«سامسونگ هاب» چیست و چگونه می‌توانم در «گلکسی اس ۴» از آن اس

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

«سامسونگ هاب» چیست و چگونه می‌توانم در «گلکسی اس ۴» از آن اس

پست توسط a_gadget » جمعه 10 خرداد 1392, 4:59 pm

سامسونگ هاب
«سامسونگ هاب» (™Samsung Hub) نوعی فروشگاه مجازی است که برای ارائه دسترسی به محتواهای مختلف موبایلی، مانند بازی‌ها، کتاب‌ها، موسیقی‌ها و ویدئوها، طراحی شده است. سامسونگ هاب در ارتباط با حساب‌کاربری سامسونگ شما کار می‌کند؛ بنابراین تمام خریدهای شما در زمینه محتوا، به حساب‌کاربری‌ای که با دستگاه‌تان به آن وارد شده‌اید مرتبط می‌شود. شما همچنین قادر خواهید بود که به برخی از محتواهای موجود در دیگر دستگاه‌های سامسونگ (که از سامسونگ هاب پشتیبانی می‌کنند)، دسترسی داشته باشید. برای ورود به سامسونگ هاب، از صفحه خانگی به Apps و سپس به Samsung Hub بروید.
تصویر
صفحه What's New
هنگامی که سامسونگ هاب را اجرا کنید، صفحه What's New در برابرتان نمایان می‌شود. در اینجا محتوای ویژه، محتوای تازه اضافه‌شده به هاب و محتوای مربوط به رویدادهای فعلی (مانند روزهای تعطیل و مناسبت‌های ویژه) به نمایش درمی‌آیند. با فشار دادن هریک از کلیدهای مربوط به محتوا می‌توانید به فروشگاه‌های موسیقی ، ویدئو ، کتاب و بازی به‌طور مستقیم دسترسی پیدا کنید. ضمناً چنانچه انگشت‌تان را بر روی صفحه‌نمایش به سمت چپ حرکت دهید، می‌توانید محتواهای ویژه را به‌طور جداگانه مشاهده و مرور کنید.
تصویر
با پیمایش صفحه به سمت پایین، می‌توانید محتواهای ویژه بیشتری را مشاهده کنید. با انتخاب کردن یک محتوا، به صفحه آن در فروشگاه خواهید رفت که در آنجا می‌توانید نمونه‌هایی از آن را ببینید یا گوش کنید و محتوا را با حساب‌کاربری سامسونگ خریداری کنید. با لمس کردن آیکن از صفحه What's New و وارد کردن یک عبارت،‌ می‌توانید محتوایی را در کل هاب جستجو کنید.
فروشگاه موسیقی Samsung Music
تصویر
صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا محتوای ویژه بیشتری را ببینید یا اینکه MUSIC را لمس کنید تا به فروشگاه موسیقی سامسونگ (Samsung Music Store) دسترسی پیدا کنید. با انتخاب کردن آیکن می‌توانید محتوایی را تنها در فروشگاه موسیقی، جستجو کنید. با لمس کردن آیکن هم به صفحه What's New باز خواهید گشت. اولین‌باری که وارد فروشگاه موسیقی سامسونگ شوید، می‌توانید از اشتراک رایگان +Samsung Music به مدت هفت روز استفاده کنید. با +Music شما قادر خواهید بود که تعداد نامحدودی ترک موسیقی را استریم و بر روی دستگاه‌تان دانلود نمایید. برای خریداری اشتراک +Samsung Music:
۱. MUSIC را لمس کنید تا وارد فروشگاه موسیقی سامسونگ شوید.
۲. اکنون Menu و سپس Settings را برگزینید. وارد Subscription شوید و در ادامه Subscription now را انتخاب کنید.
خرید موسیقی
در گوشی‌تان به سراغ آلبوم یا ترکی که قصد خریداری آن را دارید بروید. انگشت‌تان را بر روی ترک یا آلبوم موردنظر نگه‌دارید و Buy را انتخاب کنید.
فروشگاه ویدئوی Samsung Video
تصویر
صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا محتوای ویژه بیشتری را ببینید یا اینکه VIDEO را لمس کنید تا به فروشگاه ویدئوی سامسونگ (Samsung Video Store) دسترسی پیدا کنید. با انتخاب کردن آیکن می‌توانید محتوایی را تنها در فروشگاه ویدئو، جستجو کنید. با لمس کردن آیکن هم به صفحه What's New باز خواهید گشت.
خرید ویدئو
به سراغ برنامه تلویزیونی یا فیلمی که قصد خریداری آن را دارید بروید. چنانچه لازم بود، کیفیت ویدئو را با لمس کردن SD یا HD مشخص کنید. کیفیت انتخاب‌شده با رنگ آبی مشخص می‌شود. گزینه Buy را برای خریداری و Rent را برای اجاره کردن ویدئو فشار دهید.
توجه: تمام محتواهای ویدئویی قابل اجاره کردن نیستند. بهای تعیین‌شده برای اجاره و همین‌طور قیمت خریداری ویدئوها ممکن است با توجه به کیفیت انتخاب‌شده تغییر کنند. ضمناً نمی‌توان تمام محتواهای ویدئویی را با استفاده از امکانات پیشرفته به‌اشتراک‌گذاری صفحه در دستگاه موبایل‌تان، مانند Screen Mirroring، به اشتراک گذاشت.

ادامه مطلب: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”