ثبت نام اعزام نيروي داوطلب به سوريه

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

قفل شده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6795 بار

ثبت نام اعزام نيروي داوطلب به سوريه

پست توسط mohammad area51 » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 11:35 am

و ثبت نام [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

Re: ثبت نام اعزام نيروي داوطلب به سوريه

پست توسط Present » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 4:31 pm

ثبت نام هم خوب بوده حدود دو هزارتا برای اول کار بد نیست
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 452 بار
سپاس‌های دریافتی: 762 بار

پست توسط saeid 7 » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 5:51 pm

اگه میخوان نیرو بفرستن آموزش دیده بفرستنن. یهو دیدید چند صدتاشون رو میکشند ابروی کشور به کل میره

New Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار

پست توسط A-KING » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 7:09 pm

همه کارها هدف دنیایی ندارن

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 171 بار

پست توسط ljdk » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 12:42 pm

من که ثبت نام کردم

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 381 بار

پست توسط mahdi3366 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 12:53 pm

اگه bmw و یجچال ساید بای ساید و خونه تو شمرون میدن، منم میخوام ثبت نام کنم!!!
لطفا در غیر این صورت اصرار نکنید.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 6:02 am

با سلام

حالم به هم خورد از این همه بی خردی! همین طوری دشمنانمان به دروغ می گویند که ایرانی ها دارند در سوریه مردم را می کشند. مسئولان این سایت با این کارشان فقط ضربه به ما می زنند. باور کنید یک ذره قدرت تحلل ندارند و شرایط را درک نمی کنند.
انگار در سوریه سرباز قحطی است که این ها این طوری کاسه داغتر از آش شده اند.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

پست توسط anybody » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 10:21 am

KH.I.A.2500 نوشته شده:با سلام

حالم به هم خورد از این همه بی خردی! همین طوری دشمنانمان به دروغ می گویند که ایرانی ها دارند در سوریه مردم را می کشند. مسئولان این سایت با این کارشان فقط ضربه به ما می زنند. باور کنید یک ذره قدرت تحلل ندارند و شرایط را درک نمی کنند.

وقتی سپاه شیطان با گستاخی تمام از حمایت محض و بدون پرده از جنایتکاران در سوریه حرف میزنه و تازه بهش افتخارم میکنن و بودجه تصویب میکنن ... اونوقت یک حرکت تبلیغاتی تو ایران که هیچ ربطی هم به ارگان های رسمی کشور نداره بده و باعث خجالت!؟
وقتی همین سازمان ملل بازیچه غرب نتونست جنایت تروریست هارو در استفاده از مواد شیمایی انکار کنه، ما باید از اینکه از مردم سوریه که دارن زجر میکشن حمایت کنیم خجالت بکشیم؟!
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط mohammad area51 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 1:01 pm

KH.I.A.2500 نوشته شده:با سلام

اگه قرار باشه هر چيزي كه دشمن بگه عمل كنيم بايد قيد انرژي هسته اي را هم بزنيم چون مي گن ايران مي خواد بمب اتمي درست كنه يا قيد برنامه موشكيمون را بزنيم مي گن ايران مي خواد اروپا و امريكا موشك باران كنه يا قيد توليد نفتمونو بزنيم چون مي گن ايران با فروش نفت انرژي هسته اي را توسعه ميده و... .
ما به عنوان مسلمان شيعه و معتقد به امام حسين نمي تونيم در مقابل ظلم سكوت كنيم.
امام خميني فرمودند: تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستيم.
در همون سايت هستش كه ثبت نام انجام مي گيره و ما منتظر دستور امام خامنه اي مي مونيم.
قبلا نوشتن بايد بيشتر فكر كني و احترام ديگران را هم حفظ كني.
برادر كوچك شما mohammad area51

Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

پست توسط marshal1987 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 1:30 pm

من خیلی در بحث مذهبی وارد نیستم...

اما به عنوان یک شیعه حداقل میدونم چیزی به نام "مرجعیت " داره مذهب من که من به عنوان یک مقلد در زمینه های دینی پیرو مرجع خودم باید باشم نه اینکه جلوتر از اون حرکت کنم!!

مراجع دینی ما هم کانال های ارتباطی حقیقی و بدون تبلیغات دارن و هم شناخت دینی بالا .... چطور میتونیم ما خودمون حکم جهاد برای خودمون صادر کنیم ؟ اونم در جنگی که مسلمونها در حال کشتن هم هستند!...
شاید شما یه عده رو مسلمون ندونید ولی تنفرشما حکم خون ریختن رو صادر میکنه ؟

فکر میکنیم فهمیده ترین و متدینترین آدمهای دنیا هستیم؟

کشتن یک نوجوان سوری که در دسته مخالفان میجنگه چه حکمی داره؟ حلاله؟ مگه شیعه بدون فتوای مرجعیتش و بدون حکم صریح قبلی که صدق کنه میتونه سرخود ، خون کسی رو بریزه؟

در زمان علی (ع) هم بودند عده ای ساده لوح و دنباله رو تبلیغات که وقتی قران رو بر نیزه معاویه دیدند گفتند با قران نباید جنگید و خودشون قبل از امام زمان خودشون که علی (ع) بود حکم صادر کردند! و اجرا هم کردند ...
اینها هم فکر میکردند سپاهیان علی هستند و هم اینکه برای خدا این کار رو کردند و نجنگیدند!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط mohammad area51 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 2:03 pm

marshal1987 نوشته شده:من خیلی در بحث مذهبی وارد نیستم...

اما به عنوان یک شیعه حداقل میدونم چیزی به نام "مرجعیت " داره مذهب من که من به عنوان یک مقلد در زمینه های دینی پیرو مرجع خودم باید باشم نه اینکه جلوتر از اون حرکت کنم!!

مراجع دینی ما هم کانال های ارتباطی حقیقی و بدون تبلیغات دارن و هم شناخت دینی بالا .... چطور میتونیم ما خودمون حکم جهاد برای خودمون صادر کنیم ؟ اونم در جنگی که مسلمونها در حال کشتن هم هستند!...
شاید شما یه عده رو مسلمون ندونید ولی تنفرشما حکم خون ریختن رو صادر میکنه ؟

فکر میکنیم فهمیده ترین و متدینترین آدمهای دنیا هستیم؟

کشتن یک نوجوان سوری که در دسته مخالفان میجنگه چه حکمی داره؟ حلاله؟ مگه شیعه بدون فتوای مرجعیتش و بدون حکم صریح قبلی که صدق کنه میتونه سرخود ، خون کسی رو بریزه؟

در زمان علی (ع) هم بودند عده ای ساده لوح و دنباله رو تبلیغات که وقتی قران رو بر نیزه معاویه دیدند گفتند با قران نباید جنگید و خودشون قبل از امام زمان خودشون که علی (ع) بود حکم صادر کردند! و اجرا هم کردند ...
اینها هم فکر میکردند سپاهیان علی هستند و هم اینکه برای خدا این کار رو کردند و نجنگیدند!

از نوشته هات معلوم شد كه از دين چيزي نمي فهمي و تنها حرف درستت همين بود كه در مباحث مذهبي وارد نيستي.
کشتن یک نوجوان سوری که در دسته مخالفان میجنگه چه حکمی داره؟ حلاله؟
جواب:هم ميتونه حلال باشه وحرام . حرامه وقتي كه اون با ما كاري نداشته باشه و مارو تهديد نكنه ما به اون حمله كنيم و اون ادمو بكشيم و حلاله وقتي اون ادم قبر صحابه پيامبر را نبش كنه و تهديد كنه كه اگه به دمشق مسلط بشيم حرم حضرت زينب و رقيه هم از بين مي بريم تازه به قول سيد حسن نصرالله ما داريم جلوي فتنه را مي گيريم با دفاعمون از اين اماكن متبركه ما داريم دفاع مي كنيم نه حمله.
اين را بايد بدوني ما قصد حمله به هيچكس را نداريم فقط و فقط قصد تشكيل گرداني براي حفاظت از اين اماكن متباركه را داريم.
دوست عزيز جنگ بين مسلمانان خوب نيست اينو همه مي دونند شما همين جنگ هشت ساله ما با صدام را ببينيد صدام هم مسلمان بود وقتي به كشور ما حمله كرد نبايد با اون مي جنگيديم چون مسلمانه.
شما گفتيد ما براي خودمون به صورت سرخود حكم جهاد نبايد صادر كنيم ميشه بگي كي حكم جهاد صادر كرد؟ در همون سايت هستش كه ثبت نام انجام مي گيره و ما منتظر دستور امام خامنه اي مي مونيم اين يك جور امادگي هست تا حكم جهاد مرجعمون را سريعتر عملي كنيم.
برادر كوچك شماmohammad area51

قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”