور کردیم یه ماشین دوست دوم بخریم نتونتستیم. ظرف دو ماه شد 17 میلیون.

میدونید از کدوم اخلاق شما دوستان به اصطلاح اصولگرا خوشم میاد. اینکه به تمام نتایج صحبتهای اصلاح طلب میرسین ولی به روی مبارک خودتون هم نمیارین. مطمئن باشین خاتمی نمیاد. هاشمی هم نمیاد. عارف هم تو دایره اصلاح طلبی نمیاریم ولی جناح اصولگرا برای اینکه برای خودش و طرفداراش انگیزه درست کنه داره حریف میتراشه واسه خودش. از یک طرف از هاشمی میترسن و تو مجلس قانون سنی تصویب می کنن از طرف دیگه چپ و راست شایعه می کنن که هاشمی میاد. خاتمی میاد. به شخصه دل خوشی از هاشمی ندارم نه به خاطر حواشی خانوادگیش به خاطر ....
می دونید یه عده در سیاست ایران و یه عده ای در سیاست آمریکا نون خودشون رو در طرف مقابل در میارن تو ایران یه عده ای به اسم غرب ستیزی و ضدیت با امپریالیسم و حمایت آمریکا از گروههای داخل کشور ... نون میخورن تو آمریکا هم یه عده به نام مبارزه با اسلام و تروریسم و ...). جالبه این دو طرف قضیه در ظاهر به شدت همدیگر رو می کوبن ولی در باطن برای موندن حریف خود ساخته در طرف مقابل هر کاری می کنن چرا ؟ چون موجودیت خودش رو در موجودیت حریف می بینه!! جالبه آمریکا با یه حربه ساده حمایت ظاهری از بعضی گروهها در ایران چنان موجی در کشور راه می ندازه که بعضی ها با کله خودشون رو توش غرق می کنن ولی انصافا شناگران ماهری هم هستند !!
الان هم علم جریان انحرافی بالا کردید تا دوستان اصولگرا خودشون رو از مظان اتهامات مبرا کند. انشاء الله انتخابات (...) که انجام شد داستان جالبتر هم میشه. پرونده های زیر بغل میاد بیرون !!
راستی از هاله نور چه خبر؟

به امید اون روز

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
saeid 7, sand_fighter, Ghost Rider

قبليبعدي