خرابی قسمت جستجوی سایت

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 452 بار
سپاس‌های دریافتی: 762 بار

خرابی قسمت جستجوی سایت

پست توسط saeid 7 » چهار شنبه 7 فروردین 1392, 2:55 pm

قسمت جستجوی سایت خراب هست.لطفا مدیران رسیدگی کنند چون یکی از امکانات مهم سایت در دسترس نیست.

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3154 بار

Re: خرابی قسمت جستجوی سایت

پست توسط R.A.F » چهار شنبه 7 فروردین 1392, 3:16 pm

من هم قبلا این موضوع رو مطرح کرده بودم اما با پاسخ توفنده مدیر سایت روبرو شدم و ناچارا ساکت شدم

شما هم بهتره مثل من از موتور جستجوی گوگل برای اینکار استفاده بکنید، خیلی بهتر جواب میده، اینطوری:

centralclubs.com: صاعقه
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 3:21 am

,
منظور شما از خراب هست واضح نيست، لطفا دقيقا توضيح بفرماييد در چه حالتي و به شكلي مشكل وجود داره، اگر مثال بزنيد بهتر خواهد بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 452 بار
سپاس‌های دریافتی: 762 بار

پست توسط saeid 7 » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 3:41 am

من الان 5 ماه نتونستم از قسمت جستجو استفاده کنم اما امشب درست شد.از مدیران خوب سایت ممنونم.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 3:57 am

,  .A. ,
سيستم جستجوي انجمن به دليل مشكل لود سرور و كمبود منابع سيستمي كه در سرور قبلي انجمن وجود داشت محدود شده بود كه دقيقا از بعد از تحريم سايت و انتقال به سرور جديد، اين محدوديت‌ها نيز به طور كامل رفع شده. اما همچنان توصيه‌ي من استفاده از سيستم جستجوي گوگل هست كه در قالب جديد انجمن انشاالله، امكان جستجو با استفاده از گوگل به شكل موثرتري اصافه خواهد شد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1159 بار
تماس:

پست توسط big-man » جمعه 9 فروردین 1392, 2:01 am

من قبلنا با این پیغام روبه رو میشدم.....

متاسفانه در حال حاضر نمیتوانید از سیستم جست و جو استفاده کنید لطفا دقایقی دیگر مجددا سعی کنید

ولی الان خیلی وقته چنین مشکلی واسم پیش نیومده خوشبختانه سایت بی عیب و نقص داره به کارش ادامه میده
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14094 بار
تماس:

پست توسط RAHVAR » جمعه 9 فروردین 1392, 12:04 pm

اگه نتونستید جستجو بکنید میتونید اینجوری هم مطلب مورد نظر رو پیدا کنید

گوگل اینطوری سرچ بکنید و بجای عبارت فارسی هر موضوعی که مد نظره بنویسید براتون  

کد: انتخاب همه

www.centralclubs.com : جستجوی سایت

تصویر     

Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

پست توسط marshal1987 » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 2:54 am

متاسفانه این قسمت برای من همکار نمیکنه وقتی میخوام پستام رو پیدا کنم و از صفحه اول بیشتر میشه و میخوام برم صفحه دوم مینویسه : متاسفنه سیستم جستجو در ..." و کار نمیکنه دیگه ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 2:27 am

marshal1987,
من همين الان تست کردم، هيچ مشکلي در رفتن به صفحات بعدي جستجو وجود نداره، لطفا نحوه‌ي جستحو و يا رشته‌اي که جستجو کرديد و با اين خطا مواجه شديد رو بفرماييد تا بررسي کنم، براي مثال من پستهاي خودم رو جستجو کردم، مشکلي وجود نداشت و به تمام صفحات به راحتي دسترسي داشتم :D

Captain II
Captain II

پست توسط marshal1987 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 6:58 pm

Mahdi1944 نوشته شده:marshal1987,
من همين الان تست کردم، هيچ مشکلي در رفتن به صفحات بعدي جستجو وجود نداره، لطفا نحوه‌ي جستحو و يا رشته‌اي که جستجو کرديد و با اين خطا مواجه شديد رو بفرماييد تا بررسي کنم، براي مثال من پستهاي خودم رو جستجو کردم، مشکلي وجود نداشت و به تمام صفحات به راحتي دسترسي داشتم :D

نحوه خاصی نداره ...
اول میری تو قسمت پستهای شما
بعد صفحه اول میاد... حالا میخوای بری صفحه دوم ... میگه متاسفیم!!!

اینم عکس صفحه :

تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 12:47 am

marshal1987,
لطفا چک بفرماييد در اون لحظه لود سرور روي چند هست؟ من احتمال ميدم عمليات جستجو سنگين هست و لود رو بالا ميبره. من همين الان مجددا براي پستهاي خودم تست کردم بدون هيچ مشکلي وارد صفحات بعدي شد.
من الان محدوديت‌هاي لود قسمت جستجو رو کم کردم، لطفا مجددا تست بفرماييد، اگر باز با اين پيام مواجه شديد، بين ورود به هر صفحه حدود 30 ثانيه صبر کنيد و بعد صفحه‌ي بعدي رو بزنيد.
لطفا نتيجه رو اعلام بفرماييد :razz:

Captain II
Captain II

پست توسط marshal1987 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 12:57 am

Mahdi1944 نوشته شده:marshal1987,
لطفا چک بفرماييد در اون لحظه لود سرور روي چند هست؟ من احتمال ميدم عمليات جستجو سنگين هست و لود رو بالا ميبره. من همين الان مجددا براي پستهاي خودم تست کردم بدون هيچ مشکلي وارد صفحات بعدي شد.
من الان محدوديت‌هاي لود قسمت جستجو رو کم کردم، لطفا مجددا تست بفرماييد، اگر باز با اين پيام مواجه شديد، بين ورود به هر صفحه حدود 30 ثانيه صبر کنيد و بعد صفحه‌ي بعدي رو بزنيد.
لطفا نتيجه رو اعلام بفرماييد :razz:

با تشکرتصویر

از روش 30 ثانیه صبر کردن استفاده میکنم مشکل حل میشه (لود هم 1.5-1.7 هست)

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”