در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

Re: نظر شما در مورد این تبلت چیست؟

توسط Alireza.Hosseini » چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 22:49

در جهت تکمیل حرف های مهدی عزیز، اینو هم بگم که حتما با تولید کننده صحبت کنید که OTG برای محصول فعال باشد. بخصوص اگر تصمیم گرفتید از چیپ های MTK استفاده کنید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Mahdi1944, Solver, Erratic

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

توسط mahdi2elve » چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 23:52

اگه من بخام اینو بخرم بیشتر از 1 نمیدم پاش .
مشخصات وسوسه انگیزی داره (عالیه ) و همچنین آدمو ترغیب میکنه که پاش 1.200 هم بده .
ولی خب چون مارک دستگاه یا همون شرکت سازندش برام مهمه بیشتر از 1 میلیون باشه نمیخرمش.
(چون من ضمانت کالا رو تو مارک دستگاه میبینم.)
من خودم یه مدت فروشنده بودم.
و نظر خودم رو بعنوان فروشنده میگم .
من 900 حداکثر 940 میخرم و تهش 950 یا 1 میفروشم.
عموما دو نوع خریدار در ایران وجود داره یک نوع فقط به مشخصات اهمیت میدن و یک نوع هم به مارک.(البته نوع سومی هم هستن که قبل پرسیدن مشخصات قیمت میپرسن-با اونا کار ندارم.اینا خریدار نیستن مزاحمن :D )
مثلا:مغازه ای که توش کار میکردم تبلت M2 آورده بود و من گذاشتمش پشت ویترین
جالب بود برام خیلیا واسشون مارک عجیب و غریبی بود و میپرسیدن M2  دیگه چیه !!!!
و وقتی مشخصاتشو میگفتم  رفتار های متفاوتی میدیدم
یه سری ترغیب میشدن به خریدن چون نسبت به قیمتش مشخصات خوب داشت.
و سری دوم  میگفتن مارک معروفی نیست ترجیح میدیم پول بیشتری بدیم هم مارک معروف تری نصیبمون میشه هم امکانات  بیشتری!!!
در کل بگم شاید بتونی با مشخصات عالی و همچنین قیمت پایین یسری از خریداران رو به سمت خودت جذب کنی ولی فراموش نکن الان تو جامعه ما جووون ها اغلب موبایل باز و تبلت باز و،خلاصه کنم اهل تکنولوژی روز هستن خیلیا مسائل مالی واسشون اهمیتی نداره و فقط به مارک دستگاه توجه میکنن.پس مواظب باش!!!
پس: سعی کن فقط واسه گروه اول یا همون کسانی که مشخصات و قیمت خوب براشون مهمه برنامه ریزی کنی و قیمت پایینی بزنی براشون .چون فقط همین دسته این کالا رو ازت میخرن.
واسه همین نمیتونی رو مشخصات دستگاه زیاد مانور بدی!!!
حرف آخر خونه پرش 1 میلیون تومان
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver, ASHKAN95, Erratic

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 21 اردیبهشت 1392 09:50

با سپاس فراوان از اطلاعات بسیار خوب دوستان، بنده چون در مسافرت هستم، دسترسی به اینترنت زیاد نداشتم،

نخست اینطور که من حساب کردم، قیمت همکار این تبلت (تعداد 50 عدد به بالا)، با در نظر داشتن کلیه هزینه ها (تولید، حمل و نقل، گمرکی و مالیات) کمتر 400 هزار تومان خواهد بود. و فروشنده ها هم مطمئناً میتوانند زیر 450 این کالا را با مشخصات مطرح شده تهیه کنند.

بنابراین به نسبت ارزش گزاری دوستان قیمت تمام شده این محصول نسبتا مناسب است. اما نکاتی که فرمودند را باید مد نظر داشت.

کابل OTG محصول با مشخصات حاضر نیز توسط کمپانی سازنده تولید می شود و از این نظر مشکلی در بین نیست. در مورد نمایشگر اطلاعات جدیدی در دسترس نیست، اما در مورد نرم افزار و رام، اینطور که متوجه شدم، شرکت سازنده ضمن ارائه نسخه های جدید برای محصولات در سایت رسمیش، حتی آمادگی تولید نسخه های سفارشی مثلا با قالب و مشخصات مورد نظر سفارش دهنده را نیز دارد که البته توسعه و اپدیت اون به صورت رایگان نیست، حالا یا خود سفارش دهنده باید نسبت به توسعه اون اقدام کند یا با پرداخت هزینه شرکت سازنده براش نسخه های جدید را می سازد و سفارش دهنده باید منتشرش کند. اما اگر از پیش فرض خود کمپانی سازنده استفاده شود روی تبلت ها، نسخه های جدید به صورت دوره ای توسط سازنده به صورت رایگان منتشر خواهد شد.

البته من نمی دونم منظور دوستان دقیقا همین مسئله بوده یا اینکه غیر از این است و مثلا مقصود دوستان کد سورس است.

