در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

با توجه به اوضاع موجود کشور آیا شما در انتخابات آتی شرکت میکنید؟

الف) بله ،شرکت میکنم تاحمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کنم
55
62%
ب)خیر ، شرکت نمی کنم چون تاثیری در بهبود وضع زندگی من ندارد
34
38%

کل آرا : 89
Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 259 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

Re: نظر سنجی!!!

توسط mj_piremard » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 11:12

با سلام
بریم رای بدیم که چی بشه از همین الان دارن به جای ارئه برنامه دارن همدیگرو تیکه پاره میکنن پایداری ها که از همه ناپایدار ترن چندتا با هم میان ائتلاف تشکیل میدن بعد همشون با هم میان کاندید میشن با تخریب رقیب میخوان برای خودشون رای جمع کنن درسته به جان خودم از هر کدوم از این کسانی که کاندید شدن از به اصطلاح اصلاح طلب تا کارگزار تا اصولگرا اگه بری پرسی الان برنامه شما برای اقتصاد بهم ریخته مملکت چیه طرح یارانه ها رو می خوای چی کار کنی چه برنامه ای برای کنترل تورم داری همشون یه جواب کلی بهت میدن هیچ کدومشون یه برنامه عملی و منسجم ندارن هیچ کدومشون اصلا" برنامه ندارن این همه نامزد همشونم میگن احساس تکلیف کردیم یکی نیست بره بهشون بگه اگه احساس تکلیف کردی آیا از بس این تکلیف هم بر میای
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, KH.I.A.2500, Solver, SORENA, Erratic, Present, un4given.1991, AGeNiS1

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 11:51

آرشيو سپاس: 179 مرتبه در 40 پست

توسط ljdk » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 12:24

بچه ها ببینید من رای میدم ولی سفید متاسفانه دشمن ما فکر میکنه دولت همون نظامه در حالی که نظام ما با دولت زمین تا اسمان فزق ممیکنه این باید حفظ بشه بین مردم من میرم با قدرت هم همه را دعوت به رای دادان میکنم ولی اینو میگم اگه کسی را میشناسید که واقعا فارغ از درگیرهای سیاسی شد رای بدین بهش ولی نه دیدین فقط داره هی میکوبه از اون برای ما نماینده در نمیاد حتی اگر داماد رهبر باشه ولی من به جز یه نفر اون هم محسن رضایی اگر اونهم ببینم چه طور داره برای 4سال اینده برنامه ریزی کرده باشه اگر بتونه نظرمم را جلب کنه رای سفید نمیدموگرنه همه کاندیداها از نظر من سوخته به حساب میان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ljdk تشکر کرده اند:
Mahdi1944, a.m 76, mm1990, Present

Major

Major

نماد کاربر
426

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

توسط jhan2010 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 18:01

توی انتخاباتی که من ازالان می بینم همه چیز هست الا مردم این انتخابات انتخاب قدرت است و هر حزبی برای حزب مخالف شاخ  وشونه می کشه و از تمام ظرفیتهای موجود برای خراب کردن رقیب استفاده میکند وانگار تنها چیزی که برایشان مهم است رسیدن بر مسند قدرت است و مردم هم هیچ اهمیتی در دیدگاه انها ندارند اسیر احساسات شدن باعث بروی کار امدن  افراد نالایقی می شود که چوب نالایقی انها فقط فقط بر تن خودمان می نشیند اینکه امروز من رای بدهم ولو سفید تائید کار های ناپخته ی یک عده افراد معلوم الحالی است که گره زندگی را هر روز بر ماتنگ تر وتنگ تر میکنند
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jhan2010 تشکر کرده اند:
Present, Mohammad.Jafar

Major I

Major I

نماد کاربر
87

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 16:53

آرشيو سپاس: 516 مرتبه در 81 پست

توسط a.m 76 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 18:25

jhan2010 نوشته است:توی انتخاباتی که من ازالان می بینم همه چیز هست الا مردم این انتخابات انتخاب قدرت است و هر حزبی برای حزب مخالف شاخ  وشونه می کشه و از تمام ظرفیتهای موجود برای خراب کردن رقیب استفاده میکند وانگار تنها چیزی که برایشان مهم است رسیدن بر مسند قدرت است و مردم هم هیچ اهمیتی در دیدگاه انها ندارند اسیر احساسات شدن باعث بروی کار امدن  افراد نالایقی می شود که چوب نالایقی انها فقط فقط بر تن خودمان می نشیند اینکه امروز من رای بدهم ولو سفید تائید کار های ناپخته ی یک عده افراد معلوم الحالی است که گره زندگی را هر روز بر ماتنگ تر وتنگ تر میکنند

جنابjhan2010
به نظرشما با رأی( سفیــــد )کار ناپخته ی کدوم افراد معلوم الحال تأیید شده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
داشتن مغز دلیل قطعی بر انسان بودن نیست...!پسته و بادام هم مغز دارند...!برای انسان بودن باید شعور داشت...!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a.m 76 تشکر کرده اند:
mm1990, scientist66

Major I

Major I

no avatar
733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

توسط mm1990 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 18:36

به نظر من این بحثها فایده ای نخواهد داشت چون دیدگاه دو گروه نسبت به اهمیت انتخابات با هم متفاوت است و تغییر دیدگاه افراد چیزی نیست که به سادگی انجام شود پس از خدا میخواهم که همه ما را در اتخاذ تصمیم صحیح و به موقع یاری کند چرا که از تک تک کارامون مورد بازخواست قرار خواهیم گرفت.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mm1990 تشکر کرده اند:
esijoon, Present, a.m 76, Mohammad.Jafar

