در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

جاذبه های گردشگری گیلان

توسط ze_ca » پنج شنبه 17 اسفند 1391 12:42

پس از پستی که دوستان گذاشتن در مورد اینکه تعطیلات نوروز کجا مسافرت بریم بهتره؟؟؟

تصمیم گرفتم که تعدادی از جاذبه های گردشگری گیلان رو با تصویر براتون بزارم شاید مفید واقع بشه

1- قلعه رود خان

2- ماسوله

3- لاهیجان

4- دیلمان (اینو هیچ مدلی نمیتونم معرفی کنم آخه همه چی داره مثل آبشار و کوه و جنگل و دشت و ...)

5- تالاب گل لاله (بند انزلی)

6- جنگل سراوان

و کلی جای دیگه که وقتشو ندارم براتون بزارم
ولی بصورت خلاصه نام میبرم:

پارک جنگلی میرزاکوچک:
(اینو اختصاصی بهتون معرفی میکنم)  یکی از قشنگترین مکان های گیلان  (کوه و چشمه و رودخونه و جنگل و ..... ) همه فن حریفه

امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحق (یکی از بهترین جاهایی که میشه معرفی کرد , چون هم آبشار داره و هم جنگل داره و هم مناظر زیبا داره و هم چشمه داره و هم کل مسیرش کوهستانیه و خود امامزاده هم بر روی یک کوه قرار داره که همیشه شلوغه و کلی امکانات رفاهی هم برای مسافران داره)

بندر کیاشهر

شیطان کوه

فومن

سفید رود

آستارا

سفید آب

و ...

اینایی که من بالا نام بردم رو میتونید تو گوگل سرچ کنید و ببینید که چه جاهای باحالی هست

اگه سوالی بود در خدمتیم

برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ze_ca تشکر کرده اند:
ArM!ta, Mahdi1944, Mehrab373, قاهر