در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

انرژی اسکالر

توسط A3eman » شنبه 28 اردیبهشت 1392 10:32

در چند دهه گذشته یکی از بزرگترین اکتشافات علمی بشر صورت گرفته است ولی این کشف بزرگ بشکل مرموزی از دید عموم مخفی نگاه داشته شده است و اطلاعات بسیار کمی از آن در دسترس عموم قرار دارد.


انرژی اسکالر(بخش اول):

مبحث انرژی بسیار مهم بوده و مورد توجه شدید فراماسونها و شیطان پرستان هست کنترل انرژی و تبدیل ان به انرژی های منفی و تاریکی برای باز کردن دروازه ستارگان و خروج از ابعاد مادی این دنیا مهمترین تلاش ماسونها بوده برای ارتباط با موجدات متافیزکی مثل اجنه و ساخت هرم و ابلیسک از جمله این تلاش ها هست


این اکتشاف به کشف نوع جدیدی از امواج الکترومغناطیس است که در فضای خلاء و کاملا خالی وجود دارد.در فضای خالی که بین اتمهای همه دنیا از جمله اتمهای خود بدن ما قرار دارد.


دقیقا مشابه فضای خالی که شبها در آسمان می بینید.تماما فضای خالی.

در این رابطه مجبوریم تا برای روشن شدن قضیه به قلمروهای مرموز و ناشناخته تری چون ریاضیات بالاتر و ذرات زیر اتمی هم سری بزنیم.

قبل از هر چیزی لازم است کمی درباره این فضای خالی و اینکه بیشتر جهان اطراف ما از فضای خالی تشکیل شده است،توضیح دهیم.تمام اجسام و اجرامی که در جهان اطراف خود می بینیم از اتمها ساخته شده اند.


اکثریت مردم تصوری که از اتم دارند بدین صورت است که اتم از یک هسته(پروتون-نوترون) تشکیل شده که الکترونها در اطراف آن می چرخند.خوب اگر اینگونه فرض کنیم حال بیایید یک مثال بزنیم.

فرض کنید هسته یک اتم را به اندازه یک توپ پینگ پنگ بزرگ کنیم.آنموقع اندازه الکترون چیزی در حدود یک پشه خیلی خیلی کوچک می شود.خوب می دانید که الکترون به دور هسته می چرخد.در این مقیاس اگر هسته توپ پینگ پنگی باشد که در مرکز یک استادیوم بیسبال قرار گرفته،الکترون پشه ای است که در حال چرخیدن به دور استادیوم است

اکتشافات جدید نشان می دهد که این فضای خالی واقعا خالی نیست و مالامال از نوعی انرژی است.انرژی که کم کم بیشتر درباره آن توضیح می دهیم.


این نوع امواج الکترومغناطیس جدید اقیانوسی از انرژی بی نهایت را تشکیل میدهند.هم اکنون کشف شده است که این انرژی بیکران در قلمرویی ۴ بعدی و جود داشته و می تواند به دنیای ۳ بعدی ما سرازیر شود و از آن برای انجام کاری استفاده شود.می توانیم از آن برای تولید برق،تامین انرژِی حمل و نقل و حتی درمان بیماریهای جسمی مورد استفاده قرار گیرد.

با اینکار، جهان ما جهان جدیدی از انرژی الکترومغناطیسی اسکالرScalar Energy خواهد شد،انرژی نقطه صفر Zero Point Energy، انرژی هیچ مطلق که از ابتدای و حتی پیش از پیدایش این عالم وجود داشته است.


جالب است بدانید که با استفاده از این اکتشاف جدید می توان دنیا و زندگی بشر را کاملا و بطور اساسی متحول کرد.با استفاده از این دانش تحول و اتقلاب بزرگی در آینده بشر رخ خواهد داد.البته این اکتشاف نیز همانند سایر اکتشافات علمی می تواند چون تیغی دو لبه عمل کند.هم برای ساختن یک آینده رویایی و هم نابود کردن آینده بشر.


می توان با استفاده درست از آن دنیایی پر از وفور و فراوانی،انرژی بی پایان،بدون هیچ آلودگی،بهداشت و درمان ارزان بدون استفاده از روشهای درمانی تهاجمی و داروهای شیمیایی ساخت.می توان بسیاری از رنجهای انسانها و محرومیت ها را از بین برد.

