در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

داغ كردن اينترنت!!!!

توسط mohammad area51 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 17:22

چند وقته ميرم اينترنت بعد سه چهار دقيقه اينترنتم غير فعال ميشه ديگه هيچ سايتي باز نمي كنه مشكل از چي مي تونه باشه سخت افزاري يا نرم افزاري هر چقدر هم به پشتيبان زنگ مي زنم يا اشكاله يا بر نميداره فكر مي كنم اينترنتم داغ مي كنه!!(راه هاي مثل يخ گذشتن روي مودم يا بستن فن جت يا جت فن روي مودم را هم فراموش كنيد قبلا امتحان كردم جواب نداده)لطفا كمك كنيد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
sylvester

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: داغ كردن اينترنت!!!!

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 17:36

mohammad  area51,  
طبق معمول اولين احتمال در چنين مواقعي ويروس هست. با يک آنتي ويروس قدرتمند مانند Kaspersky سيستم رو اسکن بفرماييد. مدتها پيش ويروسي وجود داشت که دقيقا همين کار رو ميکرد، يعني بعد از 5 دقيقه اينترنت رو قطع ميکرد و بايد کانکشن از نو برقرار ميشد. اين مورد رو بررسي و نتيجه رو اعلام بفرماييد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
free love, Present, Shahbaz, ARafiee, MISSILE, Solver, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, mohammad area51, ASHKAN95, un4given.1991

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

توسط mohammad area51 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 17:40

Mahdi1944 نوشته است:mohammad  area51,  
طبق معمول اولين احتمال در چنين مواقعي ويروس هست. با يک آنتي ويروس قدرتمند مانند Kaspersky سيستم رو اسکن بفرماييد. مدتها پيش ويروسي وجود داشت که دقيقا همين کار رو ميکرد، يعني بعد از 5 دقيقه اينترنت رو قطع ميکرد و بايد کانکشن از نو برقرار ميشد. اين مورد رو بررسي و نتيجه رو اعلام بفرماييد

انتي ويروسم پانداست توي اين مدت شايد 10 بار بيشتر اسكن كردم ويروسي نبود.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 18:17

mohammad  area51,  
لطفا بفرماييد از چه مودم و اينترنتي استفاده ميکنيد؟ همچنين هر چند پاندا از انتي ويروسهايي مانند نود32 بهتر هست. اما پيشنهاد ميکنم با kaspersky سيستم رو اسکن بفرماييد
در صورتي که ويروسي نبود، بررسي کنيد که آيا اخرين نسخه کارت شبکه يا wifi و يا مودم شما نصب شده با خير. ممکنه يک اختلال در درايور باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, Solver, CAPTAIN PILOT, MISSILE, mohammad area51, CentralWeb, un4given.1991, ASHKAN95, Present, free love

Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

توسط free love » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 22:51

سلام. ببخشید منم یه مشکلی مشابه پیدا کردم گقتم مطرح کنم شاید  مشکل عمومی باشه

سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین ، طوری که یه فایلی که 5 مگ بیشتر نداره 10 دیقه زمان میبره برای دانلودش. زمان لود شدن صفحات هم زیاده. سیستمم رو با کسپر اسکن کردم اما ویروسی وجود نداشت . به نظرتون مشکل چیه ؟ از سیستم منه ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب free love تشکر کرده اند:
SORENA, Present

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
82

تشکر کرده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 خرداد 1389 21:19

آرشيو سپاس: 180 مرتبه در 51 پست

توسط sylvester » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 23:02

ساعت خواب.
دوستان خبر ندارند. الان 2 روزه سرعت ها نصف هم کمتر شده
مودم و سیستم شما سالمه

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 13 اردیبهشت 1392 00:57

سرعت اینترنت حدود 1 ماه است که دچار اختلالات زیادی شده است، این حداقل شامل، پارس آنلاین / ایرنسل / مبین نت  که بنده اشتراکشون را دارم هست.

