سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

Re: اینجا سایت اموزش اشپزی است؟

توسط mahdi2elve » سه شنبه 28 خرداد 1392 12:51

درسته اینجا انجمن ارتشی نیست که همش بخایم در مورد مسئله سیاسی صحبت کنیم .
ولی خب اکثر بازدید کننده ها و کسانی که عضو سنترال هستن اخبار مربوط به مسائل سیاسی و نظامی رو پیگیری میکنن.
مثلا اگه شما بخاین اخبار مهم رو مطالعه کنین 3 دقیقه باس منتظر شین تا خبرهای نودلی تموم بشه !!!!!!!!  :D
چون چنین بخشی تو انجمن هست خب حق دارن که آموزش نودل و آشپزی رو بزارن ولی خب طرفدار نداره آموزش آشپزی !!!!!
همه نودل دوس دارن ولی هیچ کس به آموزشش علاقه نداره!!!
بهتره این شخص بره تو انجمن های آشپزی و خانه داری. تا سنترال!
پیشنهاد میکنم این بخش رو حذف کنن مدیران محترم .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
apple2009, Ghost Rider

Major II

Major II

نماد کاربر
339

تشکر کرده: 370 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » سه شنبه 28 خرداد 1392 21:26

این جا محیطش بیشتر مردونس و مردا زیاد به آشپزی علاقه ندارن، فقط به خوردن می اندیشیم :(
همون طور که دوستان گفتن بهتره که همه پست های آشپزی جمع شن تو یه تاپیک :razz:
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
دموکراسی

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1221

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 آذر 1386 15:18

آرشيو سپاس: 6974 مرتبه در 813 پست

توسط abdolmahdi » چهارشنبه 29 خرداد 1392 07:28

samsun نوشته است:
abbas.m.k نوشته است:با سلام
من از یه چیز تعجب میکنم این همه تایپیک جنگیو اسلحه و اینا میزارن کسی چیزی نمیگه اما با چندتا تایپیک آشپزی مخالفت میشه!!!!!! خب هر کسی به یه چیز علاقه داره.آشپزی که هرروز با زندگیه ما ارتباط داره.به نظر من مفید تر از خیلی از بحث های انجمن هست :razz:

سلام.
هیچ فکر نمی کنم کسی مخالف تاپیک آشپزی باشه ولی قرار نیست هر با تعداد زیادی از تاپیک های فعال انجمن فدای نودل و مخلفات بشه. من هم در پخ به دوستمون یادآوری کردم که آموزش آشپزی با نودل رو در یک تاپیک اختصاصی دنبال کنند تا تاپیک های فعال به فراموشی سپرده نشه ولی ظاهرا این دوستمون تازه کارن و هنوز با حال و هوای انجمن آشنایی کامل ندارند. بهتره مدیران یه سروسامونی به تاپیک های ارسالی ایشون بدن.

سلام عليكم

من هم اصلا مخالفتي با پست هاي آشپزي يا هر پست ديگري ندارم . به هر حال آنها هم هواداران خودشان را دارند. اما ارسال چندين پست ( آنهم مشابه ) به صورت همزمان ظلم به ديگر دوستاني است كه قبلا پست ارسال كرده اند و ناگهان پستي را كه احيانا چندين روز يا چندين ساعت براي تدوين يا ترجمه آن زحمت كشيده اند در يك لحظه توسط برخي كاربران محترم سنترال از صفحه اصلي حذف مي شود و اين اصلا خوشايند نيست و باعث دلسردي مي شود . البته نمونه اين كار را قبلا هم داشته ايم و برخي دوستان نسبت به ارسال همزمان چندين پست مطالب مربوط به يك وسيله يا ارسال تصاوير از تجهيزات مختلف كه مي شد آنها را در يك پست و در چند مرحله ارسال نمود ، صفحه اول را قرق مي كردند. قبلا هم در اين مورد با آقا مهدي صحبت كرده بودم . خواهشمندم دوستان حقوق ديگران را رعايت كنند. با تشكر
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abdolmahdi تشکر کرده اند:
m-249, onbekende, shola, mahdi2elve, FARSHAD.ADL, Ghost Rider, AGeNiS1, mohammad area51, apple2009, anga2009, nima-rad, samsun, ASHKAN95, SORENA

