در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 بهمن 1390 22:48

آرشيو سپاس: 181 مرتبه در 76 پست

دير بالا آمدن ويندوز

توسط fajer » جمعه 4 مرداد 1392 14:39

با سلام
من روي لب تاپم ويندوز ايكس پي نصب كردم خيلي وقت قبل اما اخيرا نميدونم چرا سيستم خيلي كند شده و دير بالا مياد  حتي صفحه ها را هم دير باز ميكنه يعني گاهي چند دقيقه طول ميكشه وساعت شني همانطور ميچرخه و از باز شدن صفحه خبري نيست ديگه اعصابم خرد شده   آيا بايستي ويندوز جديد نصب كنم يا راه ديگه اي هست؟ با سپاس از دوستان خوبم ضمنا هر از گاهي هم  ديسك ديفراگمنت را انجام ميدم تا شايد بهتر بشه كه نميشه.

Major II

Major II

no avatar
472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

Re: دير بالا آمدن ويندوز

توسط samsun » جمعه 4 مرداد 1392 15:07

دوست عزیز احتمالا 2 تا آنتی ویروس روی سیستمتون نصب نکردین؟!

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6434

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » جمعه 4 مرداد 1392 17:23

سلام بر شما
چندین احتمال وجود دارد .
بفرمایید که روی دستگاه شماانتی ویرویس نصب شده ؟و جدیدترین اپدیت (حداقل اپدیت 2 تا 3 ماه پیش) بر روی ان نصب شده یا خیر .
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Present

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تاريخ عضويت

توسط fajer » سه شنبه 15 مرداد 1392 22:49

samsun نوشته است:دوست عزیز احتمالا 2 تا آنتی ویروس روی سیستمتون نصب نکردین؟!

نه فقط يك انتي ويروس داره  بنام  avg   internet  security كه البته ديگه قابل اپديت نيست  چون ميگه ايران توتحريم هست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fajer تشکر کرده اند:
Present

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تاريخ عضويت

توسط fajer » سه شنبه 15 مرداد 1392 22:53

sinaset نوشته است:سلام بر شما
چندین احتمال وجود دارد .
بفرمایید که روی دستگاه شماانتی ویرویس نصب شده ؟و جدیدترین اپدیت (حداقل اپدیت 2 تا 3 ماه پیش) بر روی ان نصب شده یا خیر .
باتشکر.

با درود به شما

بيش از 4 تا 5 ماهه كه به علت تحريم ايران  ديگه آپديت  نميشه  و ضمنا نوع  اونم avg internet security هست كه يك آلودگي هم پيدا كرده  كه نتونستم  از سيستم پاكشكنم  وبا همون وضع  با سيستم  كار ميكنم  ولي با سختي.

sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6434

تاريخ عضويت

توسط sinaset » سه شنبه 15 مرداد 1392 23:01

سلام دوست من

اگر براتون امکانش هست ، انتی ویروس خودتون رو پاک کنید و جدیدترین انتی ویروس نود 32 رو نصب و اپدیتش کنید،سپس شروع به اسکن کل سیستم کنید .

باتشکر. :razz:

fajer, salam_2407, Present

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تاريخ عضويت

توسط fajer » سه شنبه 22 مرداد 1392 07:43

sinaset نوشته است:سلام دوست من

اگر براتون امکانش هست ، انتی ویروس خودتون رو پاک کنید و جدیدترین انتی ویروس نود 32 رو نصب و اپدیتش کنید،سپس شروع به اسکن کل سیستم کنید .

با سلام

ضمن تشكر از كمك وراهنمايي شما در جهت حل مشگل همانطوركه شما گفتيد آنتي ويروس خودم را پاك كردم  و با اجازه كمودو را نصب كردم  و پس از اسكن 32 مورد آلودگي را شامل تروجان وميل ور  و غيره نشان داد  كه همه را پاك كردم وبراي بار دوم كه اسكن كردم  ديگه هيچي آلودگي يا ويروس نشان نداد  پس باين ترتيب بايستي مطمن باشم سيستم فاقد ويروس وتروجان هست درسته؟  سوال بعد اين هست كه آيا نياز هست بعنوان  پيشگيري از تروجان ها  پسورد هام  را تغيير بدم؟ يانه  تعويض كل ويندوز  چطور؟  و ديگه اينكه  چون نتونستم نود 32 را دانلود كنم  لذا  كمودو را  دانلود كردم  وفكر كنم  چبز خوبي هست نظر شماچيست؟  با سپاس ضمنا وقتي گاهي ديسك ديفراگمنت ميكنم  
پايان ديفراگ پيغام ميده  بعضي از فايلها  ديفراگ نشدند ميتونيد چك كنيد اين قضيه اش چيست؟ . ممنون

sinaset, Present

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6434

تاريخ عضويت

توسط sinaset » سه شنبه 22 مرداد 1392 17:21

fajer نوشته است:

با سلام

ضمن تشكر از كمك وراهنمايي شما در جهت حل مشگل همانطوركه شما گفتيد آنتي ويروس خودم را پاك كردم  و با اجازه كمودو را نصب كردم  و پس از اسكن 32 مورد آلودگي را شامل تروجان وميل ور  و غيره نشان داد  كه همه را پاك كردم وبراي بار دوم كه اسكن كردم  ديگه هيچي آلودگي يا ويروس نشان نداد  پس باين ترتيب بايستي مطمن باشم سيستم فاقد ويروس وتروجان هست درسته؟  سوال بعد اين هست كه آيا نياز هست بعنوان  پيشگيري از تروجان ها  پسورد هام  را تغيير بدم؟ يانه  تعويض كل ويندوز  چطور؟  و ديگه اينكه  چون نتونستم نود 32 را دانلود كنم  لذا  كمودو را  دانلود كردم  وفكر كنم  چبز خوبي هست نظر شماچيست؟  با سپاس ضمنا وقتي گاهي ديسك ديفراگمنت ميكنم  
پايان ديفراگ پيغام ميده  بعضي از فايلها  ديفراگ نشدند ميتونيد چك كنيد اين قضيه اش چيست؟ . ممنون

سلام بر شما دوست من

شما در اول پست فرمودید که سرعتتون کاهش پیدا کرده، ایا بعد از حذف ویروس و تروجان ها ، سرعتتان بهتر شد ؟
تا به حال با انتی ویروس کمودر کار نکردم و نمی توانم ، در این مورد نظر بدهم . اما اگر احساس می کنید ، سرعتان بهتر نشده ، انتی ویروس کاسپر اسکای رو هم امتحان کنید (قوی تر از نود 32 است)

اگر فکر می کنید ، کامپیوترتان هک شده ، پسوردهای خودتان را تغییر بدهید ، اگر سرعت ویندوز بعد از حذف ویندوز تغییر نکرده ، و اشکالاتی در ویندوزتان وجود دارد ، ویندوز خودتان را تعویض کنید .

معمولا هارد های که به مدت طولانی دیفراگ منت نشده اند ، یا که دسته بندهای در درایوهای ان بهم ریختگی فراوانی دارد ، به همین مشکل بر خواهند خورد . شما سعی کنید اطلاعاته درونه  درایو مدنظرتون رو بیرون بکشید(در درایو دیگری قرار دهید) ، بعد درایو رو فرمت کنید ، سپس اطلاعات رو دسته بندی کنید، و در درایو مد نظرتون قرار دهید .

حتما فرمت همه درایو های خود رو NTFS کنید ، و اگر سخت افزار شما بالا است ، ویندوز سون نصب کنید .

باتشکر.

Solver, Present, fajer, Mahdi1944

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » چهارشنبه 23 مرداد 1392 22:35

بعضی وقت ها شما با آپدیت ترین انتی ویروس ها هم که سیستم رو چک می کنی و به خیال خودتون پاک و پاکه هنوز چند تا کرم گردن کلفت روشه و داره کارهای سیستم رو مختل می کنهو روی سرعت شما تاثیر می گذاره .
من اینو با کاسپر 2013 و انتی malware چک کردم کاسپر فول آپدیت می گفت هیچی وجود نداره ولی malware می گفت ، نه ! شما چهارتا کرم دارید که نمی تونم پاکش کنم و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و بدون اتصال به اینترنت و فلش قبلش deepfreez نصب کنم به همراه کاسپر و ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
fajer

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
161

تاريخ عضويت

توسط fajer » جمعه 25 مرداد 1392 15:40

sinaset نوشته است:
fajer نوشته است:

با سلام

سلام بر شما دوست من

شما در اول پست فرمودید که سرعتتون کاهش پیدا کرده، ایا بعد از حذف ویروس و تروجان ها ، سرعتتان بهتر شد ؟
تا به حال با انتی ویروس کمودر کار نکردم و نمی توانم ، در این مورد نظر بدهم . اما اگر احساس می کنید ، سرعتان بهتر نشده ، انتی ویروس کاسپر اسکای رو هم امتحان کنید (قوی تر از نود 32 است)

اگر فکر می کنید ، کامپیوترتان هک شده ، پسوردهای خودتان را تغییر بدهید ، اگر سرعت ویندوز بعد از حذف ویندوز تغییر نکرده ، و اشکالاتی در ویندوزتان وجود دارد ، ویندوز خودتان را تعویض کنید .

معمولا هارد های که به مدت طولانی دیفراگ منت نشده اند ، یا که دسته بندهای در درایوهای ان بهم ریختگی فراوانی دارد ، به همین مشکل بر خواهند خورد . شما سعی کنید اطلاعاته درونه  درایو مدنظرتون رو بیرون بکشید(در درایو دیگری قرار دهید) ، بعد درایو رو فرمت کنید ، سپس اطلاعات رو دسته بندی کنید، و در درایو مد نظرتون قرار دهید .

حتما فرمت همه درایو های خود رو NTFS کنید ، و اگر سخت افزار شما بالا است ، ویندوز سون نصب کنید .

باتشکر.

با درود به شما

بله دوست عزيز خوشبختانه سرعت بطور محسوسي تغيير كرده و از اين بابت راضي هستم  اما پسوردهام را حتما عوض ميكنم ولي در مورد نحوه فرمت كردن يك درايو هم اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم . با سپاس از شما

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6434

تاريخ عضويت

توسط sinaset » جمعه 25 مرداد 1392 16:03

سلام بر شما دوستان من
خوشحالم که سرعت کامپیوتر بهتر شده .

برای فرمت کردن می توانید از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد اموزش استفاده کنید

باتشکر.

fajer