در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
51

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 13 اسفند 1388 14:45

NSH/ OINN

آرشيو سپاس: 95 مرتبه در 21 پست

Re: کمک برای خرید گوشی (لطفا راهنماییم کنید)

توسط Mersad-S » جمعه 22 فروردین 1393 14:17

آقا مهدی سلام
شرمنده که این وسواس نمیذاره تصمیم نهایی رو بگیرم وهی مزاحمتون میشم.
دیروز به قصد خرید z1به فروشگاهی توی شهرمون مراجعه کردم،وقتی با هیبتش مواجه شدم یکمی جا خوردم .گوشی بسیار بزرگی بود که فکر کنم همراه داشتنش یکم برام سخت باشه،فروشنده  وقتی حس منو دید سریع یه جی 2 از ویترین آورد وبعد از کلی تعریف و تمجید و اینکه اندرویدش 4.4.2هست وخیلی سرتر از z1هستش قصد داشت که منو مجاب به خرید جی2 کنه .بعد از دست گرفتن جی 2با اینکه خوش دست تر از z1بودولی بازم مشکلی که بود بزرگی بیش از اندازه اون بود که خودم بعد از کار با گوشی های 3.5 اینچی برام سخته یه گوشی غول پیکر رو حمل کنم(اونم در حالی که فکر نکنم تو جیب هم جابشه!!!)با توجه به اینکه خودتون هم 3.5 وهم 5 اینچ رو تجربه کردید آیا این وضعیت عادی میشه و حمل گوشی 5اینچی براتون دشوار نیست؟
اگر وضعیت به همبن منوال باشه باید تن به صفحه کوچکتر بدم و تنها گزینه با توجه به پیشنهاد شماz1کامپکت با صفحه4.3
اینچی هستش!نظرتون چیه؟

Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

توسط Freedom Fighter » جمعه 22 فروردین 1393 18:55

Mersad-S نوشته است:آقا مهدی سلام
شرمنده که این وسواس نمیذاره تصمیم نهایی رو بگیرم وهی مزاحمتون میشم.
دیروز به قصد خرید z1به فروشگاهی توی شهرمون مراجعه کردم،وقتی با هیبتش مواجه شدم یکمی جا خوردم .گوشی بسیار بزرگی بود که فکر کنم همراه داشتنش یکم برام سخت باشه،فروشنده  وقتی حس منو دید سریع یه جی 2 از ویترین آورد وبعد از کلی تعریف و تمجید و اینکه اندرویدش 4.4.2هست وخیلی سرتر از z1هستش قصد داشت که منو مجاب به خرید جی2 کنه .بعد از دست گرفتن جی 2با اینکه خوش دست تر از z1بودولی بازم مشکلی که بود بزرگی بیش از اندازه اون بود که خودم بعد از کار با گوشی های 3.5 اینچی برام سخته یه گوشی غول پیکر رو حمل کنم(اونم در حالی که فکر نکنم تو جیب هم جابشه!!!)با توجه به اینکه خودتون هم 3.5 وهم 5 اینچ رو تجربه کردید آیا این وضعیت عادی میشه و حمل گوشی 5اینچی براتون دشوار نیست؟
اگر وضعیت به همبن منوال باشه باید تن به صفحه کوچکتر بدم و تنها گزینه با توجه به پیشنهاد شماz1کامپکت با صفحه4.3
اینچی هستش!نظرتون چیه؟

z1کامپکت  گوشی خوبیه ولی S4 mini هم باتوجه به قیمت پایین تر از کامپکت بد نیست و خیلی خوبه و ارزانتره
اگه نسخه 4G اس 4 مینی رو پیدا کنید که عالیه رم 2 ولی نسخه 3G هم بدک نیست باتوجه به قیمت رم  1.5 پردازنده کریت با فرکانس 1.7 صفحه نمایش سوپرامولد گرافیک اندرنو 305 دوربین 8 بسیار عالی سنسور مادون قرمز و دنیایی از امکانات سامسونگ  
با این حال z1کامپکت هم گوشی عالیست ولی باهاش کارنکردم که درموردش نظر بدم ولی اس 4 مینی رو کارکردم و هیچ واژه ای جز عالی ندارم در توصیفش
شبیه ساز گنج جنگ

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Freedom Fighter تشکر کرده اند:
SMH, Mersad-S, Mahdi1944, KAL-KOI-BABAK

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 26 فروردین 1393 05:02

Mersad-S,  
من از گوشي 3 اينچي تاچ داشتم تا الان که 5 اينچ دارم، در مورد سايز اصلا به نظر من نگران نباشيد، بهترين سايز گوشي هم 4.5 تا 5.5 هست به نظرم. اين وسط چيزي که بايد به اون توجه کرد ابعاد گوشي هست، براي مثال GLX SKY و يا G4 هر دو 5.3 اينچ هستند، اما چون ضخامت گوشي به نسبت بالا هست و همينطور حاشيه دور صفحه نمايش زياد هست، بسيار بزرگ به نظر ميرسه و کار با اون ساده نيست. اما Spider و يا Zopo ZP980 , ZP998 که به ترتيب 5 و 5.5 اينچ هستند به هيچ عنوان براي کار کردن نا مناسب نيستند و بسيار راحت و خوش دست ميشه با اون کار کرد. پس صرف سايز صفحه نمايش، دليل بر بزرگ بودن اون نيست، علاوه بر اون ابعاد گوشي هم خيلي مهم هست، هر چه طول گوشي بيشتر بشه، سايز صفحه ممکنه بالا باشه عددي، اما عرض صفحه که کار کردن با يک دست بستگي به اون داره چندان افزايش پيدا نميکنه و به همين دليل ميشه با اون کار کرد. براي جا شدن در جيب هم بيشتر از سايز گوشي، ضخامت اون هست که تعيين کنده هست. من خودم اسپايدر دارم و بسيار با اون راحت هستم. ZP998 که 5.5 اينچ هست هم بررسي کردم و شديدا اون رو توصيه ميکنم به دوستان، چون ابعدا بسيار مناسبي داره و کاملا براي من رضايت بخش بود (در حالي که G4 رو به هيج عنوان نميتونستم با يک دست با اون کار کنم و ...)
به هر حال توصيه من براي شما گوشي 4.5 تا 5 اينچ هست، بعد از چند روز کار به مزاياي صفحه بزرگ پي خواهيد برد و بزرگي اون که البته با توجه به گوشي فعلي که 3.5 هست براتون شايد کمي غير متعارف برسه به راحتي به اون عادت خواهيد کرد. اما گوشي‌هايي مثل Z1 Compact هم همونطور که دوستمون گفتند انتخاب مناسبي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, ASHKAN95, SMH, KAL-KOI-BABAK, MASTER, Mersad-S

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393 10:58

سلامي دوباره به همه دوستان عزيز

من 3 تا گوشي ميخواستم (خودم و شركا )

يكي از رنج 650تا1100000 تومن

و گوشي هاي پيشنهادي هم
Huawei p6

HTC Desire 500 Dual Sim

Sony Xperia ZR

s4mini dual sim

دوربين عالي مهم نيس ولي حداقل اسم دوربين رو بشه روش گذاشت
بازي هاي رو خوب ساپورت كنه :D
سيستم عاملش اندرويد به روز شده باشه
باطريشم خوب بره

بعدي از 1200تا1800

گوشي هاي پيشنهادي هم

s4 zoom
s4
noteIII
z1

دوربين خيلي مهمه
خوش دست بودن گوشي
كيفيت بالاي صفحه
باطري هم مهمه

و گوشي بعدي هم قيمت ازاد

گوشي پيشنهادي هم
noteIII

5s
htz one

بيشترين چيزي ك مهمه بيشتر كلاس داشتنشه!همين

و اينكه
در مورد محصولات سوني چشممو خيلي گرفته فقط سر در گمم!اخه يكي خيلي راضيه يكي اصلا نيس
و ايرادي ك اكثرا بهشون ميگيرند
زود داغ كردنه و خرابي بالاشونه

و همين
اگرم گوشي پيشنهادي هم داريد بگيد لطفا و اينكه دليل انتخاب گوشي رو هم بگيد ممنونم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, Freedom Fighter

Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

توسط Freedom Fighter » چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 22:54

پیشنهاد های من همشون برند های معتبرن و باوربنده اینه که برند های متفرقه دورریختن پوله
درمورد اولی گوشی های Galaxy S4 miniروشدیدا توصیه میکنم که درسطح پرچمدارس.بعد اون اگه صفحه بزرگ دوست دارید Galaxy Grand 2.گرند قدیمی هم گوشی بینظیریه من قبلا داشتم دوربین عالی باتری خوب.Xperia SP و ZR هم خوبن ولی صفحه نمایشاشون رنگ مردست
درضمن دیزایر 500 رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.هسته های کم توان Cortex A5 و چیپ بشدت ضعیف و دوربین ضعیف تر.فقط بشدت پول برنده که اومده روش
در مورد دومی Galaxy S4 I9005 درعین ارزان قیمتی نسبت به بقیه انتخاب هوشمندانه ایه.دوربین کم نظیر.اندروید کیت کت.سخت افزار قوی.خوش دستی در عین بزرگی.و میگم دموده شده ولی گوش به این حرفاندین.سامسونگ اس 4 هنوزم یک غوله به تمام معناست
Note 3 هم هشت هسته ای و هم چهارهسته ای فوق العادن.باهردوکارکردم.ولی به شخصه هشت هسته ای رو ترجیح میدم.باوجود اینکه تبلیغات منفی درمورد چیپ ست های اگزینوس سامسونگ زیاده ولی بلاشک صددرصد با رقیب کوالکامیش برابره.بااین اختلاف که بدلیل معماری هسته های Little Big مصرف باتریشم بمراتب کمتر از نوع 4هسته ایه.در اس 4 چون این معماری در اول راه بود مدل 4هسته ای رو پیشنهادمیکنم که سویچ کردن بین پردازنده ها در مدل هشت هسته ای اذیت میکنه
اکسپریا زد وان و اچ تی سی وان هم گوشی های بی نقصین.درمورد برند خاص تعصبی ندارم.اگه اندروید بروز و خالص هم میخواید خب نکسوس 5 گوشی خوبیه ولی دوربینش چنگی بدل نمیزنه.الجی جی 2 هم گوشی عالی هست بدون هیچ کم و کاست جز در 1 مورد.نداشتن اسلات میکرو اس دی
در مورد سوم برا کلاس دادن و وایستادن جلو آینه و عکس گرفتن و پز دادن اپل آیفون 5اس نسخه گلد مخصوصا
ولی هرکسی که برمبنای پز دادن گوشی چند میلیونی میخره درحالیکه ازش استفاده چندانی نمیکنه در بزرگ ترین اشتباهه
شبیه ساز گنج جنگ

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Freedom Fighter تشکر کرده اند:
SMH, AGeNiS1

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 20:59

AGeNiS1,  
عقيده‌ي من اين هست که پول دادن براي برند، زماني که مهمترين عامل در يک گوشي چيپ اون هست و چيپ مثلا Galaxy Grand 2 هم دقيقا همين MTK6589 هست که براي برخي به صرف اينکه يک برند از اون استفاده کنه ميشه معنبر و وقتي توسط شرکت ديگه‌اي استفاده بشه، ميشه چيني و بي کيفيت!. پول دادن براي برند، دقيقا پول دور ريختن هست. من شديدا اين دو مدل رو توصيه ميکنم:
Zopo Zp980+
Zopo ZP998
البته GLX Spider و Spark هم هست که Spider فعلا در بازار موجود نيست و اسپارک هم چيزي بايد باشه نيست و در مقابل اسپايدر در رده‌ي پايين‌تري قرار مبگيره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, AGeNiS1

