در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1391 22:03

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 3 پست

Re: طرح شکایت دسته جمعی از شرکت ارئه دهنده اینترنت آسیاتک

توسط جهاد اسلامی » چهارشنبه 20 شهریور 1392 22:07

arveen100 نوشته است:سلام بر دوستان گرامی
آغت من هم از این شرکت سرویس نامحدود 512 گرفتم. موقع ثبت نام گفتن دانلود 64 میده و تضمینی! آغا الان در بهترین شرایط 30 تا بیشتر نمیده.
این کار مصداق بارز کم فروشی است.
وقتی هم موضوع رو براشون طرح میکنی میگن دستورالعمل جدید سازمان ارتباطات رادیوئی هستش!
در هر حال با کمک لینکی که دوستمون دادن شکایتی رو در سایت سازمان ارتباطات رادیوئی مطرح کردم که امیدوارم به نتیجه برسه.
مسخره کردن خودشونو
اول یه چیز میگن بعدا عوضش میکنن...

با سلام بر شما و سایر دوستان
متاسفانه بنده هم همین سرویس رو گرفتم 20 تا بیشتر سرعت نمیده!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب جهاد اسلامی تشکر کرده اند:
arveen100, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 دی 1392 01:07

نوشهر

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 24 پست

توسط mamad...56 » پنج شنبه 17 بهمن 1392 19:54

بنده از سرویس یک مگ استفاده میکنم
بهار سال 91 فعالش کردم
اون موقع سرعت دانلود به 600 و بعضی وقتا بالاتر هم میرفت
ولی امسال بالای 200 نمیره
درست روی 200 استپ میکنه

Present از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mamad...56 تشکر کرده اند:
Present

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5911 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » پنج شنبه 17 بهمن 1392 21:10

با سلام دوستان عزیز و گرامی
بنده هم از سرویس نامحدود با سرعت 256 اسیاتک استفاده می کنم
با توجه به نظراتی که دوستان دادند باید بگم که این سیستم 1 به هشت که میگن درسته
یعنی هر سرعتی رو که خرید کردید باید تقسیم بر هشت بکنید تا سرعت واقعیتون رو بدست بیارید
مثلا من که سرعت 256 گرفتم تقسیم بر 8 میشه 32 و این یعنی سرعت متوسط دانلود من باید 32 باشه
در ضمن این رو هم باید بگم که این مورد هست و سرعت من همین هست امااااااااااااااا تا زمانی که حدودا 300 مگابات دانلود که میکنم سرعت دانلود من میرسه به 15-25
و اینجا هست که کار شکنی رخ می ده

در مورد دوستانی هم که ترافیک یا همون حجم میخرند
من که تا چند ماه پیش (حدودا 4 ماه پیش ) از سرویس حجمی اسیا تک استفاده میکردم واقعا عالی بود
یعنی این که من با سرعت 128 که گرفته بودم به راحتی با IDM تا سرعت 400 دانلود می کردم و از لحاظ سرعت مشکلی نداشتم
اما توی این چند ماه اخیر خبر از تغییراتش ندارم

و باید به این نکته ذکر کنم طی چند روز اخیر به دلایلی که همتون بهتر می دونید سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده
که بعد گذشت این ایام به امید خدا این مشکل هم حل خواهد شد
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Present از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
Present, A3eman

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 شهریور 1394 14:46

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mc.cloner » چهارشنبه 25 شهریور 1394 14:47

سلام
    من سرویس با سرعت 6 مگ آسیاتک گرفتم ، بعد سرعت دانلودم از 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
    زنگ میزنم میگه باید از سایت های ایرانی دانلود کنی،از سایت های ایرانی معرفی شده از طرف خودشون دانلود می کنم بازهم سرعتم بیشتر از 200کیلوبایت نمیشه
    بازم زنگ میزنم پشتیبانی میگه سرعتتون کاملا عادیه !باید روی 200 باشه و در توجیح حرفش میگه دوبار باید تقسیم بر 8 کنی تا سرعت ولقعیت داشته باشی که سرعت 200کیلوبایت زیاد هم هست
    یکی از پشتیبانی هم گفت مودمت عوض کن ،100تومان دادم مودم عوض کردم بازم همینجوره
    یکی میگه زنگ بزن خرابی تلفن درصورتی که خودشون میگن نویز نداری