ضمناً بر خلاف دوره قبل انتخابات که حتی فیس بوک چند ماه باز شده بود این دوره شاهد مسدود سازی شدید بودیم که از هفته قبل آغاز شد، تقریبا تمام سرویس دهندگان رایگان CDN ( احتمالا به دلیل ارائه SSL رایگان) از دسترس خارج شدند و سیستم کلود ردهیو نیز با توجه به عدم دسترسی کاربران به سایت، از دیروز غیر فعال شده است. همینطور بخش های زیادی از اسکریپت های پر مصرف اژاکس گوگل نیز مسدود شده که موجب اختلال در نمایش سایت های که از این اسکریپت ها استفاده می کردند شده.

اما داغ کردن مودم یک مسئله ای است که بنده باش گاهی مواجه شدم، نکته جالب این است که همون مودم و رایانه با خط تلفن دیگر مشکل نداشت و اینجا بود که کشف کردم برخی خطوط مخابرات احتمالا به دلیل تجهیزات مخابراتی که در مسیرشون هست باعث این موضوع در مودم ها می شوند. ضمن این که شل بودن اتصالات سیم ها نیز ممکن است موجب این داغ شدن بشود. بستگی به مدل دستگاه و کیفیت ساختش نیز دارد، اما ریشه اصلی ماجرا مربوط است به مخابرات و خط تلفنی که ازش دارید استفاده می کنید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, un4given.1991, Present, SORENA, Mahdi1944, Mohammad.Jafar, apple2009

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » جمعه 13 اردیبهشت 1392 01:38

من هم این مشکل رو از امروز ساعت 5 بعذازظهر پیدا کردم، در حال حاظر سرویس 1مگ مخابرات در دانلود روی 40-30کیلوبیت رفته یعنی 4_5کیلوبایت برای دانلود! و آپلود روی 200کیلوبیت هست.

مبین نت وضعش کمی بهتر هست بمیزان 10-8کیلوبایت داون . در اینجا هم آپلود بیشتر هست(برای سرویس 1مگ)

شرکت کوچک خصوصی وایرلس دیگری دچار افت نشده و سرویس 256 روی 200 هست مانند گذشته

جالبه من هم با مشکل داغ شدن مودم adsl مواجه شدم، بطوری که مجبور شدم فریم مودم رو باز کنم و  برد رو روی سطح سرامیکی زمین که خنک تر هست قرار بدم

برای مودمهای سرویسهای وایرلس  و وایمکس مشکل داغ شدن غیر معمول رخ نداده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Solver, Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » جمعه 13 اردیبهشت 1392 01:48

البته میشه برای ویروس یابی از آنتی ویروسهای قدرتمند تری مثل نورتون ، ترندمیکرو ، وب روت به جای کاسپر هم استفاده کرد !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major II

Major II

no avatar
215

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 دی 1390 02:41

آرشيو سپاس: 422 مرتبه در 122 پست

توسط edibk » جمعه 13 اردیبهشت 1392 02:21

دوستان یه سوال سرعت دانلود برای ای دی اس ال با سرعت 256 باید چند باشه؟ برای من با اینترنت دانلود منیجیر 20 تا 30 کیلو بایته :eek:

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » جمعه 13 اردیبهشت 1392 03:36

edibk نوشته است:دوستان یه سوال سرعت دانلود برای ای دی اس ال با سرعت 256 باید چند باشه؟ برای من با اینترنت دانلود منیجیر 20 تا 30 کیلو بایته :eek:

256 کیلوبیت به شما میفروشن که معادل 32کیلوبایت هست (32کیلو بایت میشه سرعت نهایی دانلود این سرویس)

هر 8 بیت میشود یک بایت؛  256تقسیم بر 8 میشه 32

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
edibk, Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » جمعه 13 اردیبهشت 1392 05:20

من هم با افت سرعت در سرور های خارجی روبه رو شدم...زنگ زدم پشتیبانی همیارنت گفت مشکل از گیت وی خروجی کشور هست.....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
Solver, Present

بعدي