مقایسه مشخصات سخت افزاری گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4: چه چیزهایی

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

مقایسه مشخصات سخت افزاری گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4: چه چیزهایی

پست توسط a_gadget » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 6:42 pm

تصویر
اولین نگاه مقایسه ای ما به گلکسی اس 4، در کنار گلکسی اس 3 شکل می گیرد. سامسونگ بهبودهای نرم افزاری زیادی را شکل داده ولی حتماً با ما هم عقیده هستید که بهبود های سخت افزاری هم کم نبوده اند.

در ادامه مطلب با جدول مقایسه ای مشخصات سخت افزاری دو نسل از پرچمدارهای سامسونگ، همراه ما باشید.
تصویر

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3810 بار
سپاس‌های دریافتی: 7621 بار

Re: مقایسه مشخصات سخت افزاری گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4: چه چیز

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 6:49 pm

سلام
ممنون از تاپیک سودمندتون
اگه سیستم عاملش ویندوز بود بد بهتر بود .
گوگل توی انحصار طلبی و اجبار مردم و ردیابی مردم و کنترل و دخالت در زندگی خصوصی مردم دیگه شورش رو درآورده .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3810 بار
سپاس‌های دریافتی: 7621 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 6:53 pm

تا میتونین موبایل نوبر ( تازه به بازار اومده ) نخرین .
شش ماه یا بیشتر صبر کنین تا عیب و ایرادهاش با اپدیت و اپ گرید برطرف بشه .
البته اگه پولدار هستین غمی ندارین . یه مدت باهاش بازی بازی میکنین بعدش یا میبخشینش به این و اون یا با ضرر میفروشینش و یه موبایل دیگه میخرین و خم هم به ابرو نمیارین
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 7:04 pm

دوستان سلام.ببخشید اینجا مطرح میکنم.نظرتون در مورد گوشی الجی پرادا چیه؟

به نظرتون بخرم خوبه؟کسی باهاش کار کرده؟

برام قابلیتهای نرم افزاری شم مهمه
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 243 بار
سپاس‌های دریافتی: 289 بار

پست توسط mymail » جمعه 9 فروردین 1392, 2:08 am

پرادا3 تو رنج خودش
بلحاظ قدرت پردازشي شايد بهترين باشه اما دوربين و باطري ضعيفي داره.
طراحي شيك و بقولي فشن داره! بكمك شركت ايتاليايي طراحي شده و ظاهر خوب، قطر كمي داره ولي صفحه نمايش متوسطي داره(تراكم پيكسلي و زاويه ديد كمي داره) :ch:
پشتيباني ال جي هم كه به افتضاحي مشهور هست، آخرين آپديت اين گوشي به نسخه 4 اندرويد خواهد بود كه اين نسخه معايبي به لحاظ مصرف منابع پردازشي سيستم داره(اما دقيقا نمي تونم بگم مشكل ايجاد ميشه براي گوشي ولي درحال حاضر خود نسخه 4 اندرويد قديمي محسوب ميشه!).
بلحاظ نرم افزاري نبايد چيز خاصي داشته باشه بجز دستكاري هايي كه ال جي توي اينترفيس سيستم عامل انجام داده. البته اندرويد 3.2 نرم افزارهاي زيادي داره كه مي تونيد استفاده كنيد.
اگه صفحه نمايش بزرگتر و كمي بهتر بخواهيد گوشي هوآوي جي 600 هم با همين قيمت ها مي تونيد بخريد ولي پرادا3 RAM و جي پي يو قوي تري داره.
سامسونگ گالاكسي S Dous هم يك گوشي دو سيمكارته در همين رده قيمتي هست!
در هر صورت اگه زيبايي و قدرتمندي را باهم مي خواهيد و حاضر نيستيد بيشتر خرج كنيد و مي تونيد بي خيال باتري و دوربين ضعيف(تا حدودي) بشيد، گوشي جديدتون رو بهتون تبريك ميگم! :razz:
نكته نهايي اينكه من همه اين اطلاعات رو از سايتها و نظرات كاربرانشو گفتم و خودم اين گوشي رو ندارم و صحت اطلاعات رو تضمين نمي كنم.تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » جمعه 9 فروردین 1392, 1:17 pm

mymail نوشته شده:پرادا3 تو رنج خودش
طراحي شيك و بقولي فشن داره! بكمك شركت ايتاليايي طراحي شده و ظاهر خوب، قطر كمي داره ولي صفحه نمايش متوسطي داره(تراكم پيكسلي و زاويه ديد كمي داره) :ch:
پشتيباني ال جي هم كه به افتضاحي مشهور هست، آخرين آپديت اين گوشي به نسخه 4 اندرويد خواهد بود كه اين نسخه معايبي به لحاظ مصرف منابع پردازشي سيستم داره(اما دقيقا نمي تونم بگم مشكل ايجاد ميشه براي گوشي ولي درحال حاضر خود نسخه 4 اندرويد قديمي محسوب ميشه!).
بلحاظ نرم افزاري نبايد چيز خاصي داشته باشه بجز دستكاري هايي كه ال جي توي اينترفيس سيستم عامل انجام داده. البته اندرويد 3.2 نرم افزارهاي زيادي داره كه مي تونيد استفاده كنيد.
اگه صفحه نمايش بزرگتر و كمي بهتر بخواهيد گوشي هوآوي جي 600 هم با همين قيمت ها مي تونيد بخريد ولي پرادا3 RAM و جي پي يو قوي تري داره.
در هر صورت اگه زيبايي و قدرتمندي را باهم مي خواهيد و حاضر نيستيد بيشتر خرج كنيد و مي تونيد بي خيال باتري و دوربين ضعيف(تا حدودي) بشيد، گوشي جديدتون رو بهتون تبريك ميگم! :razz:
نكته نهايي اينكه من همه اين اطلاعات رو از سايتها و نظرات كاربرانشو گفتم و خودم اين گوشي رو ندارم و صحت اطلاعات رو تضمين نمي كنم.تصویر

ممنونم دوست من.اخه من تو هر سایتی که رفتم همه تعریف میکردن بجز دو یا سه نفر.

میشه گید تو کدوم سایت رفتید تا خودم برم بخونمتصویر
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 243 بار
سپاس‌های دریافتی: 289 بار

پست توسط mymail » جمعه 9 فروردین 1392, 3:08 pm

airplane نوشته شده:
mymail نوشته شده:پرادا3 تو رنج خودش

ممنونم دوست من.اخه من تو هر سایتی که رفتم همه تعریف میکردن بجز دو یا سه نفر.

میشه گید تو کدوم سایت رفتید تا خودم برم بخونمتصویر

بنظر منم گوشي عالي هست و منم اگه بخوام تو اين رنج گوشي بخرم، اينو مي گيرم!
تو اين [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] حدود 990 نظر از كاربرانش هست!!!

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”