در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

روشن نشدن گوشی(کمک فوری می خوام)

توسط anga2009 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 11:19

سلام
من می خواستم گوشی سونی اریکسون x2 خودم را اپدیت کنم ولی وسط اپدیت کابل از گوشی جدا شد و الان گوشی اصلا بالا

نمی یاد انگار که صفحه اش سوخته
دوستان خواهش می کنم بگن من چیکار کنم؟
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: روشن نشدن گوشی(کمک فوری می خوام)

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 17:17

anga2009,  
با استفاده از برنامه‌ي Flashtool مخصوص سوني اريکسون و دانلود فريموير اون، ميتونيد گوشي رو مجددا فلش کنيد، اگر در اين زمينه اطلاعات کافي نداريد، شايد بهتر باشه اون رو به تعميرگاهها ببريد. اما اگر وقت و کمي اعتماد به نفس داشته باشيد، خودتون هم به راحتي ميتونيد اين کار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ali$amir, Present, ASHKAN95, Mahdi Mahdavi, CentralWeb

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 20:35

دقیقا باید چیکار کنم در ضمن اگه  لینک  دانلود برنامه‌ي Flashtool را قرار دهید ممنون می شوم
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 20:58

anga2009,  
سايت رسمي flashtool اين هست
http://androxyde.github.io/index.html?1368552436000
در مورد فريموير هم جستجو کنيد احتمالا پيدا خواهيد کرد. در صورتي که پيدا نکرديد اعلام کنيد تا لينکي براتون پيدا کنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, ASHKAN95, CentralWeb, anga2009, Present