تسلط اندروید و سامسونگ در بازار اروپا، اپل درحال از دست دادن

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

تسلط اندروید و سامسونگ در بازار اروپا، اپل درحال از دست دادن

پست توسط a_gadget » پنج شنبه 13 تیر 1392, 1:37 pm

سیستم عامل اندروید در حال پیشرفتی سریع در اروپا غربی است، درحالیکه iOS اپل در حال از دست دادن سهم خود در بازار این قاره است، این درحالیست که سایر پلتفرم ها هم هنوز با این سیستم عامل قدرتمند فاصله دارند. این اطلاعاتی است که IDC در آخرین گزارش خود از وضعیت بازار منتشر نموده است.

اندروید در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳، سهمی ۶۹ درصدی از بازار اسمارت فون ها را در اختیار دارد. سهم آنها نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. آنها در سال گذشته و در همین دوره سهمی ۵۵ درصدی از بازار را در اختیار داشته اند. سهم آیفون اپل نیز به ۲۰ درصد از بازار رسیده در حالیکه سال گذشته سهم آنها ۲۵ درصد بوده است. ویندوز فون رتبه سوم را در اختیار دارد. آنها سهم خود را از ۴ درصد در سال ۲۰۱۲ به ۶ درصد در این دوره رسانده اند.
تصویر
تصویر
در بخش کمپانی های تولید کننده، طبق معمول سامسونگ با فروش ۱۹.۹ میلیون اسمارت فون و گوشی معمولی در این دوره پیشتاز است. این مقدار یعنی سهمی ۴۶ درصدی از بازار که رقمی خیره کننده می باشد. آیفون با سهمی ۱۴ درصدی و ۶.۲ میلیون دستگاه در رتبه دوم و نوکیا با فروش ۶.۱ میلیون اسمارت فون و گوشی در رتبه سوم قرار دارد. البته در بخش اسمارت فون ها نیز سامسونگ و اپل همچنان پیشتاز می باشند.
منبع : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”