در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

سایتی سراغ دارید که ف_*ل_ن*__ر نشده باشه ؟

توسط sayeh_roshan_1988 » پنج شنبه 29 فروردین 1392 18:47

سلام .
کسب اجازه از مدیریت محترم
امروز صبح *** شکنم تموم شده ، گفتم بزار ی چند روز بدون ف_*ل_ن*__ر شکن برم تو اینترنت
باور کنید از صبح نود درصد سایت هایی که هر سر میزدم ف_*ل_ن*__ر شدن
من زیاد دنبال تصاویر نظامی و موبایل و پس زمینه میگردم
امروز که بدون ف_*ل_ن*__ر تو گوگل سرچ کردم همش بسته بود
خدایی این جور درست نیست
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
FREE MAN, marshal1987, HESAM-007, coops, Eagle_of_sky, samsun, Java

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: سایتی سراغ دارید که ف_*ل_ن*__ر نشده باشه ؟

توسط Mahdi Mahdavi » پنج شنبه 29 فروردین 1392 19:06

sayeh_roshan_1988,  عزیز. متاسفانه بحث فیلترینگ در ایران نسبت به بقیه جاها داره متفاوت تر اجرا میشه.
در جهان فقط سایت های غیر اخلاقی و سایت هایی که خیلی مخاطره آمیز هستند ف_*ل_ن*__ر میشن ولی در ایران بیشتر آپلود سنتر های عکس و فایل و سایت های عکس محور "هر نوع عکسی" و ... هم زیاد ف_*ل_ن*__ر میشن. و این فیلترینگ برای مدیران انجمن ها و سایت ها هم خیلی گرون تموم شد " مثلا همین انجمن قبلا از آپلود سنتر خیلی خوبی استفاده میکرد و در پایین پنجره ارسال پست میشد به راحتی عکس آپلود کرد و در انجمن قرارگرفت. اما با ف_*ل_ن*__ر شدن این آپلود سنتر و ادامه این رویه ضرر زیادی به انجمن وارد شد.  برای مثال یک نمونه خیلی مشهود . مطالبی که کاپیتان پایلوت عزیز قرار میدن همیشه حاوی عکسهایی هست که فهم مطلب رو خیلی آسون میکنه اما با فیلترینگ بی رویه  و عدم نمایش عکس ها... "
پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید. خیلی زیبا روی این مطلب کار کرده

ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
marshal1987, un4given.1991, mj_piremard, CAPTAIN PILOT, anga2009, Mehrab373, Shahbaz, FREE MAN, MASTER, big-man, ze_ca, Eagle_of_sky, HESAM-007, Cloor Master, sayeh_roshan_1988, coops, A3eman, samsun, Solver