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » سه شنبه 13 خرداد 1393 19:42

Mahdi1944 نوشته است:AGeNiS1,  
عقيده‌ي من اين هست که پول دادن براي برند، زماني که مهمترين عامل در يک گوشي چيپ اون هست و چيپ مثلا Galaxy Grand 2 هم دقيقا همين MTK6589 هست که براي برخي به صرف اينکه يک برند از اون استفاده کنه ميشه معنبر و وقتي توسط شرکت ديگه‌اي استفاده بشه، ميشه چيني و بي کيفيت!. پول دادن براي برند، دقيقا پول دور ريختن هست. من شديدا اين دو مدل رو توصيه ميکنم:
Zopo Zp980+
Zopo ZP998
البته GLX Spider و Spark هم هست که Spider فعلا در بازار موجود نيست و اسپارک هم چيزي بايد باشه نيست و در مقابل اسپايدر در رده‌ي پايين‌تري قرار مبگيره

سلام
اقا مهدی این گوشی های Zopo رو من به هر گوشی فروشی ک  گفتم گفتن اصلا نمیدونیم چی هست :|
از کجا میشه دید یا تهیه کردش؟

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

saeed_hz از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » سه شنبه 17 تیر 1393 22:25

سلام دوستان...خسته نباشید

دوستان این سوپر پرچمدار GLX که هم با قیمتش هم با کانفیگش ما رو شدید در هم شکست...خیلی ضایع کردند

دوستان به نظرتون با توجه به کاهش قیمت جی 5 به مناسبت ماه مبارک رمضان که شده 499000 تومن و کانفیگ این اسپایدر جدید  کدام رو بخرم به صرفه هست؟؟؟؟

اومدن رم DDR3 1 گیگ اسپایدر قبلی رو برداشتند و جاش DDR2 2 گیگ گذاشتند......خخخخخخ

منتظر نظرتون هستم...می خوام تا قیمت هاشون با تخفیف هست خرید کنم

یا علی :-)

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » سه شنبه 17 تیر 1393 22:26

یه چیز دیگه...در این رنج قیمت چیز دیگه ای پیشنهاد ندارید؟؟؟

امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم

Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

توسط saeed_hz » سه شنبه 17 تیر 1393 23:25

سلام
lenovo vibe z k910
حدود 900 تومن.
تنها عیبش مموری نمیخوره.
باقیش مسایل فنی در حد نوت 3 سامسونگ و یا کمی بیشتر.
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » چهارشنبه 18 تیر 1393 00:14

سعید جان 900 کمی زیاده

نهایت 700 بتونم هزینه کنم

lenovo A850 هم هست....ولی نمیدونم برند لنوو چطوریاست

آقا مهدی یه گوشی بهم معرفی کرد...کانفیگ خوبی داره...فقط شکلش مربعی هست....

iNew V3

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

توسط saeed_hz » يکشنبه 22 تیر 1393 21:23

esijoon نوشته است:سعید جان 900 کمی زیاده

نهایت 700 بتونم هزینه کنم

lenovo A850 هم هست....ولی نمیدونم برند لنوو چطوریاست

آقا مهدی یه گوشی بهم معرفی کرد...کانفیگ خوبی داره...فقط شکلش مربعی هست....

iNew V3

انتخاب های اقا مهدی موشکافانه و دقیقه همیشه.
مارک زوپو رو ایشون به من معرفی کرددند.
لنوو یکی از معتبریر ترین برندهای دنیاست.لپ تاپ هاش تو ایران معروفتره.
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

قبليبعدي