اینفوگرافیک: معرفی قابلیت‌های گلکسی S4

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

اینفوگرافیک: معرفی قابلیت‌های گلکسی S4

پست توسط a_gadget » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 3:12 pm

تصویر
سامسونگ بارها اعلام کرده که گوشی پرچم.دار تازه.اش مجهز به قابلیت.ها و خصوصیات فنی جدیدی است. هر چند آن.ها در مراسم معرفی این کهکشانی تازه تنها گوشه.هایی از این موارد را برشمرده.اند، امروز یکی از وب سایت.های مرتبط با این کمپانی اینفوگرافی جالبی را منتشر کرده که کلیه قابلیت.های این تلفن همراه را بر شمرده است. برای اطلاع از این موارد با زومیت همراه باشید.
در فایل منتشر شده.ی Samsung Tomorrow آمده است که گوشی گلکسی S4 دارای خصوصیات نوآورانه.ی بسیاری است؛ از آن جمله می.توان به وجود 9 حسگر گوناگونی اشاره کرد که عبارتند از حسگر حرکتی، حسگر مجاورت، حسگر ژیروسکوپی، شتاب.سنج، حسگر هندسی، حسگر دما و رطوبت، فشارسنج، حسگر پوشش (کاور) و نهایتاً حسگر رنگ.های قرمز، سبز و آبی.
هر چند بسیاری از گوشی.های هوشمند مجهز به برخی از این موارد هستند، اما مواردی چون فشارسنج، حسگر حرکتی، حسگر دما و رطوبت و حسگر رنگ.های RGB که به طور اختصاصی در این گوشی کار گذاشته شده، آن را به یک پرچم.دار حقیقی دنیای امروز بدل کرده است. به گونه.ای که کاربران می.توانند با تمرکز بر این قابلیت.های که فراتر از امکانات معمولی است، لذت تمام و عیاری از دنیای سامسونگ ببرند.
[url="http://www.zoomit.ir/images/92/01/Galaxy-S4-zoomit.jpg"]تصویر[/url]
منبع : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”