در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

Re: عمو روحاني رئيس جمهور جديد ايران شد( مشاركت 72.7 % مردم)

توسط aliamous » شنبه 25 خرداد 1392 23:04

با سلام
والا ما که بخیل نیستیم. اینجانب به آقای قالیباف رای دادم اما خوب ورق برگشت و اونطوری که من و خیلی از طرفداران ایشون فکر میکردیم نشد. حالا هم بدون هیچ جنجالی ریاست جمهوری رو به جناب روحانی تبریک میگیم . انشاالله که مراقب این کرسی چموش ریاست باشن.
انشالله که ایشان درک کنن چنین رای بالایی به خاطر وضعیت اقتصادی به پای ایشان ریخته شده و ایشون هم با تمام توان سعی در حل مشکلات اقتصادی کنند. اما نکاتی هست که لازم میدونم در ابتدای راه به همه گوش زد کنم.
1.از همه میخوام که لطفا آرامش خود رو حفظ کنند (هر دوطرف منظورم بود )
2. از جدل در مورد اتفاقات گذشته پرهیز کنند.
3. چیزی که امروز ملت ما نیاز داره آرامش سیاسی و اقتصادی هست.

امیدوارم همه ما ملت دست در دست هم بدیم تا این حماسه تا چهار سال دیگه ادامه داشته باشه . باید بگم که اقای روحانی خواهش مراقب باشید ، خواهشا شما مثل گذشته عمل نکنید. یک بنده خدایی اومد چسبید به سخت افزار و ملت رو گرسنه نگه داشت. اما امروز میترسم که شما شکم مردم رو سیر کنید اما با جاروجنجال سیاسی ظهر داخل شکم همین ملت بریزید. با تشکر  :razz:
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aliamous تشکر کرده اند:
scientist66, samsun, Present, airplane, anybody, KH.I.A.2500, victory67, big-man, zadhoosh, &mmt, onbekende

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: عمو روحاني رئيس جمهور جديد ايران شد( مشاركت 72.7 % مردم)

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 خرداد 1392 02:50

من هم اين پيروزي بزرگ ملت ايران رو به همه تبريك عرض ميكنم و خوشحالم  :D

خود من از كساني هستم كه ايشان انتخاب اولم نبود. اما از انتخاب ايشان خوشحال و به آينده‌اي بهتر، عاري از تك‌روي، بي‌تدبيري، خود راي بودن، شخص گرايي و ديگر صفات زشت اينچنيني كه افت مسئوليت هست، عميقا اميدوارم

همچنين از برخي اظهارات تند برخي كه از هر فرضتي براي عقده گشايي استفاده ميكنند عميقا متاسفم. رئيس جمهور جديدي با راي مردم ايران انتخاب شده كه وظيفه‌ي همه‌ي ما هست ايشون رو ياري كنيم. پيش داوري و قبل داوري! نكنيم

برخي ايشون رو به حاميان بي‌ابروي فتنه 88 مرتبط كرده‌اند تا عقده‌هاي خودشون رو خالي كنند. در حالي كه خود ايشان يك هفته پيش از اين گروهك بي‌ابرو برائت جستند. اين انتخابات به حق در شان مردم ايران و كانديداهاي اون در اخلاق نمره‌اي نزديك به كامل گرفتند كه با بي‌اخلافي‌ها و توهين‌هاي دوره‌ي قبل قابل قياس نيست و به شخصه به اين بلوغ سياسي كه كانديداها از خود نشون دادند درود ميفرستم. پس اميدوارم شاهد چنين بي اخلاقي‌ها و اظهار نظرهاي غرض ورزانه نباشيم. برخي پست‌هايي كه با چنين محتوايي ارسال شده بود حذف شد. شان ملت ايران بيش از اينها هست ...

برخي ديگر هم هنوز رئيس جمهور جديد شروع به كار نكرده شروع به انتقاد از عملكرد رئيس جمهور جديد (كه دو ماه اينده سكان هدايت كشور رو در دست خواهند گرفت!) كرده بودند كه در نوع خود ركورد جديدي هست! كاش روزي برسه كه ما ياد بگيريم پيش داوري نكنيم، تخريب نكنيم، توهين نكنيم، اخلاق رو ارزان نفروشيم و انسانيت رو فداي خود نكنيم.

مجددا براي رئيس جمهور جديد ايران جناب آقاي حجت الاسلام حسن روحاني ارزوي موفقيت دارم. انشاالله كه تجربه‌ي تلخ دو سال گذشته هرگز تكرار نخواهد شد و شاهدي ايراني آباد و سربلند خواهيم بود

تاپيك قبلا توسط مديران قفل شده و من به تصميم اين عزيزان احترام ميگذارم. صرفا مطالبي رو لازم ديدم كه بيان كنم

ضمنا يكي از كاربران هم سيستم نظر سنجي انجمن رو زير سوال بردند كه با توجه به اينكه كاربران بسيار زيادي در انجمن داريم كه با سيستم نظر سنجي در سيستم انجمن ساز phpbb اشنايي دارند، فكر ميكنم به همون اندازه بي اساس بودن اين ادعا واضح هست كه حتي ارزش جواب هم ندارند. اما براي روشن شدن موضوع، اين نظر سنجي صرفا براي كاربران انجمن بوده و تعداد معيني از كاربران به صورت آزادانه در اون شركت كردند. حتي در ايجاد اون هم هيچ يك از مديران دخالتي نداشتند و توسط كاربر ديگري ايجاد شده. پس اين نظر سنجي صرفا ميزان اقبال كاربراني كه در اون شركت كردند رو نشون ميده و كسي اون رو نظر كل مردم ايران و يا وحي منزل نخوانده كه اين فرد با بي‌شرمي تمام اوج كوته فكري خودشون رو به رخ همگان كشيدند و در چيزي كه مطلفا مديران انجمن ممكنه حتي در اون شركت هم نكرده باشند، به اين شكل اون رو زير سوال برده و به اون تهمت ميزنند. واقعا براي چنين تفكر مريضي آرزوي شفاي عاجل  دارم. ضمنا در سيستم نظر سنجي اين انجمن هر كاربر فقط يك راي داشته و براي راي دادن نياز به عضويت وجود داره ....

در پناه حق، موفق و پيروز باشيد انشاالله  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي