در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

علي نيكزاد

توسط Solver » يکشنبه 11 فروردین 1392 10:33

از چه سالي در تهران ساكن شديد؟

من يك بار سال 63 براي تحصيل به تهران آمدم و پس از اتمام درسم در سال 72 به اردبيل بازگشتم و تا زماني كه آقاي احمدي‌نژاد استاندار اردبيل بودند، آنجا ماندم. سال 84 به استان لرستان رفتم و معاون استاندار بودم و سال 87 مجددا به تهران بازگشتم.

در تهران منزل شخصي داريد؟

خير. من در اردبيل خانه‌اي دارم كه اگر آن را بفروشم، مي‌توانم در تهران خانه بخرم.

پس مستاجر هم هستيد؟

نه. در منزل سازماني وزارت كشور سكونت دارم. به وزرا خانه‌هاي سازماني خوبي مي‌دادند كه من نگرفتم.

يارانه هم مي‌گيريد؟

ثبت‌نام كردم، ولي يارانه نمي‌گيرم.

چند فرزند داريد؟

يك فرزند پسر.

اهل عيدي دادن هستيد؟

بله. به خواهرانم هميشه عيدي مي‌دهم.

آخرين باري كه عيدي داديد و گرفتيد، كي بود؟

هنگام تحويل سال كه معمولا نزد بزرگان هستيم، عيدي مي‌گيريم ولي عيدي هم مي‌دهم، زياد خسيس نيستم.

خودتان هم اوراق مشاركت خريديد؟

خير. من حقوق‌بگير دولت هستم. پول زيادي ندارم، اما همسرم شاغل است. به او توصيه كردم اگر پول دارد، اوراق مشاركت طرح‌هاي توسعه‌اي راه را بخرد.

به مسافرت هم مي‌رويد؟

اگر فرصت كنم حتما مي‌روم، ولي به دليل مشغله زياد كاري كمتر وقت سفر رفتن دارم.

مصاحبه اسنفند 90 - جام جم.

علی نیکزاد اولین فردی است که به شکل کاملا رسمی نامزدی خودش را برای انتخابات ریاست جمهوری 92 اعلام کرده است.

سوابق:
سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۱۱ آذر ۱۳۹۱
معاون هماهنگی امور عمرانی وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياريهای كشور از ۱۳۸۷ تا شهريور ۱۳۸۸
عضو شورای عالی مسكن كشور از ۱۳۸۷ تا شهريور ۱۳۸۸
عضو شورای عالی معماری و شهرسازی از ۱۳۸۷ تا شهريور ۱۳۸۸
نماینده ويژه رئيس جمهور در كارگروه توسعه حمل ونقل عمومی و مديريت مصرف سوخت از ۱۳۸۷ تا شهريور ۱۳۸۸
رئيس شورای عالی هماهنگی ترافيك شهرهاي كشور از ۱۳۸۷ تا شهريور ۱۳۸۸
استاندار اردبيل از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷
معاون عمرانی استانداری لرستان از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴
رئيس سازمان مسكن و شهرسازی استان اردبيل از ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۳
سرپرست معاونت عمارنی استانداری اردبيل از ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۸
مدير كل دفتر فنی استانداری اردبيل از ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۸
دبير و عضو هيات مركزی حل اختلاف شوراهای اسلامی كشور
عضو هيات امنای دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبيل
عضو كميسيون تفكيك اراضی ورزشی استان اردبيل
نماينده شهرداريهای استان اردبيل در مجمع عمومی و هئيت مديره شركت آب و فاضلاب استان اردبيل
نماينده وزارت كشور و عضو كميسيون ماده ۷۷ شهرداري اردبيل با حكم استاندار وقت ۱۳۷۳
نماينده وزارت كشور و عضو كميسيون ماده ۷۷ شهرداري اردبيل با حكم استاندار وقت ۱۳۷۷
نماينده وزارت كشور و عضو كميسيون ماده ۱۰۰ شهرداري اردبيل با حكم استاندار وقت ۱۳۷۳
نماينده وزارت كشور و عضو كميسيون ماده ۱۰۰ شهرداري اردبيل ۱۳۷۷ با حكم استاندار وقت ۱۳۷۷
عضو كميته مسكن عمران شهری – روستايی و عشايری استان اردبيل
عضو كميته تشخيص موضوع ماده ۱۲ قانون زمين شهری استان اردبيل
رئيس هئيت عامل استان اردبيل از طرف وزارت مسكن و شهرسازی
نماينده استانداری اردبيل در شورای سازمان عمران
عضو جامعه مهندسين بسيجی كشور.

دیدگاه فردیش شباهت زیادی به احمدی نژاد دارد منتها عملکرد و رفتارش نسبتا محافظه کارانه تر است. از آخرین اقدامات سر و صدا سازش همین پروژه V_P  N.ir است. هر چند ممکن است یک حضور مستقل یا نمایشی باشد و نماینده اصلی دولت حاضر فرد دیگری باشد اما ظرفیت کافی برای تبدیل شدن به یک گزینه برای دولت را دارد.

چند روز پیش در سنترال لیست قطعی منتشر کرده بودند، حداقل اولین کسی که رسمی اعلام حضور کرد تو اون لیست نبود و این خودش کیفیت اون لیست را به قدر کافی روشن می کند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Ali$amir, reza4087, jhan2010, anga2009

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان