مشکل در باز کردن ایمیل!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

مشکل در باز کردن ایمیل!

پست توسط mahshid-banoo » یک شنبه 27 اسفند 1391, 4:55 pm

درود

حدود یک ماه میشه که نمیتونم وارد ایمیلم بشم و برای چک میل کردن باید حتما مسنجرم رو باز کنم و از اون طریق برم تو ایمیلم.
گویا سال 2009 چند تا سوال امنیتی پرسیده که من الان جوابش رو نمیدونم و هر پاسخ احتمالی که فکر میکردم دادم اما باز قبول نمیکنه!
یه بار هم رمز عوض کردم ولی با رمز جدید هم نمیتونم وارد بشم بجز از طریق مسنجرم.

چه کار باید بکنم؟تصویر
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2783 بار
تماس:

Re: مشکل در باز کردن ایمیل!

پست توسط Erratic » یک شنبه 27 اسفند 1391, 6:31 pm

سلام
ممکنه خطا بخاطر مرورگری که استفاده میکنید , به خاطر هک شدن باشه. یا دلایل دیگه اما بیشترین احتمال به تنظیمات ایمیلتون مربوط میشه که به هر دلیلی این تنظیمات تغییر کرده اند تا نتونید با مرورگر و اصطلاحا از وب وارد بشید.
ایا خطای نام کاربری یا گذرواژه میده؟
اگر خطا رو بخونید بهتر میشه بررسی کرد.
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 27 اسفند 1391, 8:19 pm

در صورت امکان، آدرس ایمیل و رمزت را پ.خ کن.

هر چند الان 2 روز است که چند تا از سرور های یاهو قاطی کردند و خود من هم در دسترسی به ایمیل خودم گاهی تو این 2 روزه با مشکل مواجه می شم.

- - - -
این خانم مدیر جدید یاهو، قدری تحولات در این شرکت ایجاد کرده و گویی یک عده از پرسنل کار در خانه این شرکت به خاطر لغو این مجوز و اجباری کردن کار حضوری در دفاتر شرکت یاهو، یک اعتصاب هایی کرده اند.البته یاهو رسما وجود این مسائل را تکذیب کرده و در مورد مشکلات گفته مسائل فنی است و اصلا ارتباطی با کارمندان کار در منزلش ندارد.

- ---- خبر صرفا جهت اطلاع دوستان بود، مشکل شما قطعا به این مسئله مربوط نیست، و دلیل اصلی مشکل نداشتن دقت در اطلاعات ارائه شده هنگام ثبت نام است.

راه حل هایی برای مشکل شما است، امکان هک شدن هم در این مورد نیست، چون یاهو بر خلاف فیسبوک یا جیمیل در این زمینه سیستمی ندارد و فقط در صورت تلاش ناموفق نسبت به بلاک کردن اکانت به مدت 24 ساعت اقدام می کند.

حتی سیستم SMS یاهو که باز از دست آوردهای حضور خانم ماریسا مایر در این شرکت است و چند هفته ای ازش می گذرد در حال حاضر فقط جهت بازیابی رمز عبور است و عملکردش هنوز ماندن فیسبوک یا جیمیل نیست.

در مورد حاضر، ایشان گفتند که می توانند از طریق مسنجر وارد شوند و در حقیقت با قسمت امنیتی اکانت خود و تنظیماتش مشکل دارند.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

پست توسط mahshid-banoo » یک شنبه 27 اسفند 1391, 11:04 pm

,
ممنون از راهنماییتون.

You are logging in from a device we don't recognise. Learn whyFor your account safety, please answer your security question below.

بخاطر مرورگر و هک شدن و اینا نیست. سوال امنیتی میپرسه که من یادم نیست قبلا چه جوابی دادم و برای همین باز نمیکنه. جالبه که وقتی از طریق مسنجرم وارد میشم میبینم ایمیل اومده از یاهو و اطلاع داده یکی سعی داشت وارد ایمیلتون بشه!

M.Abooali,
باشه ممنون.
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”