آیا پارازیت برای سلامتی انسان مضر است ؟

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3154 بار

Re: آیا پارازیت برای سلامتی انسان مضر است ؟

پست توسط R.A.F » دو شنبه 21 مرداد 1392, 9:39 pm

سلام برشما اگر ممکن است بفرمایید دستگاه emf متر رو می شه از کجا تهیه کرد ، و قیمت حدودی آن چقدر است

سئوال بعدی من این است که دستگاه را به پشت بام باید برد برای سنجش یا از داخل منزل میزان تشعشع را سنجید

نکته بعدی اینه که اگر کسی شانزده ساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کند، بعید می دانم ، دچار احساس ناراحتی نشود

مخصوصا اگر از هندزفری استفاده نکند ، و گوشی را نزدیک گوشش بگیرد ، سئوال بعدی من این است که دستگاه emf متر را باید در چه فاصله ای از گوشی موبایل در حال کار بگیریم ، نزدیک موبایل یعنی فاصله ای که گوش با گوشی دارد یا مثلا فاصله یک متری که مثلا از هندزفری سیمی استفاده می کند یا فاصله دو متری یا سه متری مانند آنکه ، کس دیگری با موبایل صحبت می کن اما ما و اون فرد در یک اتاق هستیم

فاصله emf متر تا موبایل برای سنجش میزان تشعشع نکته مهمی است ، با تشکر از راهنمایی های شما دوست گرامی

دوست گرامی

تستر میدان الکترومغناطیسی که بتونه امواج ماهواره (حدود 10 گیگا هرتز) رو پوشش بده تو ایران ندیده ام، تا 8 گیگا هرتز موجوده

تصویر

3.5 گیگاهرتزی هم هست که امواج موبایل و مایکروفر رو پوشش میده که حدودا 400 تومنه

با این دستگاه باید جایی که شما هستید یعنی محل زندگیتون رو مورد بررسی قرار بدید، چراکه حساسترین و مهمترین چیز، بدن شما هستش!

اگه بدون هنزفری موبایل صحبت میکنید باید دستگاه رو بچسبونید به موبایل و ...

نکنه ای که در قرار گرفتن در تابش الکترومغناطیسی مهمه شدت تابش و مدت زمانیه که شما در اون موقعیت قرار دارین،

بنظر من بدترین مورد زیاد صحبت کردن با موبایل و زندگی کردن کنار دکلهای BTS هستش یا حتی کار با لپتاپ دارای WIFI

تصویر

امواج الکترومغناطیس میتونه باعث ضعف سیستم ایمنی، فشار خون، ناتوانی و بی میلی جنسی و همچنین باعث این بشه که بچهء شما دختر بشه!

یا حتی در توانهای بالا میتونه باعث کوری بشه!
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”