در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
426

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

دو پسر همجنس باز شبکه ی من و تو با هم ازدواج کردند +تصویر

توسط jhan2010 » يکشنبه 25 فروردین 1392 18:45

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در ادامه ی مطلب متن خبر ازدواج دو پسر هم جنس باز شبکه ی من و تو به همراه با تصویر.این مطلب با سند و تصویر میباشد اگه باور نمیکنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،سایت صهیونیستی بالاترین خبری را در خصوص ازدواج امید خلیلی(طغرل) و تیام بصیر از عوامل شبکه من وتو منتشر کرد.
چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به خصوص رها اعتمادی،امید خلیل و تیام بصیر به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید.

که همین امر موجی از اعتراضات بینندگان شبکه را به همراه داشت. مسئولان شبکه من وتو به دلیل این اتفاق مدتی رها اعتمادی را که به دلیل مشکلات خود با عوامل شبکه دست به این افشا گری زده بود را از کار معلق کردند اما این پایان کار نبوده و این امر نتوانست موج اعتراضات بینندگان شبکه را خاموش کند.

پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند.
پس از صحبت های رها اعتمادی شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه من وتو به واقعیت تبدیل شد و همین امر موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید.

این ماجرا تا حدودی کمرنگ شده بود تا اینکه چند روز پیش پیامی در صفحه فیس بوک شخصی امید خلیلی با این مضمون منتشر گردید:” درود بر شما دوستان عزیزم به راستی نمیدونم چگونه خوشحالیم رو بازگو کنم، بایدبه شما دوستان یه خبری رو بدم من و تیام تونستیم تولندن به صورت قانونی با هم ازدواج کنیم.

من هم نام خودم رو از امید به تینا تغییر دادم البته این پیشنهاد تیام بود، خیلی جای شما خالی بود یه پارتی کوتاه هم گرفتیم واقعا خیلی خوشحالم که من و تیام نخستین کسانی هستیم که میان همکارامون تو شبکه رابطه مون رو قانونی و رسمی کردیم. بدرود”
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
پیام مندرج شده در فیس بوک شخصی امید خلیلی تعجب مخاطبان را برانگیخت و این موضوع برای خیلی ها که از پشت پرده عوامل شبکه من وتو چیزی نمیدانستند قابل باور نبود تا اینکه  رها اعتمادی مجری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در فیس بوک خود این ازدواج را به امید و یا همان تینا و تیام تبریک گفت.
تبرک رها اعتمادی به این زوج همجنسگرا هر گونه ابهام را از این ماجرا برداشت و شائبه این ازدواج را به واقعیت تبدیل کرد.
شایان ذکر است امید خلیلی تجریشی در وبلاگ شخصی خود نیز این پیام را قرارداده است .
همچنین این فرد همجنسگرا چندی پیش وبلاگی را در فضای بلاگفا راه اندازی کرده بود و در آن مطالبی را درخصوص همجنس گرایی منتشر می کرد که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی این وبلاگ از لیست وبلاگ های مطابق با قوانین ایران به دلیل مطالب مبتذل در رابطه با همجنسگرایی حذف شد.
مخاطبان شبکه من وتو باید در نظر داشته باشند که وقت خود را برای چه شبکه ای و با چه هدفی می گذارند و آیا با شنیدن این اخبار باز هم حاضر به تماشای شبکه ای مبتذل و انگلیسی هستند؟
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jhan2010 تشکر کرده اند:
coops, reza9710, mehdighorbani, esijoon, Present, Nika, onbekende, Mahdi Mahdavi, mogtaba-pilot, Shahbaz, ستارک, CentralWeb, كيارش, Ali$amir, Mahdi1944, ya_ali, anga2009

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 شهریور 1391 11:57

آرشيو سپاس: 1706 مرتبه در 287 پست

Re: دو پسر همجنس باز شبکه ی من و تو با هم ازدواج کردند +تصوی

توسط onbekende » يکشنبه 25 فروردین 1392 21:32

سلام

از همون اول هم این دو مزدور کثیف مشکوک بودند.در تمام برنامه ها یا این طغرل به تیام کثیف تر از طغرل یه حرف قابل تاملی میزد یا تیام کثیف به امید(تینا !!! )
همیشه وقتی این تیام کثیف رو میبینم حالم واقعا به هم میخوره و حالت تهوع بهم دست میده.
واقعا باز هم بعضی ها با شنیدن این خبر برنامه های این شبکه رو نگاه میکنن؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب onbekende تشکر کرده اند:
Shahbaz, pckho0r, anga2009, CentralWeb, ya_ali, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 264 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » يکشنبه 25 فروردین 1392 23:38

با سلام
به پای هم پیر شن  :-D  :-D
واقعا" بعضی ها خیلی تعطیلا"
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

Major I

Major I

نماد کاربر
385

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » دوشنبه 26 فروردین 1392 00:11