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

توسط abbas.m.k » چهارشنبه 29 خرداد 1392 08:47

با سلام :razz:  :razz:  :razz:
من واقعا از بعضی از صحبت های دوستان خیلی تعجب میکنم و تاسف میخورم.بعضی دوستان جوری صحبت میکنن انگار تایپیک های خودشون نتیجه سال ها تلاش و تحقیق هست!!! چرا همیشه دوس دارین دیگران هم مثل شما فکر کنند.یه بنده خدایی اومده و چندتا پست آشپزی گزاشته چه حرفایی میزنید در صورتی که در همین یک ماه اخیر یکی از دوستان نایپیک های متعددی درباره یک نوع گوشی پشت سر هم گذاشتن که البته به نظر من اشکالی نداره.بعضی از دوستان از خوانده نشدن تایپیکشون میگن که در صفحه اول دیده نمیشه.خب هرکسی به هر بحثی علاقه داره به همون بخش میره و مطالب جدید رو میخونه و نیازی به صفحه اول بودن نیس
بیایید کمی منطقی فکر کنید این تایپیک جامع هست و اختصاص به موضوع خاصی نیست
اون دوستمون گ گفت همه میان اینجا و دنبال سیاسی و نظامی هستن لطفا یه سر به مباحث سیاسی بزن 98% اونا قفل شدن و پر از تهمت و دروغ هست به اشخاص یا کاربران مختلف.
با تشکر :razz:  :razz:  :razz:
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abbas.m.k تشکر کرده اند:
onbekende

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

توسط mahdi2elve » چهارشنبه 29 خرداد 1392 10:15

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان محترم.
اغلب تیتر ها مربوط به مسائل نظامی هستن. قفل هم نیستن.
حالا شاید سیاسی ها قفل باشن ولی نظامی ها نیستن.
منم زیاد از تایپیک های جور واجور glx راضی نیستم چون اونم خودش دست کمی از نودل نداره ولی خب این مباحث هر چی باشن طرفدارهای بیشتری تا آموزش نودل دارن.
این حرفتون که گفتین
""بعضی دوستان جوری صحبت میکنن انگار تایپیک های خودشون نتیجه سال ها تلاش و تحقیق هست!!""" احساس میکنم یه توهین باشه!!!منظور بچه ها این بود که هر کس در هر تایپیکی هر چیزی میزاره حتی همون نودل دلش میخاد سرتیتر اول سایت اونو ببینه .خیلیا از جمله خودم هر روز نمیتونن کل تایپیکا رو برای موضوع جدید بررسی کنن.بهتر بود تموم نودل ها تو یک بخش جمع میشدن.

بنظرم رای  اکثریت شرط باشه ولی  از جناب mahdi1944  میخام که یه سروسامونی به تایپیک آموزش نودل بدن.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
samsun, Ghost Rider, ne13

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » شنبه 8 تیر 1392 11:57

abdolmahdi نوشته است:
samsun نوشته است:
abbas.m.k نوشته است:با سلام
من از یه چیز تعجب میکنم این همه تایپیک جنگیو اسلحه و اینا میزارن کسی چیزی نمیگه اما با چندتا تایپیک آشپزی مخالفت میشه!!!!!! خب هر کسی به یه چیز علاقه داره.آشپزی که هرروز با زندگیه ما ارتباط داره.به نظر من مفید تر از خیلی از بحث های انجمن هست :razz:

سلام.
هیچ فکر نمی کنم کسی مخالف تاپیک آشپزی باشه ولی قرار نیست هر با تعداد زیادی از تاپیک های فعال انجمن فدای نودل و مخلفات بشه. من هم در پخ به دوستمون یادآوری کردم که آموزش آشپزی با نودل رو در یک تاپیک اختصاصی دنبال کنند تا تاپیک های فعال به فراموشی سپرده نشه ولی ظاهرا این دوستمون تازه کارن و هنوز با حال و هوای انجمن آشنایی کامل ندارند. بهتره مدیران یه سروسامونی به تاپیک های ارسالی ایشون بدن.

سلام عليكم

من هم اصلا مخالفتي با پست هاي آشپزي يا هر پست ديگري ندارم . به هر حال آنها هم هواداران خودشان را دارند. اما ارسال چندين پست ( آنهم مشابه ) به صورت همزمان ظلم به ديگر دوستاني است كه قبلا پست ارسال كرده اند و ناگهان پستي را كه احيانا چندين روز يا چندين ساعت براي تدوين يا ترجمه آن زحمت كشيده اند در يك لحظه توسط برخي كاربران محترم سنترال از صفحه اصلي حذف مي شود و اين اصلا خوشايند نيست و باعث دلسردي مي شود . البته نمونه اين كار را قبلا هم داشته ايم و برخي دوستان نسبت به ارسال همزمان چندين پست مطالب مربوط به يك وسيله يا ارسال تصاوير از تجهيزات مختلف كه مي شد آنها را در يك پست و در چند مرحله ارسال نمود ، صفحه اول را قرق مي كردند. قبلا هم در اين مورد با آقا مهدي صحبت كرده بودم . خواهشمندم دوستان حقوق ديگران را رعايت كنند. با تشكر

دوباره شاهد ارسال رگباری هستیم ولی این بار نودل نیست ولی نودل با چاشنی نظامی هستش

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
onbekende, anga2009

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 8 تیر 1392 13:01

mahdi2elve,  
اينكه اينجا انجمن مربوط به چيز يا چيزهايي هست صرفا ديد و يا توهم شما هست، اين انجمن تمام بخشهاي اون به يك اندازه اهميت و اجازه‌ي فعاليت دارند. البته در مورد ارسال رگباري پست حق با دوستان هست و چنين مباحثي ميشه در يك تاپيك ارسال بشه و اين موضوع براي كاربري كه تازه وارد هستند بايد توضيح داده ميشد كه با توجه به مسافرت من و عدم حضور مدير فعال براي بخش آشپزي به تاخير افتاده...

اما لازمه روشن كنم هيچ فردي حق نداره اين انجمن رو مربوط يا محدود به موضوع يا گروه يا حتي تفكر خاصي بدونه، بلكه به صراحت اعلام ميكنم اين انجمن مربوط به تمام بخشهايي كه در اون وجود داره هست. مربوط به همه‌ي افراد با همه‌ي تفكرات و البته در چارچوب قوانين سراسري اون هست. پس حتي اعتراض به وجود بخش خاص به هيچ وجه پذيرفته نيست. برخي مواقع در بخشهايي مانند موضوع مورد بحث، در زمانهاي ديگه‌اي بخشهاي خبري و ... شاهد ارسالهايي رگباري بوديم كه بايد كنترل ميشده. اما دليل بر بيهوده بودن اين بخشها نيست

در مورد بحث سياسي هم كه واضح‌ترين بخش پست شما براي اثبات بي اطلاعي شما از قوانين انجمن هست، چون بحث سياسي اساسا در اين انجمن مجاز نيست، بلكه صرفا با ارسال اخبار سياسي معتبر برخوردي صورت نميگيره، نه چيزي فراي اين! حتي بحث سياسي مطلقا در اين انجمن مجاز نيست. پس پيشنهاد ميكنم اول قوانين انجمني كه به اون برچسب ميزنيد رو مطالعه بفرماييد و بعد اگر ديديد برچسب روي اون ميچسبه، حتما اون رو به من اعلام بفرماييد تا خودم اين برچسب رو بزنم. چرا كه در اين صورت هم مسئول سياست گذاري در چنين حوزه‌هايي تيم مديريتي انجمن هست.

تاپيك‌هاي قابل ادغام بخش اشپزي ادغام و موضوع به كاربر مربوطه اعلام شد

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, RAHVAR, Erratic, mohammad area51, shola, ne13, nima-rad, FARSHAD.ADL, Ghost Rider, abbas.m.k, CAPTAIN PILOT, nunu_khm, behrad90, MISSILE, Mehrab373, Solver, anga2009, AGeNiS1, onbekende, sand_fighter

قبلي