"هاورينگ" پرنده آبی خاکی (+عکس)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

"هاورينگ" پرنده آبی خاکی (+عکس)

پست توسط hani1459 » سه شنبه 11 تیر 1392, 5:43 pm

روياي "رودي هيمن" مهندس مکانيک اهل کشور نيوزيلند، بعد از صرف 11 سال اوقات فراغتش و صرف هزاران دلار، سرانجام به واقعيت پيوست و دنيايي را شگفت زده نمود.

به گزارش نشريه الكترونيك توسعه ترابر ايرانيان به نقل از وب سايت "زيمگ" ، اين نمونه ي جديد از هاورکرافت، مي تواند تا يک و نيم متر بالاي سطح آب و با سرعت 98 کيلومتر در ساعت و با ايجاد فضايي با فشار بالا مابين بالها و سطح آب ، به پرواز درآيد.

"رودي هيمن"در آخرين مصاحبه ي خود با اين وب سايت خبري گفته است که مردم منطقه ، ساکنين محلي و ماشين ها ساعت ها براي آزمايش پرواز "هاورينگ" در شهر نلسون (در شمالي ترين منطقه ي نيوزيلند) به تماشا نشستند.

هاورکرافت، اختراع تازه اي براي "هيمن” نيست زيرا تعداد زيادي از آنها را ساخته و فروخته است، اما "هاورينگ" از جاه طلبانه ترين پروژه هاي او مي باشد، آنقدر با ارزش و مهم که تست اوليه ي پرواز آن با سقوط بدي مواجه شد اما مانع او از ادامه کار و کامل کردن پروژه نشد.

قدرت حرکت "هاورينگ" توسط موتور ماشين "سوبارو" و بدنه ي آن کلا با فايبر گلاس ساخته شده است. بنا بر گزارش اين منبع خبري، "هيمن" در حال حاضر قصد فروش اين هاورينگ را ندارد ولي با آموختن هزاران نکته در ساخت اين ماشين، قصد دارد تا ساخت يک دستگاه ديگر را بزودي آغاز کند.

 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
.asriran.com
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”