انصافا با سرعت 6مگابیتس سرعت دانلود از سایت های ایرانی بایدچقدر باشه؟
    جالب که تبلیغات میزنند که حدف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 شهریور 1394 15:06

mc.cloner,  
شما اگر سرویس حجمی دارید که برخی مواقع باید بتونید همون حدود 6 مگابایت! بر ثانیه هم دانلود کنید، البته به شرطی که سایتی که از اون دانلود میکنید محدودیت سرعت برای کانکشن نداشته باشه (که بعیده نداشته باشه)، چون سرویسهای حجمی همون مثلا سرعت 6 مگابایت بر ثانیه رو بین 8 نفر به اشتراک میگذارند و زمانی که هیچ یک در حال دانلود نباشند، عملا تمام باند اشتراکی برای شما خواهد بود، اما زمانی که همه استفاده کنند باید بتونید نهایتا تا 750 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنید، اما اگر اینترنت نامحدود گرفتید، مبنای سرعت برای شما همون مبنای محاسبه شبکه‌های کامپیوتری یعنی بیت خواهد بود که شما در این حالت هم باید بتونید با سرعت 750 کیلوبایت بر ثانیه که میشه 6 مگابیت بر ثانیه دانلود کنید. من خودم الان اینترنت 2 مگابیت دارم و برخی مواقع تا 1.5 مگابایت بر ثانیه دانلود میکنم، حتی شب‌ها که رایگان هست (البته از اسیاتک نیست)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mc.cloner » چهارشنبه 25 شهریور 1394 17:33

Mahdi1944 نوشته است:mc.cloner,  
شما اگر سرویس حجمی دارید که برخی مواقع باید بتونید همون حدود 6 مگابایت! بر ثانیه هم دانلود کنید، البته به شرطی که سایتی که از اون دانلود میکنید محدودیت سرعت برای کانکشن نداشته باشه (که بعیده نداشته باشه)، چون سرویسهای حجمی همون مثلا سرعت 6 مگابایت بر ثانیه رو بین 8 نفر به اشتراک میگذارند و زمانی که هیچ یک در حال دانلود نباشند، عملا تمام باند اشتراکی برای شما خواهد بود، اما زمانی که همه استفاده کنند باید بتونید نهایتا تا 750 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنید، اما اگر اینترنت نامحدود گرفتید، مبنای سرعت برای شما همون مبنای محاسبه شبکه‌های کامپیوتری یعنی بیت خواهد بود که شما در این حالت هم باید بتونید با سرعت 750 کیلوبایت بر ثانیه که میشه 6 مگابیت بر ثانیه دانلود کنید. من خودم الان اینترنت 2 مگابیت دارم و برخی مواقع تا 1.5 مگابایت بر ثانیه دانلود میکنم، حتی شب‌ها که رایگان هست (البته از اسیاتک نیست)

اره سرویس حجمی دارم 12 گیگ در 12 ماه با سرعت 6 مگابیتس
من از سایت های ایرانی که دانلود می کنم سرعتم بیشتر از 200 کیلوبایت نمیشود و از سایت های خارجی از 50کیلوبایت بیشتر نمیشه
البته بعضی ساعات روز که تست سرعت می گیرم سرعتم به 750کیلوبایت میرسه اما خیلی کم معمولا بعد از طهرها و اخرهای شب و حدود 70درصد شبانه روز روی همون 200 هست و بیشتر نمیشه
با پشتیبانی هم که تماس گرفتم میگه همینی که هست

بعد توی سایت تنطیم مقررات ازشون شکایت کردم که اونجا هم خودشون زنگ زدند و پیگیری کردند و باز جوابشون این بود :
"طبق ماده 4 مصوبه 152 سازمان تنظيم مقررات ، شركت مجاز است تا حداكثر ضريب تسهيم خط 8/1 را در ارائه خدمات خود رعايت نمايد كه اين موضوع در سرويس هاي ارائه شده رعايت مي گردد. سرويس كاربر 6 مگ مي باشد كه مي بايست با در نظر گرفتن ضريب اشتراك 8/1 ، بين 96 تا 768 كيلوبايت بر ثانيه دانلود داشته باشد"

نمی دونم چکار کنم
اگه بخوام سرویسم هم جمع کنم درصد زیادی از پولی که پرداخت کردم میره

من قبلش مخابرات داشتم با شب های رایگان و سرعت 2مگابیتس ،که سرعت دانلودم حتی مواقع رایگان از 400کیلوبایت کمتر نمیشد،گول تبلیغ حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اسیاتک خوردم

سرم کلاه رفت

لطفا شما اگهمیشه راهنمایی کنید
این هم تستی که از خود سایت اسیاتک  گرفتم با سرویس 6 مگ با بهترین شرایط :

و سایت خارجی :

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 شهریور 1394 18:14

mc.cloner,  
چند ماه دیگه اعتبار داره؟ به هر حال سرویس اینها اینطور کانفیگ شده و کاری از شما ساخته نیست، جز درخواست جمع آوری و گرفتن سرویس از شاتل و یا مخابرات، من هم با اینترنت مخابرات این سرعت رو دارم و فعلا بسیار راضی کننده هست  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mc.cloner » چهارشنبه 25 شهریور 1394 21:31

چند ماه دیگه اعتبار داره؟ به هر حال سرویس اینها اینطور کانفیگ شده و کاری از شما ساخته نیست، جز درخواست جمع آوری و گرفتن سرویس از شاتل و یا مخابرات، من هم با اینترنت مخابرات این سرعت رو دارم و فعلا بسیار راضی کننده هست  :D

الان حدود یک هفته میشه،خریدم ،12 ماه دیگه یعنی 359 روز دیگه اعتبار داره

یعنی هیچ کس جواب گو نیست؟
اینجوری همش من خسارت دیدم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 شهریور 1394 21:34

mc.cloner,  
تا جایی که میدونم اسیاتک امکان ارتقا پلان هم داشت، یعنی الان هم میتونید سرعت بالاتر یا پلان بهتری بگیرید که زمان کوتاهتر و سرعت بهتری داشته باشه. ضمنا برای تست سرعت، حتما IDM نصب کنید، شما تستی که زدید با خود مرورگر هست که اصلا با سرعت IDM قابل مقایسه نیست، شاید مشکل شما این باشه و با نصب IDM مشکل شما رفع بشه

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mc.cloner » چهارشنبه 25 شهریور 1394 23:10

تا جایی که میدونم اسیاتک امکان ارتقا پلان هم داشت، یعنی الان هم میتونید سرعت بالاتر یا پلان بهتری بگیرید که زمان کوتاهتر و سرعت بهتری داشته باشه. ضمنا برای تست سرعت، حتما IDM نصب کنید، شما تستی که زدید با خود مرورگر هست که اصلا با سرعت IDM قابل مقایسه نیست، شاید مشکل شما این باشه و با نصب IDM مشکل شما رفع بشه

IDM هم نصب دارم اما سرعتش حتی از سایت های داخلی بیشتر از 200 نمیشه
سایت های خارجی روی 50 می مونه

البته بعضی از ساعات مثلا 2 ساعت سرعت روس 750 میره اما اکثرا روی 200 می مونه
کلافه شدم

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 26 شهریور 1394 18:55

mc.cloner,  
احتمالا باند شما با بیش از 8 نفر به اشتراک گذاشته شده، تا جایی که میدونم، امکان تغییر و ارتقا پلان وجود داره توی اسیاتک و میتونید پلانهای دیگه رو تست کنید، مبلغی که پرداختید از بین نمیره و ما به تفاوت اون برای شما محاسبه میشه، البته با توجه به توضیحاتی که دادید احتمالا در اون مرکز مخابراتی بیشتر از اون پهنای باند ندارند و با تغییر پلان هم ممکنه تغییری نکنه

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5911 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » چهارشنبه 8 مهر 1394 12:55

mc.cloner,  با سلام
من هم از همین طرح دارم استفاده می کنم و مشکلی ندارم اصلا ...
توی کل روز سرعتم از 200 پایین تر نمیاد و تا 1 مگ هم میرسه گاهی ...
این چیزی که شما می فرمایید غیر طبیعی هست ...
توی منطقه ای که ما هستیم اسیاتک یکی از بهترین هاست و توی سرویس های حجمی هیچ محدودیت سرعتی قرار نمی ده طوری که با سرعت 125 میشه تا 500 به راحتی دانلود کرد ...
احتمالا بستر سازی مخابرات توی منطقه ی شما به درستی کار نمیکنه ، بهتره اینطوری بگم که شما با سرویس های دیگه هم همین مشکل و داشتید؟؟!!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

قبلي