در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

985

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 84 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

توسط mohammad area51 » چهارشنبه 8 خرداد 1392 15:12

یکی از سرسخت ترین و تندروترین شخصیتهای وهابی سعودی حامی گروههای مسلح در سوریه، با حمله شدید به سید حسن نصرالله ادعا کرد ایران سید حسن نصرالله را ترور خواهد کرد.به گزارش مشرق به نقل از مهر،  شیخ محمد العریفی یکی از سرکردگان جریان سلفی وهابی سعودی در حالی به سید حسن نصرالله حمله کرده است که رهبر مقاومت از سوریه در مقابل جنگ تمام عیار غربی ها و متحدان عرب، ترک و صهیونیست آنها حمایت کرده است.

به گزارش شبکه سی ان ان، العریفی در صفحه خود بر روی تویتر مدعی شده است نقش سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با ترور وی از سوی ایران پایان می یابد.

به گفته ناظران و تحلیلگران، هجمه عریفی وهابی همزمان با هجمه شدید دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی به نقش حزب الله صورت می گیرد که در نگاه ملتهای عربی و اسلامی به عنوان رهبر بلامنازع مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی به شمار می رود که توانست با شکست رژیم اشغالگر قدس، جنوب لبنان را از وجود این رژیم پاکسازی کند و اسطوره شکست ناپذیری ارتش این رژیم را هم در هم بشکند.

العریفی مدعی شده است نقشی که دبیرکل حزب الله برای ایران ایفا می کرد، پایان یافته است، تاثیرگذاری عربی وی از بین رفته است، بعید نمی دانم ایران سید حسن نصرالله را ترور کند تا وی با اسرارش بمیرد!

این شیخ وهابی با توهین بی شرمانه به سید حسن نصرالله و نامش برای منحرف کردن افکارعمومی از جنایات وحشیانه ای که گروههای مسلح با اتکای به فتاوای ضد اسلامی و ضد انسانی افرادی همچون شیخ العریفی مرتکب می شوند و به کشتار زنان و کودکان بیگناه و حتی خوردن اعضای بدن آنها دست می زنند، ادعا کرده است عقلاء درباره حسن .... هشدار داده اند، او معتقد به کافر بودن ما و مباح دانستن خون ما است، امروز شام(در اشاره به سوریه) او را رسوا کرده است، کودکان را می کشد و نوامیس را هتک حرمت می کند و با این کارها به مجوس(اشاره به ایران) تقرب می جوید.

خاطر نشان می شود العریفی از سرسخت ترین حامیان گروههای مسلح در سوریه به شمار می رود و نقش زیادی در جمع آوری کمکهای مالی داشته است.مقامات سوئیسی اخیرا ورود العریفی به اروپا را ممنوع کرده بودند.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه سوئیس، محمد العریفی از ورود به سوئیس و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مدت پنج سال منع شده است.

فتوای ضد اسلامی و غیر اخلاقی جهاد نکاح در سوریه به این شخصیت تندرو وهابی نسبت داده شده است که این شیخ وهابی مدعی شده بود بهترین وسیله برای جهاد زنان علیه نظام سوریه، جهاد نکاح(با تروریستهای مسلح) است به شرط اینکه سن دختران 14 یا 16 یا بیشتر باشد که اگر این کار را انجام دهند، وارد بهشت می شوند.

شماری از شیوخ اهل سنت تاکید کرده اند آنچه گروههای وهابی مورد حمایت آل سعود از جمله العریفی انجام می دهند، تنها در راستای خدمت به طرحهای توطئه قرار دارد که شبکه القاعده به عنوان آلت دست غربی های استعماری برای مخدوش کردن چهره اسلام آن را رهبری می کند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
jhan2010, كيارش, Bystander, Mehrab373, Ali$amir, aaa10, Mahdi1944, nasir irani, FREE MAN, pasha85, hesperus, Present

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

توسط Solver » چهارشنبه 8 خرداد 1392 19:24

دستشان نرسیده، وگرنه قبلا bbc درش گفته شده بود (چند سال قبل تر) که جمهوری اسلامی کارش با سید سحن تمام شده و مهره سوخته به حساب میاد، جالب این بود که بعدش هم چندین تلاش برای ترور ایشان شد که البته همگی ناموفق بود و البته یکی دو موردش موجب شهید شدن برخی فرماندهان ارشد حزب الله هم شد - البته انتظار میرفت در این حملات سید حسن هم باشند که البته تدابیر امنیتی مانع بروز این مسئله شد.

الان هم روشن است برنامه ای دارند اگر اینطور دارند میگویند سید حسن و ایران مشکل دارند، چون واقعا اعراب (نه اکثرشون البته) نسبت به سید حسن احساس تعلق خاطر دارند و شایعه ترور شدنش به دست ایران منافع زیادی برای ایشان دارد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
nasir irani, SHAHABESAGEB, Mehrab373, anybody, aaa10, hasan_21, Mahdi1944, esijoon, FREE MAN, interceptor, Ali$amir

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

985

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 84 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

Re: ایران سید حسن نصرالله را ترور می کند!

توسط mohammad area51 » چهارشنبه 8 خرداد 1392 21:23

M.Abooali نوشته است:دستشان نرسیده، وگرنه قبلا bbc درش گفته شده بود (چند سال قبل تر) که جمهوری اسلامی کارش با سید سحن تمام شده و مهره سوخته به حساب میاد، جالب این بود که بعدش هم چندین تلاش برای ترور ایشان شد که البته همگی ناموفق بود و البته یکی دو موردش موجب شهید شدن برخی فرماندهان ارشد حزب الله هم شد - البته انتظار میرفت در این حملات سید حسن هم باشند که البته تدابیر امنیتی مانع بروز این مسئله شد.

الان هم روشن است برنامه ای دارند اگر اینطور دارند میگویند سید حسن و ایران مشکل دارند، چون واقعا اعراب (نه اکثرشون البته) نسبت به سید حسن احساس تعلق خاطر دارند و شایعه ترور شدنش به دست ایران منافع زیادی برای ایشان دارد.


اینها حرفها همش دروغه دوست عزیز باور نکنید سید حسن نصرالله خیلی عزیز و با اهمیته برای ایران .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
esijoon, Mehrab373, aaa10


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان