در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

به اوباما دروغ بستند، باور نکنید!

توسط Solver » شنبه 10 فروردین 1392 04:54

به موجب نزدیک شدن به انتخابات یک سرک به برخی محافل سیاسی که قبلا درش فعال بودم کشیدم، در یکی از اونها که با هویت ساختگی یک فرد آمریکایی فعال بودم، پیام بسیار جالبی دریافت کردم. این پیام در برگیرنده یک لیست بود و این توضیحات که عده ای سعی دارند پرزیدنت اوباما را خراب کنند  (همین حرف ها که در داخل در دفاع از احمدی نژاد می زنیم خودمان).

در حقیقت این لیست عناوین ایمیل هایی است که گفته شده به دروغ به اوباما نسبت داده شده است:

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

نکته جالب این پیام برای من این بود، که تا حدود زیادی می شود از ماهیت این پیام دریافت جامعه آمریکا طالب چیست. از این نظر من این لیست را یک غنیمت حساب می کنم، چون ازش می شود به نتایجی دست یافت که شاید با سال ها بحث و تحلیل درباره مردم آمریکا، قابل دست یابی نبود.

فارغ از این که این ایمیل ها دروغ یا راست بوده باشند و پرزیدنت اوباما این رفتارها را انجام داده یا خیر، نکته مهم این است که انتشار اونها با هدف تخریب وی بوده است و این یعنی این فهرست، کارهایی است که مردم آمریکا دلشان نمی خواهد توسط رئیس جمهورشان انجام شده باشد!

برخیش دروغ بودنش واضح است و برخیش واقعا تعجب بنده را بر انگیخت.

البته برخی هم عنوانش گنگ بود و نیازمند دسترسی به متن پیام است که فکر می کنم چیزی که اینقدر فراگیر باشد، با یک چستجو عنوان، بشود دقیقا متن اون ایمیل ها را یافت.

منبع: خودم (در صورت بازنشر سنترال معرفی شود)

نه مشرق و مغرب است و نه عصر و صبح ...
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
RAHVAR, un4given.1991, Java, esijoon, apple2009, iranpcl, Cloor Master, Mohammad.Jafar, Ghost Rider, reza4087, hani1459

Major

Major

نماد کاربر
426

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

Re: به اوباما دروغ بستند، باور نکنید!

توسط jhan2010 » شنبه 10 فروردین 1392 20:43

چیزی که من از موضوعات مطرح شده فهمیدم این بود مردم امریکا بدنبال ازادی هستند ازادی که شاید به نوعی حالا صحت و سقم اون را نمی دانم اوباما انها را ممنوع کرده وهمین ممنوع کردن برخی موارد که در بالا ذکر شده باعث شده تا  در این کشور با شایعه پراکنی ها  ایشان را با شایعاتی از قبیل مسلمان و ضد مسیح و یک  مارکسیست ، سوسیالیست و اینکه  وطن پرست نیست همراهی کنند
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند