در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
711

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

نامه الهام اصغری به مدیر صدا و سیما

توسط Erratic » سه شنبه 18 تیر 1392 20:44

جناب آقای مهندس سید عزت‌الله ضرغامی
ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران
نام من «الهام اصغری» است. دختر شناگری که ۲۱ خردادماه امسال به مدت ۹ ساعت و بدون وقفه مسافت ۲۰ کیلومتری را در دریای خزر شنا کرد، اما وزارت ورزش و جوانان با بهانه‌ای باورنشدنی از ثبت این رکورد شنای آزاد خودداری می‌کند و که تاکنون بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی به انعکاس این رخداد پرداخته‌اند.در هفته گذشته پیام ویدئویی که در یوتیوب منتشر کردم هزاران بازدیدکننده داشته و از نقاط مختلف دنیا نیز صدها پیام‌های همدردی و حمایت دریافت کرده‌ام. حتی در شرایطی که جهان درگیر اخبار تحولات مصر و برکناری مرسی است و هر رخدادی درباره این کشور بلافاصله مخابره می‌شود و حجم بالایی از اخبار را به خود اختصاص داده، با این حال روزنامه‌های بین‌المللی به موضوع ثبت نشدن رکورد من با وجود داشتن حجاب اسلامی پرداخته‌اند.

اما حیرت‌آور است که از این سو جنابعالی و آقای علی مطهری، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در عوض دفاع از دختر محجبه ایرانی که رکورددار شنای آزاد بانوان کشورهای اسلامی است، ترجیح دادید تا مقابل دوربین رسانه‌ها بایستید و درباره شکیرا و خانم تماشاگر والیبال که پیراهن آستین کوتاه به تن داشت، با یکدیگر بحث و مجادله و شوخی کنید.با آن که حتی روزنامه دولت نیز با تایید این رکورد تاکید کرده که لباس من کاملا اسلامی بوده و تنها گرفتار سلیقه شخصی (…) شده‌ام، اما شما هیچ واکنشی نسبت به این بی‌عدالتی نداشتید و آن را نادیده گرفتید و در این مدت رسانه ملی یک کلمه هم درباره این موضوع صحبتی به میان نیاورده است.

آقای ضرغامی!
تا وقتی شما رئیس سازمان صداوسیما باشید، این رسانه اجازه ندارد هیچ اسمی از من ببرد. این‌جانب شما را حامی حق و عدالت‌خواهی نمی‌شناسم و روزی که رکورد شنای آزاد جهان را بشکنم، اگر در هر یک از شبکه‌های صداوسیما حتی یک خبر از من منتشر شود، به مراجع قانونی شکایت می‌کنم. شما فقط فوتبال ورزش را می‌دانید و به خاطر آن با هر مقامی هم درگیر می‌شوید، چون از هر لحاظ برایتان به صرفه است؛ پس به همان بپردازید و سودتان را ببرید، چون ورزش بانوان برایتان فقط دردسر است. ما بانوان ورزشکار با کمک‌های دوستانه رسانه‌های دیگر، مشکلات خود را پیگیری می‌کنیم و به شما نیازی نداریم. بدرود-الهام اصغری
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Motimann, Lord_Jason, aryo barzan, Ali$amir, Mohammad.Jafar, f14tomcat, iran4946, Cloor Master, Ghost Rider, sand_fighter, airplane, nasir irani, Wieder

Captain II

Captain II

نماد کاربر
711

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: نامه الهام اصغری به مدیر صدا و سیما

توسط Erratic » سه شنبه 18 تیر 1392 21:09

کلیپ خانوم الهام السادات اصغری در یوتوب
یک دقیقه و 42 ثانیه
http://www.youtube.com/watch?v=p6K0JFENriw
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
f14tomcat, Cloor Master, nasir irani, aryo barzan, Ghost Rider, Lord_Jason

Major II

Major II

no avatar
181

تشکر کرده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 مهر 1385 02:18

آرشيو سپاس: 509 مرتبه در 148 پست

توسط f14tomcat » سه شنبه 18 تیر 1392 22:50

امان ازتعصب!
مولاعلی راهم متعصبین ازپای درآوردند.
به قول امام صادق دوکس کمرمراشکستند:عالم فاسدوجاهل مقدس مآب.
بی خودنیست می گن آزاری که امام زمان هنگام ظهورازمتحجرین می بینه ازتمام آزاری که پیامبرازبت پرستان دیدبیشتروسخت تراست!
خوب بابا حق این خانم هموطن ماروبدیداگه دم ازمولاعلی می زنید.یعنی زن بودن هم جرم است؟
من که شخصااین خانم روصاحب این رکوردمیدانم(دردادگاه وجدان خودم)!
درودبرهمت وپشتکارش!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب f14tomcat تشکر کرده اند:
mah777, nasir irani, Mohammad.Jafar, Ghost Rider, Cloor Master

Major

Major

نماد کاربر
1212

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 اسفند 1388 10:53

آرشيو سپاس: 5964 مرتبه در 1162 پست

توسط anybody » چهارشنبه 19 تیر 1392 08:58

والا همین چند روز پیش بود من در شبکه جام جم برنامه ورزش ایران فکر کنم، دیدم موضوع همین روکورد شکنی و مشکلات ثبت نشدنش و اینچیزا دارن حرف میزنن و یه خانمی هم بود که داشت میگفت ظاهرا اشکال در تاییدیه نداشتن این لباس از نظر اسلامی یا غیر اون نبوده و مسئله ظاهرا هماهنگ نکردن با ناظر وزارت ورزش یا نماینده فدراسیون بوده و خلاصه از این جور حرفا ...
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anybody تشکر کرده اند:
esijoon, aaa10, anga2009, mohammad area51