در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

184

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1390 13:27

آرشيو سپاس: 679 مرتبه در 135 پست

پیامهای تبریک امیر امارات و دبير کل سازمان ملل به حسن روحانی

توسط kdf » يکشنبه 26 خرداد 1392 11:59

پيام تبريک حاکم امارات به حسن روحانی
رئيس شيخ‌نشين امارات و ساير مقامات اين کشور طي پيام‌هايي جداگانه انتخاب رئيس‌جمهور جديد کشورمان را به وي تبريک گفته و آرزومند موفقيت و پيشرفت بيشتر ايران شدند.

به گزارش تسنيم به نقل از خليج‌تايمز؛ شيخ خليفه بن زايد آل نهيان، رئيس امارات و امير ابوظبي، با ارسال پيامي انتخاب حسن روحاني را به عنوان رئيس جمهور جديد کشورمان تبريک گفت.

وي در اين پيام گفت: "پيروزي شما در انتخابات رياست‌جمهوري و موفقيت انتخابات را تبريک عرض کرده و براي شما و نيز مردم ايران آرزومند موفقيت و پيشرفت بيشتر هستيم. مشتاق همکاري با شما براي بهبود وضعيت منطقه و همچنين مردم ايران و امارات متحده عربي هستيم. ما علاقه‌مند به برقراري روابط با جمهوري اسلامي ايران بر اساس همکاري هستيم."

دو پيام مشابه نيز از جانب شيخ محمد بن راشد آل مکتوم، نائب رئيس امارات و نخست‌وزير امارات متحده عربي و حاکم دوبي، و ژنرال شيخ محمد بن زايد آل نهيان، شاهزاده ابوظبي و قائم مقام فرمانده نيروهيا مسلح امارات متحده عربي به حسن روحاني ارسال شدند.

اين در حالي است که اميرنشين امارات متحده عربي بارها ادعاهايي واهي درباره مالکيت جزاير ايراني خليج فارس مطرح کرده. اين شيخ‌کوچک حاشيه خليج فارس همچنين اخيرا در يک حرکت ضدايراني ديگر عنوان ليگ اول فوتبال خود را به نام معجول و ساختگي "خليج ع.ر.ب.ي" تغيير داده است.

تبريک دبير کل سازمان ملل به حسن روحانی
دبير کل سازمان ملل انتخاب حسن روحاني بعنوان رييس جمهوري منتخب جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت.

به گزارش ایسنا، بان‌کی مون دبیرکل سازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کرد: دبیر‌کل، یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران که در تاریخ 14 ژوئن برگزار شد را با دقت دنبال کرده است و با رضایت مشارکت بالای گزارش شده (مردم در این انتخابات) را مورد توجه قرار داده است.

وی صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به حسن روحانی به عنوان پیروز این انتخابات تقدیم کرد.

در این بیانیه بان‌کی مون می‌افزاید که قصد دارد همچنان «با مقامات ایران و رییس جمهور منتخب درباره مسائل مهم مورد نظر جامعه بین‌المللی و رفاه ملت ایران در تعامل باشد».

بان‌کی مون افزود که همچنان ایران را «به ایفای نقش سازنده در امور منطقه‌ای و بین‌المللی ترغیب خواهد کرد».
                                                                        
  ما یه مشت سربازیم جون به کف

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kdf تشکر کرده اند:
Present, Ghost Rider

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان