در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
34

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 13:08

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 4 پست

ساپورت رم 32 گیگ

توسط networkexpert » دوشنبه 6 خرداد 1392 14:58

سلام دوستان.
آیا مموری اسلت 32 گیگ پشتیبانی میکند کلاس 10 کسی تا بحال تست کرده؟؟  یا مموری 16 گیگ کلاس 10؟؟ لطفا بچه های که استفاده کردند توضیح بدهند...
شنیدم کلاس 10 مشکل فیلمهای 1080 را که ناهماهنگی صدا و تصویر دارد را حل میکند!؟!؟
آیا کلاس 4 برای دیدن فیلم کافیه!!؟؟!! لطفا راهنمایی کنید؟ مموری 32 گیگ کلاس 10 یا 4 میخوام بگیرم ... نمیدونم ساپرت میکنه 32 گیگ را یا نه!!؟؟!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ساپورت رم 32 گیگ

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 6 خرداد 1392 17:26

networkexpert,  
عليك سلام

مموري من الان Patriot 32GB Class 10 هست و بدون هيچ مشكلي كار ميكنه، اين مموري رو روي SnowyDualCore, G3,G4 هم تست كردم و هيچ مشكلي نداشتند.
كلاس 10 در بهبود عملكرد گوشي و پخش و اجراي برنامه‌هايي كه به نوعي وابستگي‌اي به مموري دارند بسيار موثر هست. با برنامه‌ي QQPlayer بدون كوچكترين مشكلي كليپ‌هاي 1080p رو اجرا كردم. قبلا با MX player صدا برخي مواقع دچار اشكال ميشد كه با QQPlayer‌ ديگه مشكلي نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, networkexpert, Solver, ASHKAN95, Present, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, persiandev, Erratic, MASTER, Ali$amir

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
34

تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 13:08

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 4 پست

توسط networkexpert » سه شنبه 7 خرداد 1392 07:15

سلام علیکم و رحمه الله دوست عزیز
ممنونم خیلی امیدوار شدم.. در نصب نرم افزار ها یا بازی های سنگین آیا مانند برخی گوشی ها محدود و مطلق به نصب در مموری داخلی گوشی هست یا میتوان انتخاب کرد که بر روی کدام مموری نصب شوند...؟؟؟ در برخی گوشی ها چنین مشکلی هست که نمیتوان روی مموری خارجی نرم افزار نصب کرد و فقط باید روی حافظه داخلی نصب کرد!!؟؟!!

دوست عزیز چه کیفی مناسب گوشی G4 هست اگه میشناسید لطفا چند نمونه معرفی کنید...
من امروز قصد خرید این گوشی را دارم لطفا راهنمایی کنید جهت خرید به چه نکاتی توجه کنم که گوشی مشکلی نداشته باشد...؟؟ چون شنیدم برخی از این مدلها دچار مشکل هستند!!
بنده در تهران هستم و از پاساژ علاالدین میخواهم خرید کنم..

با سپاس فراوان :D

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » سه شنبه 7 خرداد 1392 08:54

networkexpert نوشته است:
دوست عزیز چه کیفی مناسب گوشی G4 هست اگه میشناسید لطفا چند نمونه معرفی کنید...

درود ...
خود شرکت واسه G4 کیف ارائه داده ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R-F تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 7 خرداد 1392 19:47

networkexpert,  
گوشي به صورت پيشفرض AutoSwap شده هست، يعني مموري کارت به عنوان مموري اصلي گوشي که قابليت قرار گيري فايلهاي DATA برنامه‌ها و بازيها رو داره قابل استفاده هست و عملا مموري داخلي خود گوشي بلا استفاده ميشه که ما به همين دليل اون رو SWAP کرديم تا از اين فضا براي نصب برنامه‌ها استفاده بشه. علاوه بر اين امکان انتخاب مموري پيشفرض براي نصب برنامه‌ها هم وجود داره که بعد از swap قطعا پرتيشن data بهترين محل خواهد بود

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Erratic, persiandev, ASHKAN95, behrad90, Present, MASTER, ARafiee, CAPTAIN PILOT, Shahbaz

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
23

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 00:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 6 پست

توسط mori_sk » يکشنبه 26 خرداد 1392 15:59

سلام آقا مهدی با استفاده از رم 32 کلاس 10 مشکل پخش فیلمهای فول اچ دی 1080 پی با برنامه QQPlayer رو گوشی snowy دو هسته ای هم حل میشه ؟
ضمنا کلاس رم رو چطوری میشه تشخیص داد ؟
آیا با رمهای 8 و 16 گیگ هم میشه فیلم های فول اچ دی رو راحت اجرا کرد ؟

با سپاس
بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 خرداد 1392 16:07

mori_sk,  
البته بهتره از كلمه‌ي رم استفاده نكنيد، چون با مموري كاملا متفاوت هست  :D
من الان فيلمهاي FullHD رو با همين مموري پاتريوت 32 كلاس 10 و برنامه‌ QQPlayer به راحتي روي G3 اجرا ميكنم  :-)

ASHKAN95, MASTER, mori_sk

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان