روشن نشدن گوشی(کمک فوری می خوام)

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

روشن نشدن گوشی(کمک فوری می خوام)

پست توسط anga2009 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 12:19 pm

سلام
من می خواستم گوشی سونی اریکسون x2 خودم را اپدیت کنم ولی وسط اپدیت کابل از گوشی جدا شد و الان گوشی اصلا بالا

نمی یاد انگار که صفحه اش سوخته
دوستان خواهش می کنم بگن من چیکار کنم؟
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71004 بار
سپاس‌های دریافتی: 31327 بار
تماس:

Re: روشن نشدن گوشی(کمک فوری می خوام)

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 6:17 pm

,
با استفاده از برنامه‌ي Flashtool مخصوص سوني اريکسون و دانلود فريموير اون، ميتونيد گوشي رو مجددا فلش کنيد، اگر در اين زمينه اطلاعات کافي نداريد، شايد بهتر باشه اون رو به تعميرگاهها ببريد. اما اگر وقت و کمي اعتماد به نفس داشته باشيد، خودتون هم به راحتي ميتونيد اين کار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 9:35 pm

دقیقا باید چیکار کنم در ضمن اگه لینک دانلود برنامه‌ي Flashtool را قرار دهید ممنون می شوم
وب سایت روستای گندشمین
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
خدایا من را ببخش...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71004 بار
سپاس‌های دریافتی: 31327 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 9:58 pm

,
سايت رسمي flashtool اين هست
در مورد فريموير هم جستجو کنيد احتمالا پيدا خواهيد کرد. در صورتي که پيدا نکرديد اعلام کنيد تا لينکي براتون پيدا کنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Sony”