در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
23

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 21 خرداد 1392 23:46

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 17 پست

تبادل رای الکسا-::لطفا شرکت کنید::

توسط farbod9 » يکشنبه 26 خرداد 1392 23:40

سلام دوستان
اگر شما هم سایت یا وبلاگی دارید میدونید که الکسا یکی از بهترین سایت های رتبه دهی است.و حتما میدونید که این سایت یک جای امتیاز دهی به سایت ها رو میده که کسانی که در الکسا یا در فیسبوک عضو هستند میتوانند به سایت مورد نظرشان رای دهند.و این رای ها در محبوبیت سایت تاثیر داره
من قصد دارم در این جا کسانی که به این سایت
www.golden-data.ir
رای دهند من هم به ان ها رای دهم.(پنج ستاره)
حتما شرکت کنید روی سایت خیلی تاثیر داره...

باتشکر از دوستان....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب farbod9 تشکر کرده اند:
Solver, Present

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: تبادل رای الکسا-::لطفا شرکت کنید::

توسط Solver » دوشنبه 27 خرداد 1392 01:30

farbod9,

این رنکیگ کامنت ها در خود الکسا اثرگذار نیست. آخرین بار که من بررسی کردم، الکسا تنها 3 فاکتور دامین (الکسا رنک دامین است، نه وب سایت مثل موجو یا صفحات مثل رنک گوگل) را بررسی می کند برای تعیین رتبه:

Hint : بازدید ها از صفحات اون دامین
OH: ساعت آنلاین بودن کلیه کاربران در صفحات متعلق به اون دامین
OU: تعداد کاربران مراجعه کننده به هر صفحه ای در اون دامین

باقی موارد صرفا، در ارائه گزارش نمایش داده می شوند، اما در رنکیگ اثر داده نمی شوند. به همین دلیل هم هست که هک الکسا با یک اسکریپت ساده و یک ریموت سرور امکان پذیر است.

اما باا بودن این رنکیگ یک نوع اعتبار برای هر وب سایت است، و برخی سایت های مانیتورینگ امار، ضمن بررسی رنک الکسا به بررسی رنک کامنت ها هم می پردازند. بنابراین من فکر می کنم تبادل این رنکیگ حرکت حرفه ای و درستی نباشد، اما پیشنهاد بررسی سایت و دادن نظر و متعاقبا رنک به اون کار مفیدی است:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مبحث و تصویر بالا، یک مثال از نوع دریافت بازخورد کاربران بود که مد نظر بنده است. به هر حال من حتماً سایت شما را مرور و در الکسا در موردش نظر میزارم، خوشحال خواهم شد شما نیز سایت ردهیو و البته سایت جدید کدباکس را تحلیل کنید، خواستید رنک 0 بدهید اصلا

redhue.ir
codebox.ir
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
A3eman, Present, Mahdi1944

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
23

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 21 خرداد 1392 23:46

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 17 پست

توسط farbod9 » دوشنبه 27 خرداد 1392 02:30

ممنون از شما دوست عزیز
عزیز من محبوبیت فقط برای موتورهای جستجو نیست
ما انسانیم و سایتی که میسازیم هم برای انسان هاست.
وقتی یک نفر وارد صفحه ی یک وبسایت در الکسا میشه و میبینه به طور مثال 50 بار 5ستاره شدید.میفهمه که سایته خوبیه و البته روی موتور هاجستجو هم تاثیر داره.
حالا شما که اطلاعاته تون خوبه میشه به من بگید که الکسا این امار رو از کجا درمیاره؟افراد انلاین و.... رو؟

دوستان منتظر تبادل ستاره هاتون هستم.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 27 خرداد 1392 14:46

farbod9,

توضیح دادم براتون، طبق 3 فاکتور است.  

با داشتن تعداد بازدیدکنندگان و ساعت آنلاین بودن کلی اونها، میانگین ساعت آنلاین بودن به دست میاد، و نسبت این میانگین به تعداد بازدید روزانه صفحات (هینت) جایگاه اون سایت را تعیین می کند.

این هم بریده دست نخورده شرح خود الکسا از ساختار رنکیگش که در لینک روبرو قابل مشاهده است: http://www.alexa.com/help/traffic-learn-more

The rank is calculated using a combination of the estimated average daily unique visitors to the site and the estimated number of pageviews on the site over the past 3 months.

اما اگر منظور شما این است که مثلا چطور می تونید یک سایت مثل الکسا داشته باشید که ترافیک سایت های دیگر را درش کنترل کنید، روش های مختلف است، الکسا شیوه بسیار پر هزینه ای را مورد استفاده قرار داده است.

الکسا در سال نخست صرفا به تعقیب ورودی های گوگل می پرداخت و بعد از مدتی به تعقیب ورودی های یاهو هم روی آورد. در نهایت خودش هم یک ربات ساخت. و الان از هر 3 اینها دارد استفاده می کند.

در کنار آن الکسا تولبارش را معرفی کرد، که به کمک اون بتواند آمارهای متفاوت تری از بازدید کنندگان بدهد و البته سایت های بالای 100K نیز ترافیکشان بهتر ایندکس شود. به همین دلیل است اگر شما رو مرورگر خودتان این تولبار را نصب کنید و 24 ساعت در سایت خودتان آنلاین باشید، شاهد جهش چشمگیر در رتبه سایت خود خواهید بود، اما اگر سایت شما رتبه ای زیر 100K داشته باشد، ان مسئله برقرار نیست.

در حقیقت مخاطبان الکسا بیشتر وب مستر ها و دامینرها هستند تا کاربران عادی. هر چند الکسا تلاش دارد کاربران عادی را هم به سمت خود بکشاند، اما نوع گزارشات ارائه شده اون بسیار ضعیف و غیر قابل اتکا هستند.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
farbod9, Mahdi1944