رفع مزاحم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث تلفن همراه و سرويسهاي آن به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

رفع مزاحم

پست توسط najeri » یک شنبه 13 مرداد 1392, 6:27 pm

سلام من مزاحم دارم ولي مزاحمم با يكي ودو تا خط زنگ نميزنه گوشيمم سوني اريكسن ليست لينك داره ولي من فقط ميتونم 10نفر رو تو ليست وارد كنم تازه من تماس هاي كاري دارم كه شامل شماره هاي ناشناس ميشه تصویرخواهش ميكنم كمكم كنيد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 190 بار

Re: رفع مزاحم

پست توسط mohammadmun62 » شنبه 19 مرداد 1392, 11:35 am

سلام نظر من اینه که برو دادسرا و شکایت کن. من این کار رو کردم و مجرم دستگیر شد.البته کمی دوندگی داشت ولی دستگیر شد. من کلی حال کردم. ضمنا نگفتید مدل گوشی شما چیه و از چه سیستم عاملی روش استفاده شده.نرم افزار های زیادی هستند که ساخته شدن.
قوی تر از همه اینها اینکه با تمام وجود به خدا پناه ببر و و از ته دل ازش بخواه که شر این مزاحم رو از سرت کم کنه.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار

پست توسط samsun » شنبه 19 مرداد 1392, 5:33 pm

سلام. من یه آشنا دارم تو مخابرات! :grin: هرکی مزاحم میشه (البته فقط شماره ثابت و همراه اول) شماره طرف رو میدم بهش اونم مشخصات شناسنامه ایش رو برام میخونه؟ سری بعد که طرف زنگ میزنه منم تمام مشخصاتش رو میدم به خودش و میگم خودم کارمندم مخابراتم و طرف به غلط کردم میوفته و اینا! کلی طرف رو سوژه می کنیم :grin: :???:
شما هم یه آشنا پیدا کنی بدنیست :-)

حضرت علی (علیه السلام):

مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3800 بار
سپاس‌های دریافتی: 7602 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 28 آذر 1392, 4:05 pm

سلام
إن شاء الله که مشکلتون حل شده باشه .
جهتِ اطلاع علاقمندان :

مزاحم تلفنی اگر با بی اعتنائی روبرو شد خودش ناامید میشه میره دنبال کارش چون از تنها چیزی که خوشش نمیاد بی اعتنائی هست .

مزاحم تلفنی از فحش خوردن خوشش میاد.
از عصبانیتِ شما و داد و فریادتون و نصیحتهاتون ( حرف زدنتون ) لذت میبره .
از شنیدنِ صداتون و غر زدنتون لذت میبره .
از قطع کردن خوشش میاد .
فقط از برنداشتن گوشی و بی اعتنائی بدش میاد .؟یعنی گوشی اونقدر زنگ بخوره که خودش قطع بشه .
بیخیالش بشین و مسجهاش رو ندیده بگیرین اما پاکش نکنین چون ممکنه بعداً لازم بشه به عنوان مدرک .
برای شماره اش و مسجهاش یه زنگ بی صدا بذارین تا وقتی مسج میاد براتون بیخودی هی نرید سراغ گوشی ببینین مسج از کی هست .

برای شماره ش هم زنگ بی صدا بذارین تا وقتی زنگ میزنه تلفنتون اصلاً زنگ نخوره .
اگر هم از یه شماره دیگه بهتون زنگ زد , تا فهمیدین خودشه خیلی خونسرد و بدون هیچ عکس العملی و صدایی قطع کنید و شمارش رو ذخیره کنید به اسم م 1 ( مزاحم 1 ) و براش زنگ بی صدا بذارین . فقط همین
از هر شماره ای که زنگ زد فقط همین کار رو انجام بدین ( م2 - م3 - م4 و ... )
====================================

اگر هم پاش رو از حد و مرز زنگ زدن فراتر گذاشت به پلیس خبر بدین .
طبق قانون یا حبس میشه یا غرامت باید پرداخت کنه .

===================

برای خانومها بعضی وقتها کافیه یه مرد جواب بده تا طرف بره دنبالِ کارش
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 28 آذر 1392, 11:38 pm

سلام به دوستان گرامی

این سیم کارت های ارزان قیمت به ویژه ایرانسل، خیلی مشکل ایجاد کرده اند و بدترین قسمتش این جاست که زمانگیر بودن پیگیری و دوندگی زیاد برای پیدا کردن مزاحم، باعث شده افراد از پیگیری قانونی منصرف شوند و هر روز مزاحم های تلفنی پرروتر و بیشتر شوند.
باید به همان راحتی که سیم کارت را مثل چیپس و پفک تحویل می دهند، راه های پیگیری قانونی برای کشف مزاحم را هم آسان کنند. باور کنید بعضی از این مزاحم ها با 10 - 15 تا خط مختلف با آدم تماس می گیرند. معلوم نیست این همه خط را از کدام قبرستانی آورده اند.
صد رحمت به همان موقع که سیم کارت یک میلیون تومان بود و افراد برای حفظ خط موبایلشان ارزش قائل بودند. الان در جشنواره ها با کمتر از 10000 تومان دو تا سیم کارت می خرند، حسابی مزاحم مردم می شوند و هر وقت هم دلشان خواست سیم کارت را پرت می کنند دور!

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

New Member

پست توسط na.she.nas » دو شنبه 1 دی 1393, 9:45 pm

najeri نوشته شده:سلام من مزاحم دارم ولي مزاحمم با يكي ودو تا خط زنگ نميزنه گوشيمم سوني اريكسن ليست لينك داره ولي من فقط ميتونم 10نفر رو تو ليست وارد كنم تازه من تماس هاي كاري دارم كه شامل شماره هاي ناشناس ميشه تصویرخواهش ميكنم كمكم كنيد

فکر کنم کد * 67 * شماره # جواب بده . تماس ها روی شماره 110 دایورت میشه البته فقط از این شماره .

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6669 بار
سپاس‌های دریافتی: 12004 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 2 دی 1393, 2:23 pm

KH.I.A.2500, به خاطر چهارتا مزاحم که نباید سر مردم مثل سالهای قبل کلاه بزارن و سیم کارتهای بی ارزش رو با قیمتهای میلیونی به مردم بفروشن ! قیمتهای واقعا نجومی که فقط در ایران برای سیم کارت وجود داشت !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد تلفن همراه”