در مورد چیپ ها، من یک بررسی کردم، راستش قیمت محصولی با چیپ 2 هسته ای، آنقدرها تفاوت ندارد و شاید در نهایت کمتر از 100 هزار تومان کاهش قیمت را شاهد باشیم که با این حساب و در نظر داشتن پیشرفت نرم افزاری به نظرم انتخاب چهار هسته ای پسندیده تر باشد.

البته اینجا هدف اصلی تحلیل و کسب اطلاع است و شاید در انتهای این مبحث تصمیم گیری هم در این مورد نکنم، چون این کار هم سرمایه زیادی نیاز دارد وتحقیق و بررسی بیشتر.

در مورد باطری هم گفته اند، همان 5 ساعت را تضمین می کنند، اما من هم مثل اکثر دوستان اینطور فکر نمی کنم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, Erratic

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 21 اردیبهشت 1392 12:21

این ماژول تاچ (100 درصد مطمئن نیستم) تا اونجایی که من یک بار باهاش کار کردم،ضعیف عمل میکرد.حتما قبل از سفارش تست بگیرید. :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Mahdi1944, Solver, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 02:51

سلام بر دوستان گرامی
نظر شما راجع به این تبلت چیست؟

WinTouch Q73 TABLET

-----------------------------------------------------------------

پردازنده (CPU): BOXCHIP CORTEX A8 1.2GHz

حافظه (RAM) موقت : DDR III 512MG

حافظه داخلی (ROM): 4 گیگابایت ( قابل ارتقا تا 32 گیگابایت )

صفحه نمایش (DISPLAY): 7 inch Capacitance 800x480 pixels

دوربین عقب (BACK CAMERA):2.0 Mega pixels  

دوربین جلو (FRONT CAMERA):0.3 Mega pixels  

شبكه بیسیم (WI-FI): دارد وای-فای 802.11  

باطری (BATTERY): Hours For VideoWatching Or NetworkSurfing 4- 7  

پورتها (INTERFACE): HDMI MINI- USB 2.0 High Speed - Support OTG - Port - 3/5 mm Head Phone Jack    

بلوتوث (BLUETOOTH): دارد نسخه 2.1  

رهیاب (GPS):  

سیستم عامل (OS):  Google Android 4.0.3

وزن (WEIGTH) : 300 گرم

رنگها : (COLORS) مشكی - قهوه ای - تركیبی

سیم كارت (SIM): همراه اول - ایرانسل

سایر امكانات : 3D G-SENSOR:4 directions G-Sensor Adobe Flash 10.3, HTML5 3G/GSM/GPRS/EDGE

محتویات بسته : شارژ- رهندزفری-کابل یو اس بی-کابل رابط- محافظ تاچ

گارانتی :

-----------------------------------------------------------------

قیمت : 410 هزار تومان

سیستمش نسبت به قیمتش بد نیست پردازنده رام خوبی داره اما بقیه موارد خیلی پایین هستند

یا حتی تبلت با قیمت 230 تومن هم دیدم که اونم باز پردازنده 1.2 گیگاهرتز داشت

یکبار مصرف که نیستند؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 03:05

یکبار مصرف که نیستند؟

خیر، تبلت های بدی نیستند اتفاقاً با محصولات وینتاچ آشنایی کاملی دارم. به نسبت قیمت قابلیت های خوبی ارائه می کنند.

صفحه نمایش در بهترین حالت روشنایی هنوز مات به نظر می رسد و رنگ ها با تراوت نیستند. عملکرد لمسی صفحه تقریبا متوسط رو به بالا است و بعید است کاربر ناراضی باشد.

اما مثلا اگر رمش 1 بود شاید عملکرد مطلوب تری داشت. دوربینش هم 2 هست اما کیفیت تصاویرش اصلا رضایت بخش نیست. بهتره دوربینش را فراموش کنید.

اما قابلیت های ارتباطی خوب و کاملی دارد.

سری اول که این محصول آمده بود در کشور زیاد شناخته شده نبود و سری q73 را با قیمت 350 تومان هم می شد خرید و شاید کمتر از 100 تومن با مدل q75 اختلاف قیمت داشت، که بعد از این که فهمیدند این مدل چه قابلیت های بیشتری دارد، در وردی های بعدی شاهد فاصله گیری قیمت این دو محصول بودیم تا جایی که الان بیش از 200 تومن اختلاف قیمت بینشون وجود دارد.

همینطور از دیگر محصولات بسیار پر فروش وین تاچ:   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Erratic, Mahdi1944

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

توسط mahdi2elve » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 09:03

M.Abooali نوشته است:
نخست اینطور که من حساب کردم، قیمت همکار این تبلت (تعداد 50 عدد به بالا)، با در نظر داشتن کلیه هزینه ها (تولید، حمل و نقل، گمرکی و مالیات) کمتر 400 هزار تومان خواهد بود. و فروشنده ها هم مطمئناً میتوانند زیر 450 این کالا را با مشخصات مطرح شده تهیه کنند.

واقعا قیمت بصرفه و عالی ای هست.
در ضمن کابل otg در بسته بندی خود محصول باشه بهتره چون بعد از خرید کالا پیدا کردنش دردسره.
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
Solver

قبلي