در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 30 دی 1393 11:05

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: درخواست راهنمایی در مورد راه اندازی دفتر فنی(تایپ و تکثی

توسط mortytnt68 » سه شنبه 30 دی 1393 11:25

سلام
خیلی از شروع  این تاپیک میگذره که اما یه سوال داشتم گفتم بنویسم که دوستان راهنمایی بفرمایند
من میخوام دفتر فنی بزنم اما برای شروع میخوام تا میشه کمترین هزینه رو بکنم یعنی در حد 5 میلیون(البته فقط تجهیزات ،بدون اجاره مغازه و...)
فکر کردم بیام و یه مغازه باز کنم به اسم دفتر فنی و بعد با دفتر فنی های دیگه قرار داد ببندم که من براتون کار میارم(چاپ بنر و...) شما چاپ کنید منم یه درصدی میکشم روش و میدم به مشتریم !!
به نظر شما این کار شدنی هست؟؟
خودم کامپیوتر دارم برای شروع
به نظر شما دیگه چی لازمه که حتمااز همون اول توی مغازه باشه؟؟
با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 بهمن 1393 18:56

mortytnt68,  
خوب ايده‌ي بسيار خوبي هست اين كار، اما به شرطي كه قيمت شما به شكلي باشه كه بيشتر از فيمتي كه ديگران در اون شهر ميتونند اون خدمات رو ارائه كنند نباشه، يعني اگز با شركتي قرارداد ميبنديد در زمينه‌ي قيمت به گونه‌اي تفاهم كنيد تا تخفيف به شما بده و حداقل بتونيد در اون حد قيمت اون خدمت رو ارائه كنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 8 شهریور 1394 11:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط my7010 » يکشنبه 8 شهریور 1394 12:01

سلام من میخوام یه مغازه بزنم با دستگاه پلات و بنر و پرینت ..البته پروژه های دانشجویی و خدمات کامپیوتری هم انجام بدم..
اگه همیشه راهنماییم کنید که میشه همه این کارا رو با هم انجام داد یا نه؟؟
و این که از کجا باید مجوز بگیرم؟

قبلي