در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

مشکلی در رابطه با وب سرور

توسط free love » شنبه 10 فروردین 1392 22:45

سلام.
من یه وب سرور نصب کردم و سورس وبسایت رو داخل یه فولدر قرار دادم که روی سرورم بذارم . تنظیمات dns رو کامل انجام دادم . ولی سایت باز نمیشه . دقیقا همین سورس رو که دااخل wwwroot میذارم سایت باز میشه . نمیدونم مشکل چیه !

New Member

no avatar
11

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 09:57

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 7 پست

Re: مشکلی در رابطه با وب سرور

توسط iranpcl » شنبه 10 فروردین 1392 23:31

free love نوشته است:سلام.
من یه وب سرور نصب کردم و سورس وبسایت رو داخل یه فولدر قرار دادم که روی سرورم بذارم . تنظیمات dns رو کامل انجام دادم . ولی سایت باز نمیشه . دقیقا همین سورس رو که دااخل wwwroot میذارم سایت باز میشه . نمیدونم مشکل چیه !

سلام
با وب سرور ویندوز فقط در حد آشنایی کار کردم ولی تاجایی که یادمه برای دسترسی url خارج از شبکه محلی میبایست سورس فقط در داخل wwwroot قرار بگیره(این دایرکتوری مخصوص این کاره) و برای دسترسی داخل شبکه محلی هم یکسری تنظیمات داره که زمانهای پیش(iis 5) کلی روش زحمت کشیدم و نتیجتا با اینکه تونستم از یوزر های غیر هوم گروم و حتی یک لایه بیشتر هم وصل به سورسش شم ولی باز گاهی درست کار میکرد و گاهی نه
با تجربه من iis اعصاب خورد کن ترین ابزار وب سروره، غیر امن هم که هست، اگر تازه شروع کردید بهتره برید سراغ لینوکس