ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 985
تاریخ عضویت: شنبه 26 اسفند 1391, 6:05 pm
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6795 بار

ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

پست توسط mohammad area51 » چهار شنبه 8 خرداد 1392, 4:12 pm

یکی از سرسخت ترین و تندروترین شخصیتهای وهابی سعودی حامی گروههای مسلح در سوریه، با حمله شدید به سید حسن نصرالله ادعا کرد ایران سید حسن نصرالله را ترور خواهد کرد.به گزارش مشرق به نقل از مهر، شیخ محمد العریفی یکی از سرکردگان جریان سلفی وهابی سعودی در حالی به سید حسن نصرالله حمله کرده است که رهبر مقاومت از سوریه در مقابل جنگ تمام عیار غربی ها و متحدان عرب، ترک و صهیونیست آنها حمایت کرده است.

به گزارش شبکه سی ان ان، العریفی در صفحه خود بر روی تویتر مدعی شده است نقش سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با ترور وی از سوی ایران پایان می یابد.

به گفته ناظران و تحلیلگران، هجمه عریفی وهابی همزمان با هجمه شدید دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی به نقش حزب الله صورت می گیرد که در نگاه ملتهای عربی و اسلامی به عنوان رهبر بلامنازع مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی به شمار می رود که توانست با شکست رژیم اشغالگر قدس، جنوب لبنان را از وجود این رژیم پاکسازی کند و اسطوره شکست ناپذیری ارتش این رژیم را هم در هم بشکند.

العریفی مدعی شده است نقشی که دبیرکل حزب الله برای ایران ایفا می کرد، پایان یافته است، تاثیرگذاری عربی وی از بین رفته است، بعید نمی دانم ایران سید حسن نصرالله را ترور کند تا وی با اسرارش بمیرد!

این شیخ وهابی با توهین بی شرمانه به سید حسن نصرالله و نامش برای منحرف کردن افکارعمومی از جنایات وحشیانه ای که گروههای مسلح با اتکای به فتاوای ضد اسلامی و ضد انسانی افرادی همچون شیخ العریفی مرتکب می شوند و به کشتار زنان و کودکان بیگناه و حتی خوردن اعضای بدن آنها دست می زنند، ادعا کرده است عقلاء درباره حسن .... هشدار داده اند، او معتقد به کافر بودن ما و مباح دانستن خون ما است، امروز شام(در اشاره به سوریه) او را رسوا کرده است، کودکان را می کشد و نوامیس را هتک حرمت می کند و با این کارها به مجوس(اشاره به ایران) تقرب می جوید.

خاطر نشان می شود العریفی از سرسخت ترین حامیان گروههای مسلح در سوریه به شمار می رود و نقش زیادی در جمع آوری کمکهای مالی داشته است.مقامات سوئیسی اخیرا ورود العریفی به اروپا را ممنوع کرده بودند.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه سوئیس، محمد العریفی از ورود به سوئیس و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مدت پنج سال منع شده است.

فتوای ضد اسلامی و غیر اخلاقی جهاد نکاح در سوریه به این شخصیت تندرو وهابی نسبت داده شده است که این شیخ وهابی مدعی شده بود بهترین وسیله برای جهاد زنان علیه نظام سوریه، جهاد نکاح(با تروریستهای مسلح) است به شرط اینکه سن دختران 14 یا 16 یا بیشتر باشد که اگر این کار را انجام دهند، وارد بهشت می شوند.

شماری از شیوخ اهل سنت تاکید کرده اند آنچه گروههای وهابی مورد حمایت آل سعود از جمله العریفی انجام می دهند، تنها در راستای خدمت به طرحهای توطئه قرار دارد که شبکه القاعده به عنوان آلت دست غربی های استعماری برای مخدوش کردن چهره اسلام آن را رهبری می کند.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3470
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

Re: ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

پست توسط Solver » چهار شنبه 8 خرداد 1392, 8:24 pm

دستشان نرسیده، وگرنه قبلا bbc درش گفته شده بود (چند سال قبل تر) که جمهوری اسلامی کارش با سید سحن تمام شده و مهره سوخته به حساب میاد، جالب این بود که بعدش هم چندین تلاش برای ترور ایشان شد که البته همگی ناموفق بود و البته یکی دو موردش موجب شهید شدن برخی فرماندهان ارشد حزب الله هم شد - البته انتظار میرفت در این حملات سید حسن هم باشند که البته تدابیر امنیتی مانع بروز این مسئله شد.

الان هم روشن است برنامه ای دارند اگر اینطور دارند میگویند سید حسن و ایران مشکل دارند، چون واقعا اعراب (نه اکثرشون البته) نسبت به سید حسن احساس تعلق خاطر دارند و شایعه ترور شدنش به دست ایران منافع زیادی برای ایشان دارد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 985
تاریخ عضویت: شنبه 26 اسفند 1391, 6:05 pm
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6795 بار

Re: ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

پست توسط mohammad area51 » چهار شنبه 8 خرداد 1392, 10:23 pm

M.Abooali نوشته شده:دستشان نرسیده، وگرنه قبلا bbc درش گفته شده بود (چند سال قبل تر) که جمهوری اسلامی کارش با سید سحن تمام شده و مهره سوخته به حساب میاد، جالب این بود که بعدش هم چندین تلاش برای ترور ایشان شد که البته همگی ناموفق بود و البته یکی دو موردش موجب شهید شدن برخی فرماندهان ارشد حزب الله هم شد - البته انتظار میرفت در این حملات سید حسن هم باشند که البته تدابیر امنیتی مانع بروز این مسئله شد.

الان هم روشن است برنامه ای دارند اگر اینطور دارند میگویند سید حسن و ایران مشکل دارند، چون واقعا اعراب (نه اکثرشون البته) نسبت به سید حسن احساس تعلق خاطر دارند و شایعه ترور شدنش به دست ایران منافع زیادی برای ایشان دارد.


اینها حرفها همش دروغه دوست عزیز باور نکنید سید حسن نصرالله خیلی عزیز و با اهمیته برای ایران .

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”