در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
43

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 خرداد 1388 08:18

آرشيو سپاس: 37 مرتبه در 13 پست

مشکل ویندوز 8

توسط farid_mov2006 » چهارشنبه 16 اسفند 1391 21:39

سلام دوستان...........دوستان من مدتیه ویندوز 8نصب کردم و hyper-v رو فعال کردم و چنتا سیتم عامل هم نصب کردم ولی دیروز هایپر وی را غیر فعال کردم  و بعد از ری ست دیگه سیستم بالا نیومد و روی ریپیر/repair میرود ولی بی نتیجه میمونه و بعد مدتی صفحه ابی رو نشون میده و ریست میشه/بازم روز از نو روزی از نو!!!!!/
*هیچ دکمه و کلید f8 ... هم کار نمیده و سی دی ویندوزم برای نصب یا ریپیر میزارم نمیخونه!!!!!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل ویندوز 8

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:45

farid_mov2006,  
اينکه ديسک درايو نميخونه ربطي به اين موضوع پيدا نميکنه، شايد تنظيمات بايوس رو درست انجام نداديد و يا اينکه ديسک درايو شما مشکلي داره. ميتونيد با فلش مموري اقدام به بوت کنيد، روش ساختن ديسک بوت ويندوز روي فلش قبلا در انجمن توضيح داده شده و ميتونيد به اون مراجعه بفرماييد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, Ali$amir, ARafiee, scientist66, CentralWeb, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, behrad90, ArM!ta

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
43

تاريخ عضويت

توسط farid_mov2006 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 16:58

تنظیمات بایوس درسته.....و همینطور که گفتم هیچ دکمه ایی کار نمیده....حتی پیغام که میگی یه دکمه بزنید تا روی نصب ویندوز بریم/با گداشتن سی دی ویندوز/میاد ولی دکمه میزنم عمل نمیکنه....یکی از دوستان گفت ممکنه دکمه های کیبوردت کار نده و یه کیبرد دیگه به لپ تاپ وصل کنم با اون نصب دوباره انجام بدم!!!!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 17:55

farid_mov2006,  
کار نکردن کليد‌ها قبل از بوت، در بسياري از مدلهاي کيبورد USB و مادربوردهاي نسبتا قديمي (عموما) وجود داره و براي رفع اين مشکل بايد مبدل USB2PS2 رو تهيه کنيد
اينطور که من فهميدم شما اصلا امکان ورود به بايوس رو نداريد، درسته؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ARafiee, CAPTAIN PILOT, ArM!ta, Solver, Ali$amir, CentralWeb

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

توسط abbas.m.k » پنج شنبه 17 اسفند 1391 21:42

farid_mov2006 نوشته است:تنظیمات بایوس درسته.....و همینطور که گفتم هیچ دکمه ایی کار نمیده....حتی پیغام که میگی یه دکمه بزنید تا روی نصب ویندوز بریم/با گداشتن سی دی ویندوز/میاد ولی دکمه میزنم عمل نمیکنه....یکی از دوستان گفت ممکنه دکمه های کیبوردت کار نده و یه کیبرد دیگه به لپ تاپ وصل کنم با اون نصب دوباره انجام بدم!!!!

مشکل شما اینه که موقع لود دی وی دی ویندوز کیبرد شما کار نمیکنه
برید توی تنظیمات بایوس سیستمتون بگردید ی گزینه به نام usbkeyboard یا ی همچیزی باید پیدا کنید و اون رو  Enable کنید.
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
43

تاريخ عضويت

توسط farid_mov2006 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 21:53

مشکل کیبرد حله....ولی مشکل اینه که سی دی ویندوز 8 میزارم  و برای نصب بعد پیغام یک دکمه رو وارد کنید میره ولی بعدش دیگه جلوتر نمیره سی دی سون روو هم گذاشتم و اونم ارم ویندوز سون رو میاره ولی مث 8 جلوتر نمیره...میترسم هاردم خراب شده باشه!!!

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
43

تاريخ عضويت

توسط farid_mov2006 » پنج شنبه 17 اسفند 1391 21:55

دوستان ویندوز 8 مث ویندوز سون  لایو /live نداره؟اگه داره از کجا میتونم گیر بیارم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 18 اسفند 1391 00:40

farid_mov2006,  
خود ويندوز 8 امکان ايجاد چنين ديسکي رو داره (Windows to Go)

CAPTAIN PILOT, CentralWeb, Solver

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

توسط R.A.F » جمعه 18 اسفند 1391 06:42

دوستان کسی تجربه نصب تور رو روی ویندوز 8 داره؟

برنامه نصب میشه، اجرا هم میشه اما به تور وصل نمیشه، فایروالم از کار انداختم بازم وصل نمیشه،
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
43

تاريخ عضويت

توسط farid_mov2006 » جمعه 18 اسفند 1391 13:21

دوستان کسی نظر دیگه اای نداره؟.بنظرتون مشکل از کجاست؟چجوری حلش کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 18 اسفند 1391 18:34

farid_mov2006,  
مشکل شما ربطي به هارد ديسک نداره، مشکل به همون کيبورد USB مربوطه، برخي مادربوردها امکان تنظيم فعال بودن کيبورد USB رو دارند، برخي هم خير، ساده‌ترين راه حل استفاده از يک کيبورد PS2 و يا يک تبديل USB به PS2 هست.

CentralWeb, CAPTAIN PILOT, R.A.F, Solver, ARafiee

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

توسط R.A.F » جمعه 18 اسفند 1391 19:02

آقا مهدی میگم اگه ممکنه یه راهکار هم واسه مشکل من بدین، ممنون میشم  :razz:  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بعدي