تو بهترینی! خودت باش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با دانش عمومي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 704
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

تو بهترینی! خودت باش

پست توسط a_gadget » سه شنبه 25 تیر 1392, 7:31 pm

تصویر
دنیایی که ما داریم توش زندگی می‌کنیم، دنیای کلیشه‌هاست. رسانه‌ها با همه توان‌شون دارن کار می‌کنن تا مدها رو راه بندازن و پیش ببرن. چیزهای خوب و بد از پیش تعیین شدن، اما به سرعت تغییر می‌کنن. لباسی که امروز و به سلیقه هنرمند مورد علاقه‌تون تهیه شده (که واسه اونم یه تیم بزرگ از برندها و طراحا تعیین کردن) فقط امروز بهترین لباسه. اما پوشیدن همین لباس دو ماه دیگه از شما یه آدما دمده می‌سازه.
مد اگرچه ظاهر آدما رو هدف قرار می‌ده، اما خیلی چیزا برای پیروی از مدها باید تغییر کنن. اولیش طرز فکر ماست که باید به جایی برسه که بهمون بگه اگه می‌خوای خوب به نظر بیای بدو تا به قطار سریع و گرون مد برسی.
می‌شه از این قطار پیاده شد و مسیر دیگه‌ای رفت. مسیری که هنوز ظاهر آدما توش مهمه، اما زیبایی توی اصالت تعریف می‌شه. هر آدمی می‌تونه مدل خودش رو داشته باشه، هر آدمی می‌تونه خالق و طراح یه مدل شخصی باشه، فقط کافیه تقلید نکنه و بدونه که خودش یه تنه می‌تونه حریف موج‌های سنگین مد باشه.
“خودت باش! جهان اصالت رو ستایش می‌کنه” اینو بنویس و روی دیوار اتاق‌ت بزن تا شعار زندگی‌ت باشه. قیافه‌ات رو هر چی که هست، هیکل‌ات رو هر طوری که هست دوست داشته باش. برای بهتر شدن‌ش تلاش کن اما نذار چیزی مانع عشق تو به هرچیزی که داری بشه و یادت باشه بهتر شدن، الزاما چیزی نیست که تو تبلیغات تلویزیونی می‌بینی. تیپ خودت رو بساز و به دیگران نشون بده که چطور می‌شه بدون اسیر مد بودن، خوش‌تیپ و زیبا بود.
تصویر

منبع [url=http://rangirangi.com/تو-بهترینی-خودت-باش/]rangirangi[/url]

Captain
Captain
پست: 4933
تاریخ عضویت: چهار شنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

Re: تو بهترینی! خودت باش

پست توسط Present » سه شنبه 25 تیر 1392, 11:42 pm

البته این خود بودن به معنای با کله خود در همه امور دخالت کردن نیست ، بلکه منظور با منطق و فکر جلو رفتن است و الا می شود خود محوری و غرور که سرانجام هر دو سقوط هست :-)
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

ارسال پست

بازگشت به “دانش عمومی”