مشکل تغیر کد کامپیوتر

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Ahvaz
سپاس‌های ارسالی: 2954 بار
سپاس‌های دریافتی: 312 بار
تماس:

مشکل تغیر کد کامپیوتر

پست توسط un4given.1991 » شنبه 26 اسفند 1391, 8:53 pm

سلام دوستان تصویر

یک بسته آموزش زبان NonStop-English را روی سیستمم دادشم نصب کردم که نحوه ی نصب و اجرای برنامه به اینصورت که شماره سریال 16 رقمی روی DVD و کد کامپیوتر 12 رقمی که نرم افزار به ما میده رو واسه شرکت فرستاده ( اینترنت -تلفن گویا یا sms ) و شرکت متناسب با اون یک کد 8 رقمی جواب می فرسته . طبق گفته ی برنامه تا 3 سیستم میشه این کارو بی نهایت انجام داد !
دیشب برنامه رو روی سیستمم نصب کردم و از تریق SMS دومین کد جواب رو گرفتم

بعد از اون از کل پارتیشن C خودم که نرم افزار Nonstop English بروی آن نصب بود به وسیله نرم افزار Acronis True Image Home 2012 از تریق Boot بکاپ گرفتم چون که صبح می خواستم یک برنامه ی مهندسی به نام AspenOne 7 روی سیستم نصب کنم . بعد از Fail شدن نصب این نرم افزار جهت نصب دوباره از روش دوم به وسیله ی Acronis True Image Home 2012 پارتیشن C را ریکاور کردم .برنامه ی Learning Nonstop English Complete Pack را اجرا کردم که دیدم باز ازم تقاضای کد جدید می خواد و کد کامپیوتر هم تغیر کرده !!

دوستان به نظرتون مشکل از کجاست و چطور حل میشه ! اخه تضمینی نیست کد سوم به این روز نیوفنه .
کد کامپیوتر با Product ID ویندوز چک کردم یکی نبودن .این کد کامپیوتر کجاست ؟ چطور میشه تغیرش داد ؟

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12405 بار
تماس:

Re: مشکل تغیر کد کامپیوتر

پست توسط Solver » شنبه 26 اسفند 1391, 9:27 pm

. ,

البته دوستان متخصص در این حوزه اینجا زیاد است، اما من یک تجربه از پارسا (فارسی ساز قدیمی) داشتم که اون نرم افزار خاطرم است بر اساس یک الگوریتم و بر اساس ساعت و زمان نصب یک کد تولید میکرد و خوب با الگوریتم مکمل در شرکت میشد فهمید که کدی که مشتری می خواند آیا مربوط به خروجی اون تابع است یا خیر.

اما در مورد این که به شما گفته اند 3 تا کد میتونید داشته باشید یعنی باید برای هر سیستم یک کد تولید شود مثلا بر اساس سریال سخت افزارها، که ظاهرا اینطور نبوده ... یا شاید مشکل از نرم افزار باشد.

یادم نمیره یک آموزش c# خریده بودم (کتاب + CD) بعد هر کار کردم نصب نشد و کلا سی دی با سریال کتاب همخوانی نداشت قفلش، شرکت برام لینک کرکش رو اینترنت داد گفت متاسفانه قفل ها مشکل دارند و خود شرکت کرکش را رو اینترنت گذاشته بود.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

Re: مشکل تغیر کد کامپیوتر

پست توسط mff.fsoft » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 11:46 am

داداش ممکنه نرم افزاری که کد رو بهش دادی خراب باشه اخه بازی شبگرد وچند بازی دیگه ی ایرانی اینطوریه

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”