در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 اسفند 1393 00:33

شیراز

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: تصاویر جدید و خفن تیپ 65 نوهد

توسط تک تکاور تنها » جمعه 15 اسفند 1393 00:55

عقاب های آسمان نوشته است:نبود انضباط ، تجهيزات به روز ، تجهيزات و اسلحه هاي قديمي مربوط به دهه ١٩٧٠  ، نبود روحيه به علت مشكلات شديد مالي اكثر ارتشيان .......
اموزش هاي قديمي ، عدم شركت در مانورهاي جهاني و بين و المللي ........
خدا به داد برسه
(تجهيزات به روز ، تجهيزات و اسلحه هاي قديمي مربوط به دهه ١٩٧٠) : در این مورد اصلا با شما موافق نیستم من جز پرسنل همین تیپ هستم و بنا به دلایل محرمانه ای نمی شه همه چیز رو برای عموم فاش کرد فقط همین قد بگم بچه ها کارشون حرف نداره ... لطفا بدون تحقیق حرف نزنید و کمی تحقیق کنید و بعد نظر بدید
(نبود روحيه ) : این حرف واقعا درست نیست چون واقعا بچه های این تیپ روحیه افندی دارن من اینو دیدم که میگم
(مشكلات شديد مالي اكثر ارتشيان) : ولی این حرفتون درسته  واقعا حقوق و مزایا در مقابل کارایی که انجام میدیم برابری نمیکنه .... چون بچه ها واقعا جونشونو برای کشور کف دستشون گذاشتن....

چه اسلحه های نو و جدیدی همه تازه از لای کاغذ در اومده و کاملا با نیروهای مخصوص بقیه کشورها برابری میکنه . اوه اوه الان باز میان مینویسن چی میگی نیروهای ما با نیروی ......  بر عربهای سوسما خور و  سربازان ترسوی کشور ..........  غلبه میکنند و ..........
اگر تحقیق کنین متوجه میشید که این تیپ جز ده نیروی ویژه برتر دنیا هستش و تو دنیا به عنوان نیروی مخصوص ایران معروفن و حرفی برای گفتن دارن

سلام
ای کاش یکم عکاسش چنتا عکس نظامی می دید
تا فیگور ها رو بدونه چیه؟
ایا رهایی گروگان اینجوریه؟ ک هممون به یه طرف نگاه کنیم و یا بدونه بستن چشم هدف بگیریم یا ...
ما که اینجوری یاد نگرفتیم
ولی در کل خسته نباشن( کارشون سخته)
موفق باشن و سلامت
در مورد عکاسی چون سر رشته ای ندارم صحبت نمی کنم ......
(ایا رهایی گروگان اینجوریه؟ ک هممون به یه طرف نگاه کنیم و یا بدونه بستن چشم هدف بگیریم یا ...) : اگه منظورتون عکس آخره من حرفی  ندارم احتمالا از ایده های عکاس بوده
بعدشم میشه بفرمایید شما کجا آموزش دیدید چون منشا این آموزش از این تیپ سرچشمه میگیره که اساتید اون قبل از انقلاب در کشور های خارجی اموزش دیدن مثه امریکا فرانسه و....که بعدا این آموزش ها سینه به سینه و بطور کامل انتقال داده شده ...این یکی از اموزش های ویژه که فقط مال همین تیپه و جای دیگه اموزش داده نمیشه و فقط فکر میکنم یک یگان از سپاه اونم تحت اموزش بچه های خودمون باشه.... کسانی که میبینی از اساتید برجسته تیپ هستن و واقعا به کارشون ایمان دارم .... شما که اموزش دیدید تو اموزش بهتون نگفتن که در مشق عملیات سریع باید هر دو چشم باز باشه تا شعاع دید بیشتر باشه تا سریع بتونین هدف های دیگه رو ببینین؟

بازم میگم لطفا بدون آگاهی و تحقیق نظر ندین

به این جا یه سری بزنید بد نیست
http://www.aparat.com/v/ENj4G
http://www.aparat.com/v/QrqwT

با عرض سلام وخسته ناشید به کارکنان مهترم تیپ65 هوابرد . سوالاتی داشتم و ان این است که برای ورود به تیپ 65 هوابرد بایید از طریق دانشکده افسری امام خمینی وارد شد
دوم=در دانشکده ی افسری میشود خودت انتخاب کنی که به چه بخشی بروی یا خودشون میگن باید چی بری(مثلا بخوای  کمیسر دریایی بشی اونا بگن نه تو بایید
دفنگدار دریایی بشی)
سوم=چشم بایید چند دهم باشد تا بشود وارد شد و اگر کمتر باشد میشود عمل چشم انجام داد
چهارم=منضورتا از حقوق کم چه مقدار است
ممنون که به نوشته های من توجه کردید میشود لطفا شماریتان را به شماره ی من اس ام اس کنید چون من سوالات دیگری نیز از شما(عقاب های آسمان)دارم.شماره ی من 09398530842

قبلي