در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
203

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

Re: التماس دعا از همه دوستان عزیز

توسط MISSILE » شنبه 25 خرداد 1392 22:32

سلام کاپیتان عزیز، انشاءالله هر چه زودتر سلامتی خودتون رو بدست بیارید و ما دوباره شاهد فعالیت های با ارزش شما در سنترال باشیم

تقدیم به شما

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 خرداد 1392 02:34

سلام رامين عزيز
چند روزي مسافرت بودم و با تاخير اين تاپيك رو ديدم؛ حقيقتا انتظار چيزي كه ديدم رو نداشتم. عميقا نگران حال شما و اليته اميدوار به لطف و رحمت خداوند هستم. از صميم قلب براي شما آرزوي بهبودي و سلامتي دارم. از همه‌ي دوستان انجمن هم تقاضا دارم براي سلامتي رامين عزيز و دوست داشتني، كه هميشه در ادب، متانت، صبر و اخلاق از برترينها هستند دعا بفرماييد.  :razz:  :razz:  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1827

تشکر کرده: 215 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 26 خرداد 1392 16:51

با سلام به همه
من هم از صمیم قلبم و تمام وجود برای شما ارزوی بهبودی و سلامت میکنم.انشالله به یاری خداوند هر چه زودتر بهبود پیدا کنید.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
morteza tomcat, Erratic, MISSILE, ASHKAN95, un4given.1991, Java, reza4087, behrad90, MASTER, naghme, ne13, FREE MAN, mahshid-banoo, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

توسط mohammad area51 » يکشنبه 26 خرداد 1392 17:43

CAPTAIN PILOT عزیز سلام

اگه میشه از وضعیت حال خودتون و مراحل درمانتون بگید .تا نگرانی همه برطرف بشه یا اگه نیاز به کمک هست بگید شاید تونستیم کمکی بکنیم.

ان شاء الله همیشه سلامت باشید   :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
reza4087, ASHKAN95, morteza tomcat, Java, naghme, MASTER, Mahdi1944, MISSILE, FREE MAN, mahshid-banoo, behrad90, sinaset, CAPTAIN PILOT, un4given.1991, Erratic

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
179

تشکر کرده: 113 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

توسط jiyar rojhelat » يکشنبه 26 خرداد 1392 18:10

کاپیتان عزیز می خوام اینو بدونی که من همیشه طرفدار  شما بودم و خواهم بود. به خاطر  منش  بزرگ و دید باز و تحلیل ها به جا و ستودنی  تون. امیدوارم که هر چه زودتر  حالتون خوب بشه.
ئاوات
دستم بوي گل مي داد . مرا به جرم چيدن گل محكوم كردند. ولي كسي نيانديشيد شايد گلي  كاشته باشم. چه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jiyar rojhelat تشکر کرده اند:
MISSILE, Java, morteza tomcat, MASTER, naghme, Mahdi1944, behrad90, CAPTAIN PILOT, un4given.1991, Erratic, reza4087, ASHKAN95

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1396 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 26 خرداد 1392 22:21

سلام دوستان عزیزم

خیلی ممنونم از ابراز لطف, همدردی و همیاری همه شما عزیزان. به واسطه انرژی مثبت و دعاهای شما دوستان خوبم, وضعیت حالیم کمی بهتر است و امروز منبع دوم عفونت را که نوعی ویروس است کشف کردیم. انشاالله فردا جواب یک سری آزمایشات تخصصی دیگر حاضر میشود و دکترها میتوانند با اطمینان یک گروه خاص از داروها را آغاز کنند. آنتی بیوتیک و آنتی باکتریال های قبلی به دلیل ناشناخته بودن ریشه دوم بیماری نه تنها کارساز نبودند بله وضعیت کلی را بدتر نمودند و پزشک دستور قطع کامل و مقطعی آنها را داد. امیدوارم زودتر از این عفونت سنگین رها شوم و بتوانم مثل گذشته در خدمت شما عزیزان باشم و این همه لطف و بزرگواری را جبران نمایم.

همچنین از دوستان عزیزی که با ارسال PM مراتب بزرگواری و لطف خود را اعلام نمودند سپاسگذارم و عذرخواهی میکنم بابت عدم توانایی پاسخدهی در زمان حاضر به دلیل ضعف شدید. انشاالله پس از بهبود حتما" پاسخ را ارسال میکنم.

با آرزوی سلامتی و تندرستی

رامین

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 26 خرداد 1392 23:29

چه خبره شلوغش کردین چهار تا باکتری که این همه دعا نداره