خوب، سخنان خنده داری بود، قصد تایید و حمایت از شبکه من و تو رو ندارم ولی...
آیا میدونید تهمت یکی از قبیح ترین کارها هست و همچنین از بزرگترین گناهان (صرفا جهت نهی از منکر)
خیلی جالبه که باشگاه خبرنگاران، انجمنی رو به عنوان منبع انتخاب کرده که هر روز اخبارشو تکذیب میکنه! "بالاترین"
همونطور که طبق گفته کتاب آسمانیمان باید "اگر فاسقی برای شما خبر آورد اول تحقیق کنید بعد قبول کنید"؛ پس بنده هم چون به اخبار باشگاه خبرنگاران هیچ اعتمادی ندارم یه سرچ کوتاه در فیسبوک کردم که با هیچکدام از مطالب بالا روبرو نشدم:

پیج رها اعتمادی در فیسبوک:
facebook.com/raha.page

پیج امید خلیلی در فیسبوک:
facebook.com/OmidKhaliliTajrishiOfficial

این متن هایی هم که در تصویر به اسم آنها نوشته شده بسیار کودکانه هست و فقط با خوندنشو میشه به ساختگی بودنش پی برد.
ضمنا مجریان این شبکه چندین باراعلام کرده اند که هیچگونه وبلاگی ندارند. من هم میتونم به اسم هرکسی وبلاگ بسازم!

onbekende, دوست عزیز
زودباور نباشید، دشنام کار پسندیده ای نیست

بدرود

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » دوشنبه 26 فروردین 1392 00:47

HESAM-007 نوشته است:خوب، سخنان خنده داری بود، قصد تایید و حمایت از شبکه من و تو رو ندارم ولی...
آیا میدونید تهمت یکی از قبیح ترین کارها هست و همچنین از بزرگترین گناهان (صرفا جهت نهی از منکر)
خیلی جالبه که باشگاه خبرنگاران، انجمنی رو به عنوان منبع انتخاب کرده که هر روز اخبارشو تکذیب میکنه! "بالاترین"
همونطور که طبق گفته کتاب آسمانیمان باید "اگر فاسقی برای شما خبر آورد اول تحقیق کنید بعد قبول کنید"؛ پس بنده هم چون به اخبار باشگاه خبرنگاران هیچ اعتمادی ندارم یه سرچ کوتاه در فیسبوک کردم که با هیچکدام از مطالب بالا روبرو نشدم:

پیج رها اعتمادی در فیسبوک:
facebook.com/raha.page

پیج امید خلیلی در فیسبوک:
facebook.com/OmidKhaliliTajrishiOfficial

این متن هایی هم که در تصویر به اسم آنها نوشته شده بسیار کودکانه هست و فقط با خوندنشو میشه به ساختگی بودنش پی برد.
ضمنا مجریان این شبکه چندین باراعلام کرده اند که هیچگونه وبلاگی ندارند. من هم میتونم به اسم هرکسی وبلاگ بسازم!

onbekende, دوست عزیز
زودباور نباشید، دشنام کار پسندیده ای نیست

بدرود

من هم موافقم
حتی اگر این افراد چنین تمایلاتی داشته باشند به خاطر اعتقادات بیننده هاشو دست به چنین کاری در ظاهر نمیزنند چون مطمئنا مشتریاشونو از دست میدن
به جای تهمت زدن های احمقانه که حتی یه بچه دبستانی هم میتونه بفهمه دروغه سعی کنیم شبکه هایی با برنامه ها و کشش هایی همچون شبکه من و تو بسازیمتا مردم سراغ شبکه های خودمون برن
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
sand_fighter, Mohammad.Jafar, hermes_PERSIAN, R.A.F, shapooor, HESAM-007, امام قلي خان

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 شهریور 1391 11:57

آرشيو سپاس: 1706 مرتبه در 287 پست

توسط onbekende » دوشنبه 26 فروردین 1392 10:36

سلام

HESAM-007 عزیز ، من خیلی وقته پیگیر این موضوع هستم.از وقتی پیگیر شدم که خبری در مورد حرف های رها اعتمادی توی نت دیدم.ولی چون به هیچ وجه نمیتونستم به فیس بوک برم،فقط از سایت های متفرقه میتونستم پیگیر بشم و تحقیق کنم.دیروز که این خبر رو توی انجمن با عکس از صفحه فیس بوک و صفحه وبلاگ دیدم گفتم پس واقعیت داره.حتی باز هم سعی کردم برم خودم توی فیس بوک چک کنم ولی بازم نتونستم.از تحقیق شما ممنونم. :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب onbekende تشکر کرده اند:
HESAM-007, hermes_PERSIAN

Major II

Major II

نماد کاربر
316

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

توسط Lord_Jason » دوشنبه 26 فروردین 1392 11:04

درک و شعور و ادب بعضی از کاربران رو عشقه!
جالبه این دسته از عزیزان تنها در مسائل شکم به پایین رگ غیرت دارند! گویی اسلام و اخلاقیات برای آنها تنها در یک سری آلات خلاصه شده!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Lord_Jason تشکر کرده اند:
sand_fighter

Major I

Major I

no avatar
458

تاريخ عضويت

دوشنبه 9 بهمن 1391 20:57

آرشيو سپاس: 1110 مرتبه در 363 پست

توسط امیر احمدی2 » دوشنبه 26 فروردین 1392 11:12

مبارکباد بر بینندگان پرو پاقرص این گونه شبکه ها.
هیچ کس جز خداوند هست نیست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب امیر احمدی2 تشکر کرده اند:
Nika, ya_ali, Present