در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
16

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 تیر 1392 20:28

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 9 پست

سلام درخواست رام کاستوم

توسط y.fadavi » چهارشنبه 12 تیر 1392 16:38

سلاو و درود به تمامی بچه های انجمن

من میخوام بدونم چطور میشه  رام cyanogenmod روی گجت جی ال ایکس جی 3 بریزم
تا جایی که مطالعه کردم چیپ این گوشی مدیا تک 6577 میباشد و رم cyanogenmod برای مدیاتک 6577 هست
فقط به دلیل انکه مدت ها است این کا رو انجام ندادم گفتم مشورت کنم که میشه همچین کاری کرد یا نه
اگه اساتید بزرگ میتونن یه سرچی انجام بدن جوابشو اعلام کنن

این سات رام های
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

از تمامی زحمات شما سپاس گذارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سلام درخواست رام کاستوم

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 12 تیر 1392 18:55

y.fadavi,  
قطعا امكان پذير هست. اگر سورسي براي اين چيپ وجود داره، كار بسيار ساده‌تر خواهد بود.
سورس مربوط به چه گوشي‌اي هست و كجا منتشر شده و خود سورس بر پايه‌ي كدام نسخه‌ از CM‌ هست؟ اگر 10 يا 10.1 باشه بسيار عالي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
behrad90, MASTER, Erratic, CAPTAIN PILOT, Shahbaz

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 تیر 1392 23:47

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 7 پست

توسط ghiasoddin » سه شنبه 25 تیر 1392 20:49

آقامهدی احیانا شما فریمویر آپدیت‌شده‌ی رسمی میرا رو که خود شرکت داده ندارین اینجا بذارین؟ شرمنده نمی‌دونستم کجا مطرح کنم!

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 تیر 1392 20:28

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 9 پست

توسط y.fadavi » پنج شنبه 27 تیر 1392 21:53

Mahdi1944 نوشته است:y.fadavi,  
قطعا امكان پذير هست. اگر سورسي براي اين چيپ وجود داره، كار بسيار ساده‌تر خواهد بود.
سورس مربوط به چه گوشي‌اي هست و كجا منتشر شده و خود سورس بر پايه‌ي كدام نسخه‌ از CM‌ هست؟ اگر 10 يا 10.1 باشه بسيار عالي هست

درود برشما
من چند وقنته دارم میگردم ببینم که گوشی جی ال ایکس جی 3 کپی رایت چه گوشی هست
امروز به این گجت خیلی اتفاقی بر خورم
Hero H9500+
مشخصات گجت
I have also found a "Hero H9500+" which is essentially a Zopo ZP900 but with only 512MB RAM and a 5.0MP camera (8.0MP would be better but ahh well).
اینم لینک منب از سایت ایکس دی ای
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حلا بحث اصلی
برای این گجت سیانوژن مد 10 با بیس اندروید 4.2 هستن

CyanogenMod 10.1 (JB 4.2) / AOKP 4.2 / PA 3+ compatibility zip for Hero

If you appreciate my work and would like to support me with a small donation you can click on  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  button.
If every happy user of this rom would just donate a couple per month I could invest more time in all these Android projects, it'd cost you just like one coffee per month.

UBIFS compatibility zips

* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  (based on 1115 firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  (based on 1219 firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  for CM10.1/AOKP (based on 0128 firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  for PA (based on 0128 firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

EXT4 (multiuser) compatibility zips

* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  for CM10.1/AOKP (based on 0506 "feiyu" firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
* Hero  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  for PA (based on 0506 "feiyu" firmware) -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Remember that the comp zip you're using must match the stock firmware you have flashed otherwise it won't work.
اینم لینک اصلی از سیت  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

راسی چیپ این گجت ام تی ک 6577
به نظزرتون میشه ؟
اگه زحمتی نیست یه بررسی کنید
بخدا من با رام های سیانوژن خیلی کار کردم از رام اصلی بهترن هم سرعت و هم آپ دیت
از تمام بچه های فعال سایت سپاس گزارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب y.fadavi تشکر کرده اند:
Mahdi1944, siam+ak