در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

no avatar
352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

مقایسه مشخصات سخت افزاری گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4: چه چیزهایی

توسط a_gadget » پنج شنبه 8 فروردین 1392 17:42

اولین نگاه مقایسه ای ما به گلکسی اس 4، در کنار گلکسی اس 3 شکل می گیرد. سامسونگ بهبودهای نرم افزاری زیادی را شکل داده ولی حتماً با ما هم عقیده هستید که بهبود های سخت افزاری هم کم نبوده اند.

در ادامه مطلب با جدول مقایسه ای مشخصات سخت افزاری دو نسل از پرچمدارهای سامسونگ، همراه ما باشید.

منبع: http://3rdoor.blogspot.com/2013/03/3-4.html

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
MOHAMMAD_ASEMOONI, nima-rad, hermes_PERSIAN, hesperus, Ghost Rider, serat&mersad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3162

تشکر کرده: 2482 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: مقایسه مشخصات سخت افزاری گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4: چه چیز

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 8 فروردین 1392 17:49

سلام
ممنون از تاپیک سودمندتون
اگه سیستم عاملش ویندوز بود بد بهتر بود .
گوگل توی انحصار طلبی و اجبار مردم و ردیابی مردم و کنترل و دخالت در زندگی خصوصی مردم دیگه شورش رو درآورده .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3162

تشکر کرده: 2482 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 8 فروردین 1392 17:53

تا میتونین موبایل نوبر ( تازه به بازار اومده ) نخرین .
شش ماه یا بیشتر صبر کنین تا عیب و ایرادهاش با اپدیت و اپ گرید برطرف بشه .
البته اگه پولدار هستین غمی ندارین . یه مدت باهاش بازی بازی میکنین بعدش یا میبخشینش به این و اون یا با ضرر میفروشینش و یه موبایل دیگه میخرین و خم هم به ابرو نمیارین
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
serat&mersad

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » پنج شنبه 8 فروردین 1392 18:04

دوستان سلام.ببخشید اینجا مطرح میکنم.نظرتون در مورد گوشی الجی پرادا چیه؟

به نظرتون بخرم خوبه؟کسی باهاش کار کرده؟

برام قابلیتهای  نرم افزاری شم مهمه
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » جمعه 9 فروردین 1392 01:08

پرادا3 تو رنج خودش
بلحاظ قدرت پردازشي شايد بهترين باشه اما دوربين و باطري ضعيفي داره.
طراحي شيك و بقولي فشن داره! بكمك شركت ايتاليايي طراحي شده و ظاهر خوب، قطر كمي داره ولي صفحه نمايش متوسطي داره(تراكم پيكسلي و زاويه ديد كمي داره) :ch:
پشتيباني ال جي هم كه به افتضاحي مشهور هست، آخرين آپديت اين گوشي به نسخه 4 اندرويد خواهد بود كه اين نسخه معايبي به لحاظ مصرف منابع پردازشي سيستم داره(اما دقيقا نمي تونم بگم مشكل ايجاد ميشه براي گوشي ولي درحال حاضر خود نسخه 4 اندرويد قديمي محسوب ميشه!).
بلحاظ نرم افزاري نبايد چيز خاصي داشته باشه بجز دستكاري هايي كه ال جي توي اينترفيس سيستم عامل انجام داده. البته اندرويد 3.2 نرم افزارهاي زيادي داره كه مي تونيد استفاده كنيد.
اگه صفحه نمايش بزرگتر و كمي بهتر بخواهيد گوشي هوآوي جي 600 هم با همين قيمت ها مي تونيد بخريد ولي پرادا3 RAM و جي پي يو قوي تري داره.
سامسونگ گالاكسي S Dous هم يك گوشي دو سيمكارته در همين رده قيمتي هست!
در هر صورت اگه زيبايي و قدرتمندي را باهم مي خواهيد و حاضر نيستيد بيشتر خرج كنيد و مي تونيد بي خيال باتري و دوربين ضعيف(تا حدودي) بشيد، گوشي جديدتون رو بهتون تبريك ميگم! :razz:
نكته نهايي اينكه من همه اين اطلاعات رو از سايتها و نظرات كاربرانشو گفتم و خودم اين گوشي رو ندارم و صحت اطلاعات رو تضمين نمي كنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
Ghost Rider, airplane, nima-rad

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » جمعه 9 فروردین 1392 12:17

mymail نوشته است:پرادا3 تو رنج خودش
طراحي شيك و بقولي فشن داره! بكمك شركت ايتاليايي طراحي شده و ظاهر خوب، قطر كمي داره ولي صفحه نمايش متوسطي داره(تراكم پيكسلي و زاويه ديد كمي داره) :ch:
پشتيباني ال جي هم كه به افتضاحي مشهور هست، آخرين آپديت اين گوشي به نسخه 4 اندرويد خواهد بود كه اين نسخه معايبي به لحاظ مصرف منابع پردازشي سيستم داره(اما دقيقا نمي تونم بگم مشكل ايجاد ميشه براي گوشي ولي درحال حاضر خود نسخه 4 اندرويد قديمي محسوب ميشه!).
بلحاظ نرم افزاري نبايد چيز خاصي داشته باشه بجز دستكاري هايي كه ال جي توي اينترفيس سيستم عامل انجام داده. البته اندرويد 3.2 نرم افزارهاي زيادي داره كه مي تونيد استفاده كنيد.
اگه صفحه نمايش بزرگتر و كمي بهتر بخواهيد گوشي هوآوي جي 600 هم با همين قيمت ها مي تونيد بخريد ولي پرادا3 RAM و جي پي يو قوي تري داره.
در هر صورت اگه زيبايي و قدرتمندي را باهم مي خواهيد و حاضر نيستيد بيشتر خرج كنيد و مي تونيد بي خيال باتري و دوربين ضعيف(تا حدودي) بشيد، گوشي جديدتون رو بهتون تبريك ميگم! :razz:
نكته نهايي اينكه من همه اين اطلاعات رو از سايتها و نظرات كاربرانشو گفتم و خودم اين گوشي رو ندارم و صحت اطلاعات رو تضمين نمي كنم.

ممنونم دوست من.اخه من تو هر سایتی که رفتم همه تعریف میکردن بجز دو یا سه نفر.

میشه گید تو کدوم سایت رفتید تا خودم برم بخونم
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » جمعه 9 فروردین 1392 14:08

airplane نوشته است:
mymail نوشته است:پرادا3 تو رنج خودش

ممنونم دوست من.اخه من تو هر سایتی که رفتم همه تعریف میکردن بجز دو یا سه نفر.

میشه گید تو کدوم سایت رفتید تا خودم برم بخونم

بنظر منم گوشي عالي هست و منم اگه بخوام تو اين رنج گوشي بخرم، اينو مي گيرم!
تو اين  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  حدود 990 نظر از كاربرانش هست!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
airplane, Ghost Rider