Major

Major

نماد کاربر
426

تاريخ عضويت

توسط jhan2010 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 19:00

a.m 76 نوشته است:
jhan2010 نوشته است:توی انتخاباتی که من ازالان می بینم همه چیز هست الا مردم این انتخابات انتخاب قدرت است و هر حزبی برای حزب مخالف شاخ  وشونه می کشه و از تمام ظرفیتهای موجود برای خراب کردن رقیب استفاده میکند وانگار تنها چیزی که برایشان مهم است رسیدن بر مسند قدرت است و مردم هم هیچ اهمیتی در دیدگاه انها ندارند اسیر احساسات شدن باعث بروی کار امدن  افراد نالایقی می شود که چوب نالایقی انها فقط فقط بر تن خودمان می نشیند اینکه امروز من رای بدهم ولو سفید تائید کار های ناپخته ی یک عده افراد معلوم الحالی است که گره زندگی را هر روز بر ماتنگ تر وتنگ تر میکنند

جنابjhan2010
به نظرشما با رأی( سفیــــد )کار ناپخته ی کدوم افراد معلوم الحال تأیید شده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

همان افرادی که با مدیریت اشتباه کار این مملکت به اینجا رسوندن شما اسیر احساسات میهنی خود هستید من ان را تحسین میکنم اما دوست من همیشه به یاد داشته باش (((  لطف مکرر حق مسلم شود ))) حمایت بی چون چرا و همیشگی مردم باعث شده انها نسبت به مردم و وظایفشان خیال بد کنند

Present, Solver, AGeNiS1, SORENA

Major II

Major II

نماد کاربر
342

تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

توسط m-sajedy » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 19:24

من رای خواهم داد ، چون اگر رای هم ندهم چیزی درست نخواهد شد.  (از ماست که بر ماست)
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-sajedy تشکر کرده اند:
mm1990, Mahdi1944, un4given.1991, onbekende, AGeNiS1, Sami 1993

Major

Major

نماد کاربر
426

تاريخ عضويت

توسط jhan2010 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 20:33

الا ایها الحال من از همه دوستان عذرخواهی میکنم و امیدوارم از نوشته های من برداشت بد یا خدای نکرده انگ ضد انقلاب به بنده نزنند حرف های بنده را پای فشارهای شدیدی بگذارید که تاب و توان را از من گرفته و هرچه فریاد میزنم صدایم کمتر شنیده می شود کم نیستند افرادی چون من ،من از نا برابری ها و نا عدالتی ها به تنگ امدم نه از انقلاب و رهبرم به امید سربلندی ایران و ایرانی انشااله

Present, onbekende

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 151 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 22:20

m-sajedy,  اگر رای هم بدی چیزی درست نمیشه ! حداقل اینه که خودتو قاطی این مسخره بازی ها و دروغ و ... نکردی !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Present, vahid_kh

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 23:02

من رای خواهم داد ، چون اگر رای هم ندهم چیزی درست نخواهد شد.

یکی از مشکلات کشور ما همین است، در این کشور اکثریت افراد حتی اونها که ادعای اصولگرایی دارند در حقیقت به اصول تا آنجا پایبند هستد که منافعشان را تامین کند !

قضیه روشن است.  آبرو جمهوری اسلامی دست شورای نگهبان است، یا به بادش می دهد یا حفظش می کند.

از این حرف سو برداشت نکنید، اونها که سرشان در سیاست باشد خوب معنیش را می فهمند. البته این یک روی قضیه است و یک رویش هم احمدی نژاد که نشان بدهد دنبال منافع است یا دنبال اصولی که تو این 8 سال ازش حرف می زد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Present, AGeNiS1, m-sajedy, net_writer

Major II

Major II

نماد کاربر
342

تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

توسط m-sajedy » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 07:56

Mohammad 1985 نوشته است:m-sajedy,  اگر رای هم بدی چیزی درست نمیشه ! حداقل اینه که خودتو قاطی این مسخره بازی ها و دروغ و ... نکردی !

رای دادن حتی در اصول دیپلماسی غربی یک حق برای شهروندان محسوب میشه خب حالا اگه کسی بخواد از حق خودش بگذره اون بحثش جداست ... !
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-sajedy تشکر کرده اند:
onbekende, mm1990, scientist66

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 08:41

m-sajedy نوشته است:
Mohammad 1985 نوشته است:m-sajedy,  اگر رای هم بدی چیزی درست نمیشه ! حداقل اینه که خودتو قاطی این مسخره بازی ها و دروغ و ... نکردی !

رای دادن حتی در اصول دیپلماسی غربی یک حق برای شهروندان محسوب میشه خب حالا اگه کسی بخواد از حق خودش بگذره اون بحثش جداست ... !

حتی در اصول دیپلماسی غربی ؟  اصول دیپلماسی از کجا اومده که ما خبر نداشتیم ؟!

انتخابات یک وسیله هست که متاسفانه در کشور ما تبدیل شده برای صرفا به یک هدف. هدف ما شرکت در انتخابات نیست بلکه انتخاب گزینه ی صحیح انتخاباتیست .
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
Present, Mohammad 1985

قبليبعدي