در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
471

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

مشکل در باز کردن ایمیل!

توسط mahshid-banoo » يکشنبه 27 اسفند 1391 16:55

درود

حدود یک ماه میشه که نمیتونم وارد ایمیلم بشم و برای چک میل کردن باید حتما مسنجرم رو باز کنم و از اون طریق برم تو ایمیلم.
گویا سال 2009 چند تا سوال امنیتی پرسیده که من الان جوابش رو نمیدونم و هر پاسخ احتمالی که فکر میکردم دادم اما باز قبول نمیکنه!
یه بار هم رمز عوض کردم ولی با رمز جدید هم نمیتونم وارد بشم بجز از طریق مسنجرم.

چه کار باید بکنم؟
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
Erratic, ArM!ta, marshal1987

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: مشکل در باز کردن ایمیل!

توسط Erratic » يکشنبه 27 اسفند 1391 18:31

سلام
ممکنه خطا بخاطر مرورگری که استفاده میکنید , به خاطر هک شدن باشه. یا دلایل دیگه اما بیشترین احتمال به تنظیمات ایمیلتون مربوط میشه که به هر دلیلی این تنظیمات تغییر کرده اند تا نتونید با مرورگر و اصطلاحا از وب وارد بشید.
ایا خطای نام کاربری یا گذرواژه میده؟
اگر خطا رو بخونید بهتر میشه بررسی کرد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Solver, ArM!ta, marshal1987, mahshid-banoo

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 27 اسفند 1391 20:19

در صورت امکان، آدرس ایمیل و رمزت را پ.خ کن.

هر چند الان 2 روز است که چند تا از سرور های یاهو قاطی کردند و خود من هم در دسترسی به ایمیل خودم گاهی تو این 2 روزه با مشکل مواجه می شم.

- - - -
این خانم مدیر جدید یاهو، قدری تحولات در این شرکت ایجاد کرده و گویی یک عده از پرسنل کار در خانه این شرکت به خاطر لغو این مجوز و اجباری کردن کار حضوری در دفاتر شرکت یاهو، یک اعتصاب هایی کرده اند.البته یاهو رسما وجود این مسائل را تکذیب کرده و در مورد مشکلات گفته مسائل فنی است و اصلا ارتباطی با کارمندان کار در منزلش ندارد.

- ---- خبر صرفا جهت اطلاع دوستان بود، مشکل شما قطعا به این مسئله مربوط نیست، و دلیل اصلی مشکل نداشتن دقت در اطلاعات ارائه شده هنگام ثبت نام است.

راه حل هایی برای مشکل شما است، امکان هک شدن هم در این مورد نیست، چون یاهو بر خلاف فیسبوک یا جیمیل در این زمینه سیستمی ندارد و فقط در صورت تلاش ناموفق نسبت به بلاک کردن اکانت به مدت 24 ساعت اقدام می کند.

حتی سیستم SMS یاهو که باز از دست آوردهای حضور خانم ماریسا مایر در این شرکت است و چند هفته ای ازش می گذرد  در حال حاضر فقط جهت بازیابی رمز عبور است و عملکردش هنوز ماندن فیسبوک یا جیمیل نیست.

در مورد حاضر،  ایشان گفتند که می توانند از طریق مسنجر وارد شوند و در حقیقت با قسمت امنیتی اکانت خود و تنظیماتش مشکل دارند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
AGeNiS1, ASHKAN95, ArM!ta, marshal1987, mahshid-banoo

Moderator

Moderator

نماد کاربر
471

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » يکشنبه 27 اسفند 1391 23:04

Erratic,  
ممنون از راهنماییتون.

You are logging in from a device we don't recognise. Learn whyFor your account safety, please answer your security question below.

بخاطر مرورگر و هک شدن و اینا نیست. سوال امنیتی میپرسه که من یادم نیست قبلا چه جوابی دادم و برای همین باز نمیکنه. جالبه که وقتی از طریق مسنجرم وارد میشم میبینم ایمیل اومده از یاهو و اطلاع داده یکی سعی داشت وارد ایمیلتون بشه!

M.Abooali,  
باشه ممنون.
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
ASHKAN95