در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

G3 بخرم یا G4 ?

توسط ebaskar » يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 10:42

سلام
میخواستم مشورت بگیرم از شما دوستان
گوشی سامسونگ اومنیا 2 را میخواستم بفروشم و GLX G3 یا G4 بگیرم (این کار منطقیه؟)
در سایت Mobile.ir خیلی از وضعیت صدای ضعیف و اسپیکر خراب G3 نالیدند ولی در مورد G4 نشنیدم آیا واقعا این مشکل را داره؟
در مجموع G3 بهتره یا G4 هم به لحاظ باتری هم به لحاظ کارایی...؟
G3 چون کوچیکتره احتمال دادم بشه با کیف کمربندی روی کمربندم ببندم اما غول G4 را باید دستم بگیرم... برای همین تردید دارم همچنین فلش Omnia II i8000 واقعا بینظیره و در تاریکی خیلیکارگشاست اما G4 آنقدر نور فلشش افتضاحهه که فرض کن نداره !..G3 چجوره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ebaskar تشکر کرده اند:
mohammad area51

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: G3 بخرم یا G4 ?

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 13:38

ebaskar,  
عليک سلام
من به شما G3 رو توصيه ميکنم، در مورد صداي G3 من از صداي اون بسيار راضي هستم و هيچ مشکلي در اين زمينه نداره، فقط به شرط اينکه زمان خريد تمام اجزاي اون تست کنيد که هيچ مشکلي نداشته باشه. براي مثال صداي اون رو با يک موزيک مناسب تست کنيد تا از پارگي و مشکل در اسپيکر اطمينان حاصل کنيد.
خود من به چند دليل G4 رو نگرفتم
1- سايز بزرگ و وزن زياد اون که براي دست من به هيچ عنوان مناسب نبود و با يک دست امکان کار کردن با گوشي رو نداشتم (براي مثال جواب دادن به تماس و يا شماره گيري و ...)
2- فلش بسيار بسيار ضعيف اون که انتظار اون رو نداشتم. فلش براي من موضوع مهمي هست (به عنوان چراغ، نه براي عکاسي و ...). ممکنه براي برخي اهميتي نداشته باشه

استايل و ظرافت بدنه G4 بالاتر از G3 هست. اما G3 مشکلات بالا رو نداره و به همين دليل اون رو انتخاب کردم. به لحاظ قدرت سخت افزاري هر دو دقيقا يکسان هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
كيارش, Erratic, MASTER, ebaskar, hessam k, Present, mohammad area51, ASHKAN95, hesperus, Shahbaz, jhan2010, CentralWeb

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

توسط ebaskar » يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 14:15

در مشخصاتی که برای باتری ها گفته شده ظاهرا باتری G4 قویتره و زمان بیشتری شارژ داره این درسته؟
آیا فلش G3 به اندازه کافی قوی هست به عناون چراغ قوه استفاده بشه؟
شنیدم بازیهای HD نصب نمیشه روی G3 این درسته؟ مثل آسفالت و ...
روبروی پاساژ علاالدین بعضی دستفروشها گوشیهای CLone از مدلهای مختلف و مارکهای معروف می فروشند که CPU اونها دقیقا همین MTK6577  هست که Benchmark قابل قبولی هم دارند مثلا مدل Galaxy SIII را طرف 400 تومن میداد تو سایت چینی نگاه کردم حدود 150 دلار بود نظرت در مورد اینها چیه؟
http://gt35pro-mobile-gadgets.blogspot. ... rison.html
http://www.fastcardtech.com/goods-7850- ... Phone.html
ممنون از راهنماییت

mohammad area51

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 اردیبهشت 1392 18:10

ebaskar,  
به لحاظ باتري بله، G4 بهتر هست، اما G3 هم مشکلي نداره و راحت يک روز نيم با استفاده نرمال و اينترنت فعال دوام داره. بدون اينترنت و با استفاده نرمال (بدون بازي) بيش از سه روز دوام باتري داره
فلش G3 بسيار عالي و قابل قبول هست و کاملا قابل استفاده به عنوان چراغ
بازيهاي HD هم بدون هيچ مشکلي اجرا ميکنه، خود من الان asphalt7 رو روي گوشي دارم و کاملا روان هست ...

گوشي‌هاي کپي از مدلهاي معروف توسط چيني‌هاي چيز جديدي نيست، اين مدل رو هم ديدم و قابل قبول هستند. اما در صورتي که مشکلي داشته باشند احتمالا پشتيباني سخت و نرم افزاري نخواهيد داشت ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

hesperus, ASHKAN95, Shahbaz, CentralWeb, MASTER, hessam k, mohammad area51

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

توسط ebaskar » دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 09:18

سلام مهدی جان
در سایت mGLX.ir مشکلاتی را در مورد G3 نوشته اند آیا G4 مشکلات کمتری نسبت به G3 داره؟ آیا اگر G3 را الان بخرم آپدیت جدید روش نصبه یا خودم باید نصب کنم؟

mohammad area51

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 15:05

ebaskar نوشته است:سلام مهدی جان
در سایت mGLX.ir مشکلاتی را در مورد G3 نوشته اند آیا G4 مشکلات کمتری نسبت به G3 داره؟ آیا اگر G3 را الان بخرم آپدیت جدید روش نصبه یا خودم باید نصب کنم؟

الان من خودم G4 NFC دارم دلیل خریدم صفحه 5.3 اینچی بود.
اما از نظر نرم افزاری گوشی G3 فعلا پایدارتره و باگ کمتری داره چون آپدیت تره
فرقی هم نمیکنه که خود شرکت نصب کرده باشه یا خودتون نصب کنید.
از قسمت About میتونید متوجه بشید که روی کدوم ورژن هستید
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R-F تشکر کرده اند:
Mahdi1944, hesperus

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 19:58

ebaskar,  
لطفا سوالات رو کامل بفرماييد، اطلاعي ندارم منظور شما از مشکلاتي که اشاره کرديد چيه  :?

MASTER, mohammad area51

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 27 اردیبهشت 1392 22:36

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط ehsan1375 » پنج شنبه 2 خرداد 1392 11:19

با سلام.یه جا خوندم صفحه نمایش g3 از g4 بهتره. یعنی تفاوتشون خیلی زیاده و کاملا مشخصه یا نه؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ehsan1375 تشکر کرده اند:
mohammad area51

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 2 خرداد 1392 13:25

ehsan1375,  
به لحاظ فني چون صفحه‌ي G3 کوچکتر و رزولوشن يکسان، DPI بالاتر خواهد داشت. اما اين تفاوت به حدي نيست که چندان محسوس باشه و کيفيت تصوير هر دو گوشي خوب هست. اما در فريموير‌هاي فعلي که ما تست کرديم، حساسيت تاچ G3 بالاتر از G4 هست که اين موضوع هم نرم افزاري هست و در آپديت‌هاي بعدي احتمال بهبود اون وجود داره (البته ظاهرا يک آپديت جديدتر از آپديتي که در انجمن ارائه شده نيز وجود داره که هنوز به دست ما نرسيده و شايد اين مورد در نسخه‌ي جديد بهبود پيدا کرده باشه)

كيارش, MASTER, bubi, persiandev, hessam k, mohammad area51, hesperus

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 شهریور 1392 13:08

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط vhd90 » يکشنبه 3 شهریور 1392 13:19

سلام دوست عزیز
من خودم 6 ماهه جی 4 دارم و برادرم 4 ماهه جی 3
هردو راضی هستیم از گوشی ها و مشکلی هم نداشته
متاسفانه خیلی اسم جی ال ایکس بد در رفته وگرنه گوشی هایی که قیمتاشون الان حدود 500 600 700 ارائه میشن کیفیت قابل قبولی دارن
باز هم میگم این گوشی ها به یه دلیل خیلی عالی ان . اینکه نسبت به پولی که براشون میدی خیلی می ارزن و ارزشمندن
امیدوارم این سیاست همیشه اجرا بشه توسط شرکت جی ال ایکس که قیمتاشون درمقایسه با دیگر گوشی های خارجی پایین تر باشه تا از استقبال چشمگیر برخوردار باشن همیشه

دوست عزیز من جی 4 دارم و تا بحال چندین بار از دستم زمین هم خورده اما خداروشکر سالمه
من که از این گوشی راضی بودم
راستی گوشی جی 5 هم امسال میاد تو بازار
اونم گوشی خیلی خوبیه و انشالا قیمتشم مناسب باشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vhd90 تشکر کرده اند:
mohammad area51, hesperus, كيارش

Major I

Major I

no avatar
71

تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 13:36

آرشيو سپاس: 99 مرتبه در 47 پست

توسط علی محاوی » جمعه 3 آبان 1392 18:32

من جی 3 دارم  نزدیک 7 بار از دستم رو کاشی افتاد هیچیش نشد فقط یه گوشش رنگش پریده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب علی محاوی تشکر کرده اند:
Mahdi1944

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان