مشکل با دیکشنری بابیلون

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 2616 بار
سپاس‌های دریافتی: 4840 بار

مشکل با دیکشنری بابیلون

پست توسط shafagh 2 » سه شنبه 20 فروردین 1392, 1:09 am

چند روز قبل یک نسخه بابیلون 9 را از یک سایت دانلود کردم. اولا که نسخه های قدیمی این دیکشنری بهتر بودند چون معنی لغت را به انگلیسی و فارسی در یک صفحه نشان میداد اما در این نسخه برای تبدیل کلمات انگلیسی به فارسی یا بالعکس بایست مرتب دو کلید فارسی و یا انگلیسی را کلیک نمود تا ترجمه کلمه با زبان مورد نظر ظاهر شود. و چنین کاری زحمت دارد و سرعت عمل را کم می کند اما مشکل اصلی که بعد از نصب این نسخه از بابیلون وجود دارد ان است وقتی دیکشنری فرا خوانده می شود یا برای ترجمه کلمه کلیک می شود چندین ثانیه طول می کشد و من مجبور هستم برای ظاهر شدن دیکشنری روی صفحه یا ترجمه کلمه مدتی را صبر کنم که خستگی اور است دلیل کندی غیر معمول این نسخه ای که دانلود و نصب شده است چیست ایا راهی برای زیاد کردن سرعت عمل ان وجود دارد ؟مشکل دیگر ان است که ترجمه کلمات با دو نوع زبان فارسی انجام میگیرد یکی از ان ترجمه های کاملتر است و وقتی مثلا یک کلمه انگلیسی سوال می شود دیگر کلمات یا عبارات مربوط به ان کلمه را هم ترجمه می کند اما فونت ان کد شده است یعنی بزبان فارسی ظاهر نمی شود و فکر کنم مربوط به تغییر یا نصب یک فونت خاص می باشد ولی دلیل و رفع این مشکل را هم نمی دانم

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3154 بار

Re: مشکل با دیکشنری بابیلون

پست توسط R.A.F » سه شنبه 20 فروردین 1392, 2:15 am

این دیکشنری یه ابزار جاسوسی شناخته شده است
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6669 بار
سپاس‌های دریافتی: 12004 بار
تماس:

Re: مشکل با دیکشنری بابیلون

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 20 فروردین 1392, 2:24 am

R.A.F نوشته شده:این دیکشنری یه ابزار جاسوسی شناخته شده است

به راحتی میشه با یک فایر وال دسترسی این برنامه به نت رو بلاک کرد
به همه سياستمداران مشکوک باش.