منبع:fb

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
sohraba, Mehrab373, Mahdi1944, Ali$amir, srf020

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

Re: انرژی اسکالر

توسط A3eman » يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 12:21

انرژی اسکالر(بخش اخر):

تعریف استاندارد برای امواج اسکالر که آنها توسط یک زوج همانند از امواج ساخته شده اند(معمولا به آنها موج و ضد موج می گویند) که معمولا از نظر فضایی هم فازند و از نظر زمانی غیر همفاز می باشند.از نظر فیزیکی این دو دو موج همانند هستند که با یکدیگر ۱۸۰ درجه اختلاف فاز دارند.این باعث می شود که امواج اسکالر ذاتا موجوداتی متفاوت از امواج هرتزی معمولی باشند.در واقع این امواج به شکل متفاوتی از امواج هرتزی نیز دیده می شوند.همانند یک الگوی کشیده شده نامتناهی بروی یک محور.ذات و طبیعت انرژیهر نوع از انرژی که ما به آن فکر کنیم،در ذات خود هم دارای خصوصیات ذره ای است و هم خصوصیات موجی.حالت موجی تمام این انرژی ها را می توان به صورت یک نمودار هرتزی رسم کرد و نمایش داد.(یا یک موج سینوسی و یا یک موج پلکانی)
ما درباره هر نوع انرژی صحبت می کنیم،از الکتریسته یا مغناطیس گرفته تا صوت و نور.تفاوت تمام این اشکال انرژی تنها در این است که امواج با چه سرعتی بالا و پایین می روند(فرکانسFrequency) و این بالا و پایین رفتن ها دارای چه شدتی هستند(دامنه Amplitude)

انرژی اسکالر Scalar Energy

انرژی اسکالر اگرچه جانوری متفاوت است اما باید بدانیم که همیشه وجود داشته است.با آغاز زمان.البته دانشمندان به تازگی و اخیرا آن را کشف کرده اند و شروع به استفاده از آن کرده اند.

در اواسط قرن نوزدهم میلادی بود که وجود انرژی اسکالر برای اولین بار در ۴ معادله بنیادین یک ریاضیدان اسکاتلندی به نام جیمز کلارک ماکسول James Clerk Maxwell ،پیشنهاد داده شد.معادلاتی که پایه دانش الکترومغناطیس را بنا نهادند.
یکی از دانشمندانی که در این زمینه کار کرده و این اکتشاف بزرگ را اعلام کرد دانشمندی است آمریکایی به نام Tom Bearden که در زمینه میدانهای اسکالر کار می کند.سایت او Cheniere.orgاست.دوستانی که علاقمندند خود می توانند مقالات این شخص را مطالعه کنند.اگر Tom Bearden در نظریه خود درست باشد،بی شک باید این کشف را بزرگترین کشف تاریخ بشر نامید.

این کشف دید کلی ما نسبت به فیزیک و متافیزیک را متحول می کند.این دانش می تواند به بهشت یا جهنم منتهی شود.در کنار امکان استفاده صحیح از این انرژی در راه درست و بهبود شرایط زندگی میلیاردها انسان،این امکان نیز وجود دارد که عده ای در پشت دربهای بسته و بدور از چشم عموم با استفاده از این انرژی مهیب ترین و وحشتناک ترین سلاحهایی را که می توان تصور کرد،بسازند.

شاید دلیل اصلی که این اکتشاف بزرگ اطلاع رسانی نمی شود،همین باشد.

یکی از این سلاحها تداخل سنج طولی Longitudinal Interferometer یا (خمپاره انداز تسلا) است.این وسیله می تواند تنها با یک شلیک ساختمانی به بزرگی مثلا ساختمان تجارت جهانی را پایین بیاورد.

از این وسیله هر روزه برای مهندسی و تغییر آب و هوایی در منطقه آمریکای شمالی استفاده می شود.

ایجاد ابرهایی با اشکال عجیب و غیر طبیعی که اخیرا زیاد هم دیده می شوند،از نتایج آزمایش اینگونه سلاحها است.
کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Mehrab373, Mahdi1944, srf020, Ali$amir


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان