در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد
Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

Re: آیا پارازیت برای سلامتی انسان مضر است ؟

توسط R.A.F » دوشنبه 21 مرداد 1392 20:39

سلام برشما اگر ممکن است بفرمایید دستگاه emf  متر رو می شه از کجا تهیه کرد ، و قیمت حدودی آن چقدر است

سئوال بعدی من این است که دستگاه را به پشت بام باید برد برای سنجش یا از داخل منزل میزان تشعشع را سنجید

نکته بعدی اینه که اگر  کسی شانزده ساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کند، بعید می دانم  ، دچار احساس ناراحتی نشود

مخصوصا اگر از هندزفری استفاده نکند ، و گوشی را نزدیک گوشش بگیرد ، سئوال بعدی من این است که دستگاه emf متر را باید در چه فاصله ای از  گوشی موبایل در حال کار بگیریم ، نزدیک موبایل یعنی فاصله ای که گوش  با گوشی دارد یا مثلا فاصله یک متری که مثلا از  هندزفری سیمی استفاده می کند یا فاصله دو متری یا سه متری  مانند آنکه  ، کس دیگری با موبایل صحبت می کن اما ما و اون فرد  در یک اتاق هستیم

فاصله emf  متر تا موبایل برای سنجش میزان تشعشع نکته مهمی است ، با تشکر  از راهنمایی های شما دوست گرامی

دوست گرامی

تستر میدان الکترومغناطیسی که بتونه امواج ماهواره (حدود 10 گیگا هرتز) رو پوشش بده تو ایران ندیده ام، تا 8 گیگا هرتز موجوده

3.5 گیگاهرتزی هم هست که امواج موبایل و مایکروفر رو پوشش میده که حدودا 400 تومنه

با این دستگاه باید جایی که شما هستید یعنی محل زندگیتون رو مورد بررسی قرار بدید، چراکه حساسترین و مهمترین چیز، بدن شما هستش!

اگه بدون هنزفری موبایل صحبت میکنید باید دستگاه رو بچسبونید به موبایل و ...

نکنه ای که در قرار گرفتن در تابش الکترومغناطیسی مهمه شدت تابش و مدت زمانیه که شما در اون موقعیت قرار دارین،

بنظر من بدترین مورد زیاد صحبت کردن با موبایل و زندگی کردن کنار دکلهای BTS هستش یا حتی کار با لپتاپ دارای WIFI

امواج الکترومغناطیس میتونه باعث ضعف سیستم ایمنی، فشار خون، ناتوانی و بی میلی جنسی و همچنین باعث این بشه که بچهء شما دختر بشه!

یا حتی در توانهای بالا میتونه باعث کوری بشه!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R.A.F تشکر کرده اند:
Mehrab373, Wieder, Amiiiin

قبلي