یه سوال درباره عفونت معده

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

یه سوال درباره عفونت معده

پست توسط aminakbari6005777777 » سه شنبه 11 تیر 1392, 1:57 pm

سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0 رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
لطفا مرا راهنمایی کنید باوجود اینکه درتست عفونت معده مشاهده شده باید دارو ها را خورد ایا این بیماری به دیگر اعضای خانواده منتقل میشود راه پیشگیری ان چه طوری است
ممنونم

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3154 بار

Re: یه سوال درباره عفونت معده

پست توسط R.A.F » سه شنبه 11 تیر 1392, 4:43 pm

aminakbari6005777777 نوشته شده:سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0 رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
لطفا مرا راهنمایی کنید باوجود اینکه درتست عفونت معده مشاهده شده باید دارو ها را خورد ایا این بیماری به دیگر اعضای خانواده منتقل میشود راه پیشگیری ان چه طوری است
ممنونم

چه آزمایشی دادین؟

خون
تنفس یا بیوپسی؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 452 بار
سپاس‌های دریافتی: 762 بار

Re: یه سوال درباره عفونت معده

پست توسط saeid 7 » سه شنبه 11 تیر 1392, 9:04 pm

aminakbari6005777777 نوشته شده:سلام من در ازمایشی که انجام دادم عفونت معده داشتم ولی علائم سوزش معده نفخ شکم و... ندارم فقط گاهی اوقات بوی بد دهان دارم ایا این برای عفونت معده کافیست با اینکه در تست قبلی عفونت معده به صفر:0 رسیده ولی مجدد مبتلا به عفونت معده شدم درحالی که هیچ دردی ندارم ایا این در زمان دارو خوردن برطرف میشود راه دمانی که به طور کلی برطرف شود ندارد من فردی هستم به طور کامل بهداشت را رعایت میکنم
ممنونم

تقریبا تمام ایرانی ها به باکتری هلیکو باکتر دچار هستند و معمولا هم درمان نمیخواد.
درمان فقط برای کسانی که به ناراحتی های معدوی دچار هستند و به درمانهای ضد اسید هم جواب نمیدهند.
شما نیازی به درمان نداریدتصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”