در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
55

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 بهمن 1387 22:03

Ahvaz

آرشيو سپاس: 345 مرتبه در 49 پست

مشکل تغیر کد کامپیوتر

توسط un4given.1991 » شنبه 26 اسفند 1391 20:53

سلام دوستان

یک بسته آموزش زبان  NonStop-English  را روی  سیستمم دادشم نصب کردم  که نحوه ی نصب و اجرای برنامه  به اینصورت که شماره سریال 16 رقمی روی DVD و کد  کامپیوتر 12 رقمی  که نرم افزار به ما میده رو واسه شرکت فرستاده ( اینترنت -تلفن گویا یا sms  ) و شرکت متناسب با اون یک کد 8 رقمی جواب می فرسته . طبق گفته ی برنامه تا 3 سیستم میشه این کارو بی نهایت انجام داد !
دیشب برنامه رو روی سیستمم نصب کردم  و از تریق SMS دومین کد جواب رو گرفتم

بعد از اون از کل پارتیشن  C خودم که نرم افزار Nonstop English بروی آن نصب بود  به وسیله نرم افزار Acronis True Image Home 2012 از تریق Boot بکاپ گرفتم چون که صبح می خواستم یک برنامه ی مهندسی به نام AspenOne 7 روی سیستم نصب کنم . بعد از Fail شدن نصب این نرم افزار جهت نصب دوباره از روش دوم به وسیله ی Acronis True Image Home 2012 پارتیشن C را ریکاور کردم .برنامه ی Learning Nonstop English Complete Pack را اجرا کردم که دیدم باز ازم تقاضای کد جدید می خواد و کد کامپیوتر هم تغیر کرده !!

دوستان  به نظرتون مشکل از کجاست و چطور حل میشه ! اخه تضمینی نیست  کد سوم به این روز نیوفنه .
کد کامپیوتر با Product ID ویندوز چک کردم یکی نبودن .این کد کامپیوتر کجاست ؟ چطور میشه تغیرش داد ؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: مشکل تغیر کد کامپیوتر

توسط Solver » شنبه 26 اسفند 1391 21:27

un4given.1991,

البته دوستان متخصص در این حوزه اینجا زیاد است، اما من یک تجربه از پارسا (فارسی ساز قدیمی) داشتم که اون نرم افزار خاطرم است بر اساس یک الگوریتم و بر اساس ساعت و زمان نصب یک کد تولید میکرد و خوب با الگوریتم مکمل در شرکت میشد فهمید که کدی که مشتری می خواند آیا مربوط به خروجی اون تابع است یا خیر.

اما در مورد این که به شما گفته اند 3 تا کد میتونید داشته باشید یعنی باید برای هر سیستم یک کد تولید شود مثلا بر اساس سریال سخت افزارها، که ظاهرا اینطور نبوده ... یا شاید مشکل از نرم افزار باشد.

یادم نمیره یک آموزش c# خریده بودم (کتاب + CD) بعد هر کار کردم نصب نشد و کلا سی دی با سریال کتاب همخوانی نداشت قفلش، شرکت برام لینک کرکش رو اینترنت داد گفت متاسفانه قفل ها مشکل دارند و خود شرکت کرکش را رو اینترنت گذاشته بود.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
un4given.1991, Amin.B

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 شهریور 1394 10:34

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل تغیر کد کامپیوتر

توسط mff.fsoft » چهارشنبه 25 شهریور 1394 10:46

داداش ممکنه نرم افزاری که کد رو بهش دادی خراب باشه اخه بازی شبگرد وچند بازی دیگه ی ایرانی اینطوریه