گلکسی نوت ۲ ابزاری مناسب برای مدیران و کارمندان

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

گلکسی نوت ۲ ابزاری مناسب برای مدیران و کارمندان

پست توسط a_gadget » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 2:21 pm

تصویر
زمانی که سامسونگ اسمارت فون گلکسی نوت خود را معرفی و عرضه کرد، افراد زیادی به موفقیت این عضو جدید خانواده گلکسی امیدوار نبودند، اسمارت فونی با سایز ۵.۳ اینچی، در حالی که شاید در آن دوره زمانی اسمارت فون ها نهایتا سایزی ۴.۶ اینچی داشتند بسیار عجیب بود. بسیاری از افراد و حتی بعضی از کمپانی ها در ابتدای عرضه گلکسی نوت ۱، ایده بوجود آمدنش را عجیب و موفقیتش را غیر ممکن میدانستند.

اما سامسونگ موفق شد با گذشت زمان موفقیت ایده گلکسی نوت را نشان دهند. موفقیت نوت ۱ در بازار فروش به اندازه ای بود که نه تنها سامسونگ را تشویق کرد تا گلکسی نوت ۲ را عرضه کند، بلکه دیگر کمپانی ها نیز وسوسه شدند تا کم کم خود را وارد این بازار کنند. در اینکه تولید و عرضه فبلت یک ایده موفق و خلاقانه بود شکی نیست، اما در این مطلب تلاش خواهیم کرد تا با نگاهی به قابلیت ها و امکاناتی که گلکسی نوت ۲ در اختیار کاربر میگذارد، این دستگاه را ابزاری بسیار مفید برای مدیران و کارمندان معرفی کنیم.

گلکسی نوت ۲ با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی خود محصولی مناسب برای تمامی مدیران و استفاده در شرکت ها و مراکز اداری است. رشد تکنولوژی هر روز با سرعت بیشتری در حال حرکتی رو به جلو میباشد و افراد و شرکت هایی موفق میشوند که بتوانند از این تکنولوژی ها به بهترین نحو ممکن استفاده کنند. درادامه چند مورد از ویژگی های گلکسی نوت را نام خواهیم برد که میتواند کار و فعالیت شما را متحول کند.
تصویر
ابعاد :

سایز ۵.۵ اینچی نوت ۲ به اندازه کافی بزرگ است که شما بتوانید از آن برای نمایش متون و یا PDF های خود استفاده کنید. سایز آن نه به اندازه اسمارت فون های معمولی کوچک است که شما را در کار کردن آسان با آن دچار مشکل سازد و نه به اندازه یک تبلت ۷ یا ۱۰ اینچی بزرگ است که بخواهید بخاطر وزن و ابعاد آنها اذیت شوید. فراموش نکنید ما در اینجا در مورد استفاده مداوم و احتمالا دست به دست کردن های زیاد صحبت میکنیم. سایز ۵.۵ اینچی گلکسی نوت ۲ یکی از برترین نقاط مثبت این محصول در زمان استفاده برای پرزنتیشن ها و جلسات کاری خواهد بود.

قلم اس پن :

پیش تر در مورد قابلیت ها و کارهایی که با کمک قلم اس پن میتوانید انجام دهید صحبت کرده ایم. در اینجا بیشتر سعی داریم تا در مورد چگونگی استفاده از این قابلیت ها و کمک گرفتن از آنها برای سادگی کار در جلسات و میتینگ صحبت کنیم.
تصویر
اولین و کاربردی ترین استفاده ای که میتوان از گلکسی نوت ۲ داشت، یادداشت برداری در جلسات است. خود را برای همیشه از مشکلات یادداشت برداری سنتی خلاص کنید. شما همچنین قادر خواهید بود تا تصاویر/ متون خود را بر روی گلکسی نوت ۲ باز کنید و با اس پن نکات و توضیحاتی را که نیاز دارید بر روی آن اضافه کنید.

با استفاده از قلم آن میتوانید پس از پایان جلسه موفق خود، صورت جلسه را امضاء کرده و یک نسخه از آن را برای افراد حاضر در جلسه ایمیل کنید.

کمپانی سامسونگ اپلیکشنی کاربردی با نام Map Note برای گلکسی نوت ۲ عرضه کرده که با کمک این اپلیکشن شما میتوانید آدرس شرکت خود یا محل برگزاری مراسم خود را بر روی نقشه مشخص کنید (ساختمان یا میدان نزدیک به خود را با کشیدن دایره ای دور آن یا کشیدن یک فلش مشخص کنید)، اطلاعات و توضیحاتی در مورد آن یاداشت کنید و آن را برای مهمانان خود ایمیل کنید.

آل شیر پلی :

قابلیت آل شیر پلی به شما کمک میکند تا پرزنتیشن ها را بین اعضای جلسه به اشتراک بگذارید. Share Shot در این قابلیت این امکان را به شما میدهد تا پرزنتیشن خود را با کمک همکاران انجام دهید. با اتصال دستگاه های خود به یکدیگر میتوانید همزمان با صحبت های خود اطلاعاتی که نیاز دارید را دریافت کنید یا حتی نکاتی به شما یادآوری شود (اطلاعات مرتبط با موضوع را با یکدیگر مبادله کنید).
تصویر
مولتی تسکینگ :

شرکت سامسونگ به این بخش و این قابلیت توجه ویِژه ای داشته است. تقسیم شدن صفحه و مشاهده ۲ برنامه به صورت همزمان کمک میکند تا مولتی تسکینگ کاربردی تر شود. بدون شک مولتی تسکینگ واقعی و راحت به افزایش کارایی و کارآمدی گلکسی نوت ۲ بسیار کمک میکند.

اسمارت استی :

در یک تجارت و کار موفق زمان بندی نقش اصلی را به عهده دارد. ممکن است شما در موقعیتی قرار بگیرید که برای نشان دادن طرح و ایده خود زمان زیادی نداشته باشید و بخواهید یک دیتا ( ویدیو/ پی دی اف / تصویر ) را به یک یا چند نفر نشان دهید. روشن ماندن خودکار صفحه نمایش دستگاه میتواند به شما در این مسیر کمک کند، ویژگی که برروی این اسمارت فون یا فبلت قرار دارد.

منبع:http://hellosmartphone.wordpress.com/2013/03/26/%da%af%d9%84%da%a9%d8%b3%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%aa-%db%b2-%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%da%a9/

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”