در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

985

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 84 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

خصوصی ترین و رویایی ترین مکان دنیا +عکس

توسط mohammad area51 » سه شنبه 1 مرداد 1392 08:46

این خانه بر روی یک تخته سنگ در وسط رودخانه و در نزدیکی شهر باجینا باستا ساخته شده است ، این خانه کوچک از سال گذشته که یک عکاسی مجارستانی به نام ایرنه برکر از آن عکس برداری کرد، توجه های زیادی را در اینترنت به خود جلب کرده است.

آیا تاکنون شده آرزوی خانه ای را داشته باشید که از همه هیاهوهای دور باشید؟!خانه ای که در زیر می بینید نمونه ی کاملا از آن خانه هاست و در وسط رودخانه درینا در صربستان ساخته شده است. به گزارش نیک صالحی این خانه بر روی یک تخته سنگ در وسط رودخانه و در نزدیکی شهر باجینا باستا ساخته شده است ، این خانه کوچک از سال گذشته که یک عکاسی مجارستانی به نام ایرنه برکر از آن عکس برداری کرد، توجه های زیادی را در اینترنت به خود جلب کرده است. عکس او در مجله جغرافیای ملی ، به عنوان "بهترین عکس روز" در آگوست 2012 چاپ شد. و از آن زمان رازآلودی این مکان آرام در دل رودخانه ، خیالپردازی ملیون ها نفر را برانگیخت.


ایرنه بکر درباره عکس خود گفت :"خوشحالم که عکس من توانست این خانه کوچک را به مردم زیادی بشناساند." ولی در صربستان ده ها سال است که این خانه متزلزل یکی از جاذبه های توریستی شده است و به عنوان یکی از عجایب هفتگانه صربستان محسوب می شود. این خانه در این مکان بسیار غیر معمول به مدت بیش از 40 سال قرار دارد. به گزارش نیک صالحی مالک آن می گوید:"این خانه در سال 1968 ساخته شد و ساخت آن راحت نبود. ولی من بالاخره توانستم با کمک دوستانم آن را بسازم."


در آن زمان آنها چند پسربچه جوان بوده که عاشق شنا و گرفتن حمام آفتاب در این رودخانه بودند و سطح موج دار آن برای نشستن راحت نبود، در نتیجه آنها یک روز تصمیم به ساخت یک مکان مناسب برای استراحت گرفتند. با آنکه در این خانه از تجهیزات خیلی خاص استفاده نشده است ولی تاکنون در برابر چندین سیل و طوفان های شدید دوام آورده است.


تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
coops, morteza tomcat, shahab313, apadana11, Ghost Rider, airplane, mahshid-banoo, ali 313, Mahdi1944, hesperus, AGeNiS1, Java, CAPTAIN PILOT, soldier MG, Ali$amir

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان