در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 تیر 1392 12:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

یه سوال درباره عفونت معده

توسط aminakbari6005777777 » سه شنبه 11 تیر 1392 12:57

سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0  رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
لطفا مرا راهنمایی کنید باوجود اینکه درتست عفونت معده مشاهده شده باید دارو ها را خورد ایا این بیماری به دیگر اعضای خانواده منتقل میشود راه پیشگیری ان چه طوری است
ممنونم

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

Re: یه سوال درباره عفونت معده

توسط R.A.F » سه شنبه 11 تیر 1392 15:43

aminakbari6005777777 نوشته است:سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0  رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
لطفا مرا راهنمایی کنید باوجود اینکه درتست عفونت معده مشاهده شده باید دارو ها را خورد ایا این بیماری به دیگر اعضای خانواده منتقل میشود راه پیشگیری ان چه طوری است
ممنونم

چه آزمایشی دادین؟

خون
تنفس یا بیوپسی؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
291

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 مهر 1389 12:35

آرشيو سپاس: 882 مرتبه در 234 پست

Re: یه سوال درباره عفونت معده

توسط saeid 7 » سه شنبه 11 تیر 1392 20:04

aminakbari6005777777 نوشته است:سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0  رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
ممنونم

تقریبا تمام ایرانی ها به باکتری هلیکو باکتر دچار هستند و معمولا هم درمان نمیخواد.
درمان فقط برای کسانی که به ناراحتی های معدوی دچار هستند و به درمانهای ضد اسید هم جواب نمیدهند.
شما نیازی به درمان ندارید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeid 7 تشکر کرده اند:
aminakbari6005777777, behrad90