در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

352

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 14:46

آرشيو سپاس: 719 مرتبه در 256 پست

تسلط اندروید و سامسونگ در بازار اروپا، اپل درحال از دست دادن

توسط a_gadget » پنج شنبه 13 تیر 1392 12:37

سیستم عامل اندروید در حال پیشرفتی سریع در اروپا غربی است، درحالیکه  iOS اپل در حال از دست دادن سهم خود در بازار این قاره است، این درحالیست که سایر پلتفرم ها هم هنوز با این سیستم عامل قدرتمند فاصله دارند. این اطلاعاتی است که IDC در آخرین گزارش خود از وضعیت بازار منتشر نموده است.

اندروید در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳، سهمی ۶۹ درصدی از بازار اسمارت فون ها را در اختیار دارد. سهم آنها نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. آنها در سال گذشته و در همین دوره سهمی ۵۵ درصدی از بازار را در اختیار داشته اند. سهم آیفون اپل نیز به ۲۰ درصد از بازار رسیده در حالیکه سال گذشته سهم آنها ۲۵ درصد بوده است. ویندوز فون رتبه سوم را در اختیار دارد. آنها سهم خود را از ۴ درصد در سال ۲۰۱۲ به ۶ درصد در این دوره رسانده اند.


در بخش کمپانی های تولید کننده، طبق معمول سامسونگ با فروش ۱۹.۹ میلیون اسمارت فون و گوشی معمولی در این دوره پیشتاز است. این مقدار یعنی سهمی ۴۶ درصدی از بازار که رقمی خیره کننده می باشد. آیفون با سهمی ۱۴ درصدی و ۶.۲ میلیون دستگاه در رتبه دوم و نوکیا با فروش ۶.۱ میلیون اسمارت فون و گوشی در رتبه سوم قرار دارد. البته در بخش اسمارت فون ها نیز سامسونگ و اپل همچنان پیشتاز می باشند.
منبع : http://pcwar.com/android-surges-in-euro ... share.html

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب a_gadget تشکر کرده اند:
Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان