در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

کاهش سرعت گوشی !!؟

توسط mahdi2elve » شنبه 29 تیر 1392 10:32

سلام دوستان
من یه گوشی اکسپریا سولا دارم 15 فروردین 92 خریدمش ولی الان سرعت گوشی خیلی اومده پایین.
اطلاعات زیادی روش ندارم.
ولی از 3.5 گیگ حافظه داخلی گوشی فقط 500 مگابایتش خالیه.
در ضمن من از حافظه جانبی استفاده (نمیکنم).!!!!
سوالم اینه که امکان داره چون من با حافظه داخلی کار میکنم و پرش کردم سرعت گوشی اومده پایین؟ به نظرتون اگه رم 16 گیگ بگیرم و حافظه داخلی رو خالی کنم تغییری در وضعیت گوشی حاصل میشه؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
shapooor

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: کاهش سرعت گوشی !!؟

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 29 تیر 1392 10:50

mahdi2elve,  عزیز سلام.
به نظرم 500 مگ حافظه داخلی خوبه و نباید سرعت گوشی رو کاهش بده !
استفاده از حافظه داخلی به معنی سرعت بیشتره. نسبت به حافظه خارجی . هر چند ذخیره فیلم و عکس و موسیقی روی حافظه خارجی منطقیه.
- به نظر مشکل از نصب یک اپلیکیشن میاد . اگر بعد از نصب اپلیکیشن خاصی این اتفاق افتاده اون رو حذف کنید "اگر وقتی گوشی رو ریبوت میکنید تا یه مدت سرعت خوبه و بعد سرعت کم میشه احتمال زیاد مشکل نرم افزاریه"

- ممکنه یک یا چند اپلیکیشن در پس زمینه فعال باشه و سرعت رو کم کنه.

-حافظه کش هم اگر خیلی پر بشه باعث این مشکل میشه . کش نرم افزار ها رو پاک کنید "با نرم افزار هایی مثل cash cleaner
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
shapooor, ASHKAN95, Erratic, mahdi2elve, Mahdi1944

Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

Re: کاهش سرعت گوشی !!؟

توسط mahdi2elve » شنبه 29 تیر 1392 17:13

راستی گوشیم دو تا مشکل دیگه داره.مشکل های بسیار عجیب :-O
یکی اینکه وقتی گوشی رو روی میز یا سطحی قرار میدم و میخام از گوشی در همون حال استفاده کنم مثلا وقتی میخام از کیبورد اس ام اس کار کنم اگه حرف A  یا فرقی نمیکنه هر جای گوشی رو فشار میدم و لمس میکنم یه جای دیگه انتخاب میشه . با یه لمس تموم حروف و اعداد بصورت قاطی انتخاب میشن. و وقی گوشی رو از رو میز برمیدارم و تایپ میکنم درست میشه .واقعا مشکل بزرگیه و عجیب. کسی دلیلش رو میدونه؟!

دومی اینه انگار میکروفون گوشی خرابه!! نه روی تماس ها یا ضبط بلکه موقع استفاده از نرم افزار هایی که از میکروفون یا صدای کاربر استفاده میکنن مثل تایپ صوتی مثل جستجوگر صوتی مثل نرم افزارهایی که با صوت گوشی رو مدیریت میکنن وقتی حرف میزنم میگه میکروفون وصل نیست یا موجود  نیست و علامت خطر نشون میده.!!!!!!!!! کسی دلیلش رو میدونه؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve