در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

فیلم/سخنرانی نماینده خرمشهر در مجلس(بخاطر خرمشهر نگاه کنید)

توسط A3eman » دوشنبه 27 خرداد 1392 11:56

سلام دوستان اینم از سخنرانی آتشین و محکم نماینده خرمشهر در مجلس درباره ی وضعیت بد زندگی و معیشت مردم و عدم رسیدگی و پیگیری توسط مسئولان بلند پایه((لطفا بخاطر خرمشهر هم که شده نگاه کنید))

حجم:     13.0 MB

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Qaher1406, pasha85, Mehrab373, mahdi2elve, Present

Major I

Major I

no avatar
167

تشکر کرده: 129 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 مرداد 1389 15:21

آرشيو سپاس: 843 مرتبه در 155 پست

Re: فیلم/سخنرانی نماینده خرمشهر در مجلس(بخاطر خرمشهر نگاه کن

توسط Mehrab373 » دوشنبه 27 خرداد 1392 15:38

سلام بر آسمان عزیز

چند روز پیش دقیقاً سر موضوع محرومیت خوزستان با چند تن از دوستان صحبت داشتم ، دیدم فردی اومدن وسط بحث و شروع کردن به بیان این مطلب که خوزستان دیگه چی میخواد ، همه چیز داره ، اشاره میکردن به پالایشگاه و پتروشیمی و اینکه همه جوون های خوزستان در این صنایع مشغول به کارند و ما هم جواب میدادیم و کو گوش شنوا .
سرتون رو درد نیارم
در آخر بهشون گفتم که اگر خیلی خوزستان از لحاظ امکانات زندگی جای مرفحیه ، تشریف بیارین اونجا زندگی کنید و بعد با تهران مقایسه کنید ، ایشون کارمند شرکت گاز بودن و ماموریت زیاد داشتن به منطقه بیدبلند1و2 و جالبه با این همه رفت وآمد اینطور حرف میزدن و با چه کنایه ها و مسخره هایی نسبت به مردم خوزستان
به طوری که می گفتن به این خوزستانی ها هرچی بدین میگن بازم کمه
دلم خیلی سوخت از این حرفشون و بعد هم فهمیدم که ایشون جانباز هفتاد درصد هم هستن و این قضیه داغ بنده رو بیشتر کرد
خدایی از اون روز به بعد واقعاً دل شکسته شدم که چطور عده ای به خودشون اجازه میدن  نسبت به بقیه هموطن های خودشون نگاه بالادستی داشته باشند .
به امید از بین رفتن نگاه طبقاتی در ایران
برای همه آرزوی موفقیت دارم
یا علی
دوستی خود را به دوست ظاهر کن تا رشته محبت محکمتر شود.

پیامبر اکرم(ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehrab373 تشکر کرده اند:
un4given.1991, speedspeed, onbekende, mahdi2elve, napoleon benapart, Qaher1406, A3eman

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » دوشنبه 27 خرداد 1392 16:24

زیاد خوشحال نباش ، سیاست پدر و مادر ندارد
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

توسط A3eman » دوشنبه 27 خرداد 1392 20:35

Mehrab373 نوشته است:سلام بر آسمان عزیز

چند روز پیش دقیقاً سر موضوع محرومیت خوزستان با چند تن از دوستان صحبت داشتم ، دیدم فردی اومدن وسط بحث و شروع کردن به بیان این مطلب که خوزستان دیگه چی میخواد ، همه چیز داره ، اشاره میکردن به پالایشگاه و پتروشیمی و اینکه همه جوون های خوزستان در این صنایع مشغول به کارند و ما هم جواب میدادیم و کو گوش شنوا .
سرتون رو درد نیارم
در آخر بهشون گفتم که اگر خیلی خوزستان از لحاظ امکانات زندگی جای مرفحیه ، تشریف بیارین اونجا زندگی کنید و بعد با تهران مقایسه کنید ، ایشون کارمند شرکت گاز بودن و ماموریت زیاد داشتن به منطقه بیدبلند1و2 و جالبه با این همه رفت وآمد اینطور حرف میزدن و با چه کنایه ها و مسخره هایی نسبت به مردم خوزستان
به طوری که می گفتن به این خوزستانی ها هرچی بدین میگن بازم کمه
دلم خیلی سوخت از این حرفشون و بعد هم فهمیدم که ایشون جانباز هفتاد درصد هم هستن و این قضیه داغ بنده رو بیشتر کرد
خدایی از اون روز به بعد واقعاً دل شکسته شدم که چطور عده ای به خودشون اجازه میدن  نسبت به بقیه هموطن های خودشون نگاه بالادستی داشته باشند .
به امید از بین رفتن نگاه طبقاتی در ایران
برای همه آرزوی موفقیت دارم
یا علی

جناب محراب373
چرا را دور میرید وقتی همین استاندار خوزستان داره حرفای همین نماینده رو تکذیب میکنه و حاضرند که زجر کشیدن ها و بدبختی های دیگران رو به خاطر یه سری منافع شخصی خودشون فدا کنن آیا با این وجود امکان بهبود وضع مردم امکان پذیر هست یا نه؟!؟!؟!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
جناب پرسنت
همین هم که برای اولین بار یه نفر پیدا شده صدای مردم رو به گوش مسئولین برسونه خودش نعمتیه....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Present, Mehrab373

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » دوشنبه 27 خرداد 1392 22:16

A3eman,  اینکه حق مردم جنوب خیلی ضایع می شود هیچ شکی نیست . نمونه اش به زلزله کاکی اشاره می کنم ، به این زلزله زده ها فقط 15 میلیون وام کم سود دادن برای ساخت مسکن و 5 میلیون وام برای معیشت
به نظر شما با 15 میلیون تومان چند کامیون آجر می شود خرید ؟
با بنده خدا تو کاکی مصاحبه می کرد می گفت از خدمات راضی هستید داشت دعای مسئولین می کرد . می گفت خیلی به داد ما رسیدن و ...
ببینم با 20 میلیون یک دیوار خانه ات را می توانی از نو بسازی ؟
تا زمانی که مردم جنوب و حاشیه خلیج فارس دید قناعت به زندگی دارند حقشون توسط دیگران خورده می شود .
80 درصد اقتصاد مملکت از زیر پاهای شما مردم جنوب دارد می چرخد آن وقت خودتان ...............
بیدار شید تا کی بی زبان بازی و قناعت و سادگی .
حضرت علی می گوید : حق گرفتنی است نه دادنی.
دنبال کسی نباشید که از شهر دیگر پا شود و برای دفاع شما به پا خیزد . شما باید به داد خودتان برسید ، از همین الان باید به فکر باشید و تا در سن نوجوانی و جوانی هستید سعی کنید که بتوانید از حقوق خود محکم دفاع کنید .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
napoleon benapart, A3eman, Mehrab373